0

Mbappe ty to się zastanów czy chcesz iść do tak słabej ligi wszyscy z niej uciekają

5

@Herato Gościu co ty mówisz on dzisiaj powinien mieć 2/3 asysty bardzo dobrze grał.

0

@Encore Wiadome, tylko wiesz teraz są śmiechy z PSG, że z Rennes dostali a przyjdzie LM i wygrana.
W lidze można sobie pozwolić jeszcze na porażki

1

Nie ma co stawiać wyroku na PSG Bayern też raz na jakiś czas w papę w lidze dostaje.
Martwić to oni by się zaczęli jakby mieli bilans pięknej Barcelony Rudego

0

@Encore mi się wydaje,że PSG też może być bo co by nie mówić szejk sypnie mu 100 melonów to chłopak będzie zadowolony a PSG ostatnio daleko w LM zachodzi więc wszystko możliwe.
Jeżeli Francja za słaba to LL też bo co by nie mówić LL bliżej do Francji niż Włoch czy Anglii

0

@Kitek1640 Jak zgubisz to co? Palcem po zeszycie jak po mapie się nie da :-)

0

@Encore To gwiazdą numer 1 to PL
Bo LaLiga to żadna topowa już nie jest

0

@Rewolucja123 Wiking chyba lepsze wykończenie nawet ma niż żółw

1

@Encore Nowego trenera*

3

PSG same sobie winne mogło być 3/4:1 po pierwszej połowie a to,że napastnicy maścili setki od Leo to już inna sprawa.
Messi dobry mecz na luzaku powinien mieć z 2/3 asysty

1

Rudy piłkarzem był znakomitym ale jako trener nie wyrabia.
Który trener podcina skrzydła 17latkowi i mówi na konferencji,że to jego wina

1

Messi miał tu zostać właśnie widać jak tuszował słaba grę tych niedorajdow

1

@Jakchcesz dzieki

0

Gdzie najlepiej wykupić pakiet sportowy tak żeby były dostępne wszystkie mecze.
Mam eleven w TV i Polsat Box Go dokupiłam ale na miesiąc bo tam LM.
Jest jakaś platforma co ma LM i np większość tych mocniejszych lig?

2

@Paradoks Sorry ale Bruno na ten moment jest najlepszy

0

@Arnold1234 Trenera bronią wyniki, jest 2 w PL więc nie ma podstaw by go zwalniać.

1

@Pawelec7 Taka ta cieszynka jak podróbka z Nike

3

@Dojaar Akurat z maskami dobrze powiedział, nic nie dają a piernik wie jakie chemikalia w niej są.

3

@Rick XD to za niedługo w autobusie trzeba będzie ustąpić miejsca homo albo i w urzędzie.
Co za głupota

0

@BART97 To Lewandowski już ja dostał?

0

@mekston Fajnie że CR tam zawitał ale Bruno to jak na razie ich najlepszy piłkarz w zespole

0

@adamt1996 Ten Haag by się sprzedał ale od nowego sezonu

0

Tak się jechało po Valverde a nie był znowu taki zły co by nie mówić zdobył z nami kilka trofeów.
Ciekawa jestem czy jakby miał taką kadrę jak Luis to byłby w stanie wykrzesać więcej a mianowicie dołożyć ta LM.
Może gra nie powalała ale wyniki były bardzo dobre oprócz LM gdzie stara gwardia oprócz Leo słuchała się w pory

0

Dzisiaj będzie wygrana bo Koeman na trybunach

4

@MesQueUnClub96 Niech mu dadzą za tamten rok i po problemie. Dlaczego Leo ma być poszkodowany!
Był taki sezon gdzie Messi indywidualnie zjadł wszystkich a zajął 5 miejsce dopiero.

2

@MesQueUnClub96 Lewemu za tamten się należy ale ten rok aktualnie jest Leo.

Co ma Messi powiedzieć jak był ponad wszystkimi w 2017 czy 18 a dopiero 5 msc zajął

2

@Pilka_jest_okragla Najlepszy możliwy wybór,dograć ten sezon asystentem czy tymczasowym trenerem a od nowego sezonu Erik Ten Haag.

0

@Pewex Przecież oni są również słabi od Benfici również w papę by dostali może nie 3 do jaja ale również.
Real jest trochę lepszy od Barcy ale klasę gorszy od topów

0

@Momals11 Messi pozamiatał indywidualnie rok 17 czy 18 a był dopiero 5.
Leoś słuszny kandydat nr 1

0

@Dojaar Ilu homo skrzywdziło dzieci?
Więc to działa w 2 strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?