Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mbappe ty to się zastanów czy chcesz iść do tak słabej ligi wszyscy z niej uciekają
5
@Herato Gościu co ty mówisz on dzisiaj powinien mieć 2/3 asysty bardzo dobrze grał.
0
@Encore Wiadome, tylko wiesz teraz są śmiechy z PSG, że z Rennes dostali a przyjdzie LM i wygrana.
W lidze można sobie pozwolić jeszcze na porażki
1
Nie ma co stawiać wyroku na PSG Bayern też raz na jakiś czas w papę w lidze dostaje.
Martwić to oni by się zaczęli jakby mieli bilans pięknej Barcelony Rudego
0
@Encore mi się wydaje,że PSG też może być bo co by nie mówić szejk sypnie mu 100 melonów to chłopak będzie zadowolony a PSG ostatnio daleko w LM zachodzi więc wszystko możliwe.
Jeżeli Francja za słaba to LL też bo co by nie mówić LL bliżej do Francji niż Włoch czy Anglii
0
@Kitek1640 Jak zgubisz to co? Palcem po zeszycie jak po mapie się nie da :-)
0
@Encore To gwiazdą numer 1 to PL
Bo LaLiga to żadna topowa już nie jest
0
@Rewolucja123 Wiking chyba lepsze wykończenie nawet ma niż żółw
1
@Encore Nowego trenera*
3
PSG same sobie winne mogło być 3/4:1 po pierwszej połowie a to,że napastnicy maścili setki od Leo to już inna sprawa.
Messi dobry mecz na luzaku powinien mieć z 2/3 asysty
1
Rudy piłkarzem był znakomitym ale jako trener nie wyrabia.
Który trener podcina skrzydła 17latkowi i mówi na konferencji,że to jego wina
1
Messi miał tu zostać właśnie widać jak tuszował słaba grę tych niedorajdow
1
@Jakchcesz dzieki
0
Gdzie najlepiej wykupić pakiet sportowy tak żeby były dostępne wszystkie mecze.
Mam eleven w TV i Polsat Box Go dokupiłam ale na miesiąc bo tam LM.
Jest jakaś platforma co ma LM i np większość tych mocniejszych lig?
2
@Paradoks Sorry ale Bruno na ten moment jest najlepszy
0
@Arnold1234 Trenera bronią wyniki, jest 2 w PL więc nie ma podstaw by go zwalniać.
1
@Pawelec7 Taka ta cieszynka jak podróbka z Nike
3
@Dojaar Akurat z maskami dobrze powiedział, nic nie dają a piernik wie jakie chemikalia w niej są.
3
@Rick XD to za niedługo w autobusie trzeba będzie ustąpić miejsca homo albo i w urzędzie.
Co za głupota
0
@BART97 To Lewandowski już ja dostał?
0
@mekston Fajnie że CR tam zawitał ale Bruno to jak na razie ich najlepszy piłkarz w zespole
0
@adamt1996 Ten Haag by się sprzedał ale od nowego sezonu
0
Tak się jechało po Valverde a nie był znowu taki zły co by nie mówić zdobył z nami kilka trofeów.
Ciekawa jestem czy jakby miał taką kadrę jak Luis to byłby w stanie wykrzesać więcej a mianowicie dołożyć ta LM.
Może gra nie powalała ale wyniki były bardzo dobre oprócz LM gdzie stara gwardia oprócz Leo słuchała się w pory
0
Dzisiaj będzie wygrana bo Koeman na trybunach
4
@MesQueUnClub96 Niech mu dadzą za tamten rok i po problemie. Dlaczego Leo ma być poszkodowany!
Był taki sezon gdzie Messi indywidualnie zjadł wszystkich a zajął 5 miejsce dopiero.
2
@MesQueUnClub96 Lewemu za tamten się należy ale ten rok aktualnie jest Leo.
Co ma Messi powiedzieć jak był ponad wszystkimi w 2017 czy 18 a dopiero 5 msc zajął
2
@Pilka_jest_okragla Najlepszy możliwy wybór,dograć ten sezon asystentem czy tymczasowym trenerem a od nowego sezonu Erik Ten Haag.
0
@Pewex Przecież oni są również słabi od Benfici również w papę by dostali może nie 3 do jaja ale również.
Real jest trochę lepszy od Barcy ale klasę gorszy od topów
0
@Momals11 Messi pozamiatał indywidualnie rok 17 czy 18 a był dopiero 5.
Leoś słuszny kandydat nr 1
0
@Dojaar Ilu homo skrzywdziło dzieci?
Więc to działa w 2 strony.