Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Repka Hiszpanii ma przyszłość pełno młokosów którzy dzisiaj rządzą i dzieła na boisku
1
@Coutinho007 chętnie bym go zobaczyła u nas szczególnie że ma 18nascie
2
Pino kuźwa ale pokrętło
1
A w rezerwach jest jeszcze Ilias Akmoach!
11
Ale ten Gavi jest zajebiaszczy. On ma 17 lat! WoW.
Erik Teen Haag czekamy!
0
@AmigoBlancos Co nas Cama obchodzi ważne że Enrique widzi w Gavim talent
0
Ten Pino to nie jest ten co Barca poluje na niego?
0
@Cariones Dokładnie
3
Naprawdę mamy szansę znowu być WIELCY!
W tej kiepskiej sytuacji nasze "dzieciaki" mogą nas uratować. Trzeba na nich stawiać bo potencjał ogromny!
Gavi,Pedri,Ansu,Nico,Balde a do tego Demir,Araujo i reszta.
0
Ten sztab Barcy to jakieś dziady dzisiaj Busi dobrze gra i daje radę.
Co dobry trener potrafi
2
Gavi ale pochwały zbiera od komentatorów.
0
Jak to jest,że Bayern rozkupuje swoją ligę.
Pozyskują znakomitych zawodników w bardzo niskich cenach.
Borussia,Leverkusen chcą być z nimi w dobrych stosunkach czy jak?
Moim zdaniem BVB i reszta powinni dawać takie ceny jak MU za Sancho musiało płacić a nie połowę albo i mniej wartości.
0
@Coutinho007 Albo bd jak z Mbappe że do PSG a później być może Real, tylko że tu Barca
2
@Coutinho007 Marzy mi się odbudowa Barcy dobrze że Florian ma dopiero 18 lat to może poczekać.
8
Florian Wirtz marzy o grze dla Barcy oby kiedyś tutaj zawitał.
Potencjał ma na jednego z najlepszych na świecie. 18 lat a gra jak Top Topów
1
@Bobo25 Ooo to Kylian w Barcy
0
@Vebrol Tylko ZP nie jest od jakiegoś czasu za indywidualne osiągnięcia.
Leo Messi kosmiczny rok 17 czy 18 a dopiero 5 miejsce miał.
Leo Messi również bardzo zasłużył i jak dla mnie to faworyt nr 1
9
@Kwasiak98 Leo Messi
2
@Kapitan hawk Już go nazywali Topem haha a gościu może miesiąc posmigał na dobrym poziomie
2
@Dojaar Wierz sobie nawet w czarną dziurę albo i Xardasa.
Ważne,że ja mam Pana Boga w sercu.
0
@Dojaar wymyślony stwór z legend?
Gościu miej chociaż szacunek do Boga.
1
@macio_944 było galacticos i nie wyszli z tym najlepiej. Liczy się drużyna tak jak Chelsea,City,Bayern
0
@doc Myślisz,że najlepsi będę chcieli iść do LL?
Oprócz Mbappe to wątpię teraz najlepsi grają w PL a Real póki co to może pomarzyć aby być na poziomie City,Chelsea czy Bayernu
0
@FCB_dimiC LaLiga nie wróci na szczyt bo PL im odjeżdża w każdym aspekcie nie tylko finansowo.
Aktualnie LL jest dużo mniej atrakcyjna niż PL czy nawet SerieA.
Sam Mbappe tego nie zmieni.
2
@masq Zeszły sezon słaby początek a zakończenie z 30 golami.
Oj musi piec, że tak cały czas dogryzasz
0
@Dojaar Może w LL bo do drużyn z PL ( tych najlepszych ) to im bardzo daleko.
Mieli Galacticos już kiedyś i gówno grali.
0
@masterandservant Real nie ma podjazdu do PL tak czy siak cała LL jest mało atrakcyjna dla najlepszych.
0
@Dojaar Tak odskoczą,że ho ho są tak samo w dupie tylko trochę mniejszej.
Żółw powinien iść do PL bo tam może być najlepszy LL obecnie jest bardzo słaba
1
@Oskar00 Jakby w zwykłym futbolu za rok Argentyna wygrała z Portugalia 2:1 po dwóch golach Leosia z karnych to żałoba na kafejce by była tak wielka, że serwery chyba przez dwa dni by nie działały :D
0
Mbappe ty to się zastanów czy chcesz iść do tak słabej ligi wszyscy z niej uciekają