12

@verdant Dokładnie Messi zagrał dobry mecz ale nie strzelił gola i hejterzy z jaskiń powychodzili.
Jak by CR miał by taki mecz to zachwyta nie było by końca

3

@Momals11 Serio? Chyba nie oglądałeś meczu bo zagrał dobre zawody.
Z każdym meczem będzie coraz lepiej a umniejszanie mu jest co najmniej śmieszne.

0

@pres Czyli już wiadomo dlaczego zmiana była

1

Nie wiem czy to dobry czas dla Xaviego no chyba,że okaże się drugim Pepem ale trzeba powiedzieć,że Guardiola jednak miał lepszą paczkę zawodników niż ta aktualna

2

To już czas,aby pożegnać wszystkich ze starej gwardii. Zacznijmy od zera z trenerem który postawi na nowych zawodników i młodzież.
Potrzeba kogoś takiego jak Guardiola/Kloop czy trener Ajaxu którzy potrafią z zawodnika przeciętnie się prezentującego wyciągnąć to co najlepsze.
Dlaczego Ajax mając taki młody skład potrafi grać taką piękną piłkę.
Club Brugge przecież ma dużo słabszych zawodników a gra lepiej niż Barcelona.
Odpowiedni trener który zmotywuje zawodników tak,żeby walczyli może wszystko zmienić. Do tego trzeba pożegnać się z Busim,Roberto i reszta Amigo żeby zacząć wszystko od nowa.

0

@Marcel99 genialny atak to będzie można powiedzieć za rok póki co genialny atak to ma Bayern,PSG

1

@Herato Za taty to ładnie grali

5

Czasem trzeba upaść na samo dno aby powstać na nowo.
Lapcio bier się do roboty

5

Przecież ta kadra ma większy potencjał niż Sociedad czy Bilbao a gra 2x gorzej.
Nie wiem albo ten Koeman jest takim słabym trenerem albo Kloop/Guardiola magikami,że z przeciętniaka robią znakomitego zawodnik

0

@Encore Grają ale ten tartak w pomocy nic nie kreuje

0

Zwolnić trenera, pozbyć się Roberto i jego amigosow i postawić na młodych bo tego nie da się oglądać

0

@Songo91 Nie przesadzajmy LFC było w kryzysie przyszedł Klop wiadome że 3 sezony poświęcił i sięgnęli szczytów

7

Ta pomoc Barcelony to taki tartak,że szok

0

Bez jaj żeby tak grać z takim składem.
To Sociedad,Valencia mają gorszych zawodników a grają 2x lepiej

0

Czemu Balde schodzi?

2

@AmigoBlancos Nie do końca bo Real owszem jest lepszy ale nie dużo również nie zachwyca.
Oklep to nas może czekać od Bayernu,Chelsea,City czy PSG

1

@Norkusik Co mnie mecz Realu obchodzi prędzej hit SerieA można by było oglądać ale tak dla Leo PSG

18

Nie wiem jak można pisać,że Leo zagrał beznadziejny mecz... Przecież wczoraj był jednym z lepszych.
Wyszli hejterzy z jaskiń bo Leo nie strzelił gola nawet meczu zapewne nie oglądali ale już piszą,że mecz fatalny w jego wykonaniu.
Najpierw ogladnijcie a później piszcie.

0

Dobrze,że jest taka Chelsea,Bayern i reszta to białym nos utra

0

@pt9 Noo sklad podobny Vini to w Chelsea,Bayernie chrzan by tarł razem z Dembusiem

0

Dziecko faveli po ZP ojj Kylian zastanów się bo nie będziesz nr 1

1

@Dertinho takie dziury ma,że dużo towaru przeszło

0

Ło kurde ten Vini to się wystrzela na kolejne 2 lata.

6

@tom9001 Chłopie troll?
On dobrze zagrał piszecie a hu*a oglądacie

0

@FC1899Barca Oglądałeś mecz?
Chyba nie!

3

@Pilka_jest_okragla tylko Leoś dobrze grał dzisiaj brakło szczęścia

1

Jak Messi zagrał słaby mecz to co powiedzieć o CR, który owszem strzelił ważna bramkę ale takto przeciętnie.

0

@norbi77 No kurcze jaka łatka przegranego? Każdy piłkarz chciał by takie osiągnięcia mieć w CV

1

Lionel się zaaklimatyzuje i będzie grał jak na GOATa przystało, dzisiaj dobry mecz brakło szczęścia do gola ale występ bardzo dobry.

9

@macio_944 Co za przyj*b meczu nie oglądał bo jak można pow,że gówno grał xd był jednym z lepszych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?