2

Noi zajebiście z deszczu pod rynnę

0

@kingJAMES Messi w 2018 zjadł wszystkich a był dopiero 5 i co
Karłem to on nie jest, co najwyżej ty możesz określić się karłowatym w stosunku do wielkości jego osoby.

0

@Dojaar Najlepiej to jakby LGBT siadło na dupie, nikt by o nich nie mówił gdyby nie te zasrane marsze,każdy by żył własnym życiem.

3

Ale jajca Legia idzie na mistrza LE dawaj Legiunia

0

@tomcruise Niech sobie robią co chcą zwisa mi to,jedyne co mnie denerwuje to to iż większość LGBT niszczy religijne rzeczy

0

@kingJAMES tylko,że ten puchar co ma być za rok to nie Liga Narodów tylko puchar Konfederacji pod nową nazwą.
Szkoda,że nie wspomniałeś ile Leo ma 2 MSC na CA a w jaki sposób Portugalia z 3 msc awansowała.

0

@FC1899Barca nie przesadzajmy Messi jest tuż za nim, nazywać by się mogło gdyby zdeklasował i miał przewagi z 50 goli.

To tak jakby Piłka nożna miała nazywać się Messi bo ma najwięcej gał i kapci.

4

@Dojaar Niech LGBT robi sobie marsze w domu a nie publicznie.

2

@Chaoss Ta a w Niemczech oprócz Dortmundu,Lipska to takie potęgi

4

@Momals11 Też mnie to rozwala,że Copa nie ma podjazdu do Euro.
Taka Polska na Copa to by nie istniała bo brakło by im tlenu tam w górach hehe

1

@Herato Co w tym dziwnego? Ukraina miała Scheve,Szwecja Ibre to Polska Lewego, w końcu musiał ktoś być z Topu

4

@Chaoss Sevilla,Valencia,Sociedad,Bilbao,Villareal

6

@Dertinho Popatrz na zespół jakich kolegów ma Robert a kogo miał Leo.

8

@Herato Messiemu to fes odjechał różnica 7 punktów a popatrz z kim gra Lewy a gdzie grał Leo.

4

@Rewolucja123 Też mi się śmiać zachciało,że Lewy jest prawie jak Leo w kreacji.
Większych bzdet dawno nie czytałam.
Lewy nawet przerzutów nie ma takich jak Leo o podaniach to nawet nie wspomnę.

0

Juve niby taki wielki kryzys a tu wygrana z Chelsea i to bez Ronaldo który odszedł.

0

Co by nie mówić mamy lepszych zawodników niż Benfica. Porażki są winą trenera bo nie umie odpowiednio zmotywować zawodników ani dobrać właściwej taktyki.
Śmiem twierdzić,że my z drużyną Xaviego byśmy przegrali a oni mają kadrę kilka razy gorszą tylko podstawą jest to,iż chce się im grać i zapierdzielaja.

1

Barcelona tragedia ale Benfica super gra, Real też by ograli tylko nie 3/4:0 a 1/2:0

0

@AmigoBlancos Należy się śmiać z Barcy i z Realu są dużo gorsi niż City,PSG,LFC czy Bayern

0

Wszystkie drużyny z LL to jedna wielka padaka Atleti,Real,Barca

0

Ten Luuk to parodysta

0

Haha Ronald masz ten żelazny skład

1

@Kondziubarca Kun co by nie mówić to Topka i mam nadzieję że to udowodni

2

Kun wracaj z kontuzji nawet bez treningu to zjada tego całego Luka

1

Lapcio postaw na asystenta i tyle w temacie z Ronaldem nie ma przyszłości co to za trener co nastawia się na bronienie i nie wyciąga wniosków.

7

Szkoda,że Rudy nie ma bana na LM, ten asystent chyba jest bardziej ogarnięty

3

Koeman mam nadzieję,że Gavi i Nico w pierwszym składzie.
Co do Ansu to lepiej jak wejdzie po przerwie.

7

@Momals11 Zasłużył za ten rok jak najbardziej.

0

@MeMyselfAndI Ale 6:2 już stało heh

4

Kibice Realu piszą 8arcelona a sami co roku oklep dostają od dużo słabszych drużyn.
No ale teraz to mistrzostwo,że z Szeryfem wtopili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?