1

@Arden Jeszcze dwa sezony temu formacja defensywna była naszym najsilniejszym punktem xD Niech Laporta te bajki o tym, że idziemy do przodu i wychodzimy z kryzysu wciska swoim kumplom.

1

@ranger3120 hmm jakiś wybrany mecz czy dwa puszcza chyba również canal+

0

@czosnekfcb 10 zł za wszystkie kanały

0

@Zoker Chiesa nie przypomina tego gracza jakiego pamiętamy sprzed odniesienia kontuzji. To jest podobny przypadek jak Fati.

0

@Who_you_mam Shell również ma promocję wakacyjną. Orlen w tym roku chyba najpóźniej wprowadził taką ofertę.

4

@Nazio_87 Co by nie mówić o Lady Pank to dyskografię mają akurat bogatą na tle dzisiejszych polskich gwiazdeczek. Inna sprawa, że wiek i forma raczej już nie ta, bo podczas występów na żywo wypadają bardzo słabo.

0

@tbas Nie twierdzę, że jest to jakiś katastrofalny sezon w wykonaniu Igi, ale jeśli nie udałoby się jej odwrócić tego meczu z Osaką to wyniki w turniejach wielkoszlemowych w tym roku byłyby bardzo kiepskie. W US Open też niestety nie zapowiada się na osiągnięcie dobrego rezultatu, ale mam nadzieję, że się miło zaskoczę.

1

@tbas Ten sezon generalnie bardzo średni w wykonaniu Igi poza ziemią, gdzie też było blisko porażki z Osaką :/

0

@Masnymichael Raczej nigdy mecze na początku sezonu nie zachwycały poziomem i intensywnością. Spora część piłkarzy trenowała raptem 1-2 tygodnie i potrzebuje czasu na dojście do optymalnej dyspozycji.

0

@KacperVEB Przecież Rodrygo rozegrał wszystkie mecze na Copa America od pierwszej minuty. W RM też zaczynał właściwie każdy mecz w pierwszej 11. Okej, kibice RM może podważają jego pozycje w drużynie, ale dla Ancelottiego jest starterem i nie zmieniło się to nawet po przyjściu Mbappe.
@ShawnC mówię o bramkach, a poza tym tak jak wspomniałem Rodrygo i Nico nie grają na tej samej pozycji.

0

@KacperVEB Vinicius, Mbappe czy Nico to przecież nie są PS. Rozumiem, że Nico i Yamal fajnie pokazali się na ME, ale jak spojrzysz na statystyki w ubiegłym sezonie to Rodrygo miał je znacznie lepsze od powyższej dwójki. Niech najpierw udowodnią swoją jakość w 2-3 sezonach.
Palmer jest mocno przeceniany przez statystyki jakie wykręcił dzięki wykonywaniu rzutów karnych. Prędzej Sake bym tu umieścił.

0

@KacperVEB Raczej wypadałoby ich odpowiednio posegregować przy takiej analizie. Trochę ciężko porównać Rice do np. De Bruyne czy Bellinghama. Mają zupełnie inne obowiązki na boisku.

0

@Linghunter88 Od Giggsa jasne, że tak.

0

@KacperVEB Valverde i Rodrygo to też top na swojej pozycji. Raczej niewielu znajdziesz lepszych graczy od nich na ŚP i PS.
Na mundialu do czasu wycięcia go przez Kroosa prezentował się bardzo fajnie.

0

@KacperVEB Pod koniec top 10 spokojnie bym go umieścił. Oczywiście zakładając, że jest zdrowy i w pełni formy.

0

@ViscaelBarca2007 Mimo wszystko to sporo posiadamy takich piłkarzy w kadrze. Zaliczyłbym do nich Kounde, Araujo, Yamala, Gondugana, Pedriego czy Ter Stegena.

0

@tomek8756 Zasadniczo to jej sprawa i nie mi oceniać czyjejś wybory życiowe. Niemniej jednak przykre jest to, że ludzie dzisiaj tak egoistycznie podchodzą do życia i nie mam tu na myśli wyłącznie traktowania dziecka jako zbędnego balastu, ponieważ objawia się to niestety również w innych sferach życia :/

1

@4drian0 Nie działa

3

@D.Villa Na ogólnodostępnym online Barca One.

0

@Transu96 Generalnie niektórzy słabsi piłkarze od niego mają ikony, ale jeśli ja miałbym o tym decydować to pewnie w tym przypadku zgodziłbym się z decyzją EA. Hazard był świetnym piłkarzem, ale aż tak wiele nie osiągnął w swojej karierze.

1

@Gregorinho Hmm masz Nine's Lewego, Wilcza grill bar i na stadionie Legii bądź Narodowym też z tego co się orientuje są lokale gdzie można obejrzeć mecz z znajomymi. Przy ważniejszych wydarzeniach do Nine's czy Wilczej musisz rezerwować zazwyczaj stolik z wyprzedzeniem.

1

@Panpiwkarz Zegarownia polecam. Mają sklep online i dwa sklepy stacjonarne w Warszawie. Robiłem tam już kilka razy zakupy i zawsze byłem zadowolony z obsługi. Bardzo duży wybór zegarków różnych marek.

1

Tak Śliwka w takiej formie na pewno nam pomoże ...

0

@esem91 I tak dużo gramy dzisiaj środkiem. Naszym problemem jest masa błędów na zagrywce i średnie przyjęcie :/

0

@seba1324 Przez apkę allegro otwierasz zdalnie skrzynkę bądź kodem, który tam się znajduje.

1

4

@Kgorecki2500 Mi tam siedzi ten dresik Adidasa, taki vibe lat 90. Do tego fajny over krój bluzy, więc jak najbardziej w obecnych trendach.

0

@ACMaldini3 mimo wszystko madrycki Łukasz Cieniasqez, Milner też był solidnym zadaniowcem.

1

@MesQueUnClub96 Dzisiaj choćby Nowicki ma szanse. Brak jakiegokolwiek medalu dla niego byłby dla mnie giga niespodzianką.

3

@michal26 Nic się nie odwaliło, rywalka była lepsza i wygrała w pełni zasłużenie. Chinka świetnie serwowała, popełniała mało błędów (przebijała większość piłek), a Świątek nie potrafiła znaleźć na to odpowiedzi. Próby zagrania winnerów często kończyły się katastrofalnymi zagraniami lądującymi 2 metry za kortem. Niestety, ale od początku IO było widać, że Świątek jest daleko od swojej optymalnej formy. Szkoda, bo pewnie takiej okazji na złoty medal już nie będzie miała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?