1

@Kai0 Messi też w ostatnich latach nie przyjeżdżał, gdy nie był zwycięzcą (jak Modric zwyciężał to na pewno nie było żadnego z nich). Ogólnie słabe zachowanie z strony obu Panów.

1

@Pawlak1992 Aktorka dobra, wydaje się też sympatyczną osobą, ale straszny z niej lewak

1

@Comentateiro Nie zgadzam się jedynie z Casado>Goretzka. Goretzka w prime to był wtedy jeden z najlepszych pomocników box to box. Mówiło się nawet wiele o jego dużym transferze. Z kolei Casado dopiero co wszedł do pierwszej drużyny i jeszcze musi udowodnić swoją wartość.

1

@Herato Ronaldo w prime wcale nie był od niego wolniejszy, a drybling miał zdecydowanie lepszy. Prawda jest taka, że żaden obecny piłkarz nie ma podjazdu do duetu Messi-Ronaldo

1

@Foesum Tak, podobno asystent Flicka świętował jedną z bramek przed ławką RM i Ancelotti powiedział Flickowi, że to nieeleganckie i prowokacyjne zachowanie.

2

@clyde Akurat tutaj mamy do czynienia z drużyną, która ma dużą wiedzę. Kupując podpowiedź tracili tylko niepotrzebnie kasę, bo znali wcześniej odpowiedź. Jak najbardziej zasłużenie dzisiaj wygrywają i wreszcie mamy zdecydowanego kapitana, który nie boi się licytować

1

@pt9 Do gier raczej lepiej iść w matrycę IPS. Oczywiście zdarzają się matryce VA, które dorównują bdb IPSom, ale to musiałbyś poszukać konkretnych testów modelu, który Cię interesuje. W gamingowych monitorach na matrycy IPS o smużenie nie miałbyś się co martwić.

1

@pt9 W pewnym stopniu się z Tobą zgadzam. Obecnie podejście do prac dyplomowych na polskich uczelniach jest tragiczne. Zarówno z strony studentów (byle odwalić), jak i promotorów i recenzentów (mało kto poświęca czas na rzetelne przeczytanie i sprawdzenie czyjejś pracy). Warto byłoby tutaj zmienić jakoś wymagania co do prac dyplomowych, bo obecnie na wielu kierunkach wygląda to jak parafrazowanie książek i innych źródeł, teraz jeszcze doszedł chat gpt. W takiej formie rzeczywiście ma to coraz mniejszy sens.
Sam napisałem dwie magisterki, ale wybrałem tematy powiązane z moją pracą. Dzięki temu pisało się całkiem przyjemnie, a przy okazji mogłem poszerzyć swoją wiedzę, którą wykorzystywałem zawodowo.

2

@Lola120 nie chce tutaj moralizować, ale kurczę jaki sens miało studiowanie jak nie masz żadnego tematu, na który z chęcią poszerzyłabyś wiedzę i napisała pracę dyplomową?
Odnośnie pytania to mam młodszego znajomego, który chwalił się, że znaczną część swojej pracy napisał przy pomocy chata gpt. Problemów z antyplagiatem nie miał.

2

@agaFCB hmm nie wiem gdzie mieszkasz, ale u mnie większość urzędów ma wydłużone godziny pracy w jeden dzień w tygodniu :) Podejrzewam, że podobnie jest w większości innych miast
@Kgorecki2500 z perspektywy osób pracujących w handlu wolna wigilia byłaby pewnie super informacją. Jeśli chodzi o mnie to akurat lubię tą atmosferę w swoim miejscu pracy w dniu wigilii. Zazwyczaj i tak praktycznie nie pracujemy w tym dniu, a duża część pracuje zdalnie bądź bierze sobie wolne

0

@Mitch_Atleta Dlatego swoją przygodę z tą grą zakończyłem na Fifie 23. Przez dodanie kobiet i coraz większej ilości kolorowych kart przyznawanych średnim randomom zabili fun z grania.

3

@BulaKG Ok, tylko no nie powiesz chyba, że Vinicius nie ma olbrzymiego wpływu na grę RM. Poza statystykami wygrywa wiele indywidualnych pojedynków i napędza ich akcje ofensywne. Ja nie twierdzę, że w erze Messiego i Ronaldo nie było piłkarzy, którzy potrafili rozegrać świetny sezon, ale podważanie jakości sportowej Viniciusa w mojej opinii jest śmieszne. Piłkarz ofensywny zawsze będzie miał większe szanse wygrać ZP, niż defensywny pomocnik czy obrońca. Tak było zawsze i wątpię, że w tej kwestii się coś zmieni.

2

@Gibbon_FCB Rozumiem, że można nie lubić Viniciusa, ale pisanie o tym, że był gorszym piłkarzem niż Silva, Hazard czy później wspomniany Bale to jest zakłamywanie rzeczywistości. Świadczą o tym nawet statystyki g/a Viniciusa. Chłop od 3 lat robi statystyki na poziomie ~20 g/a w sezonie.

1

@Aragorn33 A co ma płakać po mediach, że nie gra? W niczym by mu to nie pomogło w rywalizacji z Peną. Musi cierpliwie czekać na swoją szansę i sądzę, że doskonale rozumie tą sytuację

0

@Muszynianka Posiadam od ponad roku wersję full hd do jednego z telewizorów i polecam. Wszystko działa bez zarzutu, system się nie zawiesza, aplikacji multum. Do tego bardzo fajny i wygodny pilot.

2

@Kamiloza91 Real zagrał świetną drugą połowę i tego nie można im odebrać, ale no Sahin swoimi decyzjami znacząco im pomógł w przeprowadzeniu tej remontady

1

@RoberDzik wygrana z Bayernem, z RM będziemy jeszcze grali na wiosnę u siebie, a z Bayernem nie wygraliśmy bardzo dawno i nie zrewanżowaliśmy się jeszcze za te klęski. Poza tym w lidze zostanie jeszcze wiele kolejek, a po porażce w LM nasza sytuacja będzie lekko mówiąc nieciekawa i o bezpośredni awans do 1/8 będzie ciężko

2

@Borneo jeszcze większy spadek konsumpcji to byś miał, gdyby Glapa słuchał się takich nominatów PO jak Tyrowicz, która nalegała na dalsze zdecydowane podnoszenie stóp procentowych

0

@sokot Z City rok temu

0

@Murazor okaże się jak to poukładają, ale no raczej nie wierzę w to, że Perez zrezygnuje z Viniciusa niecały rok po wygraniu przez niego złotej piłki. Po sezonie przyjdzie tam zapewne nowy trener i będzie musiał jakoś poukładać te klocki. Obecnie mam wrażenie, że ich największym kłopotem nie jest dublowanie się Viniciusa z Mbappe, tylko brak łącznika w pomocy i kiepski pressing przy posiadaniu tak fizycznych graczy

0

@Murazor Będą grali diamentem z Mbappe i Viniciusem na ataku. W tej formacji wymienność pozycji powinna zdecydowanie lepiej u nich funkcjonować

8

@Kidd Mam to samo od blisko 3 lat. W miesiącu obejrzę 1-2 mecze, a kiedyś w weekend więcej oglądałem. Generalnie piłka nożna stała się mniej atrakcyjnym sportem dla przeciętnego widza

0

@ACMaldini3 Wypchnięcie Viniciusa to byłaby z ich strony głupota, oczywiście patrząc wyłącznie na aspekt sportowy. Gość od ponad 2 lat jest ich najważniejszym piłkarzem w ofensywie i po przyjściu Mbappe jak na razie się to nie zmieniło. Odejdzie Rodrygo i być może Guler, który średnio nadaje się do środka pola. Za te pieniądze wzmocnią środek pola i defensywę.

0

@Herato Raczej jest w takiej sytuacji, że musi iść na kompromisy, a nie dyktować warunki. Wątpię by Motta chciał go włączyć do kadry, więc jak chce grać jeszcze w piłkę, to będzie zmuszony poszukać sobie mniejszego klubu pokroju Como

1

@Xwowrak około 5k z dodatkami

1

@NeroTFP1 Swoją drogą mam wrażenie, że generalnie kiedyś ludzie byli dojrzalsi i mieli więcej klasy w sobie. Dzisiaj każdy ma gdzieś uczucia i emocje drugiego człowieka, ważne żeby on miał łatwiej i był szczęśliwy.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Nie zapomnij zabrać ze sobą parasolki, teraz jesień, więc pogoda zmienna jest :)

4

@Kgorecki2500 naprawdę nie rozumiem, jak osoba mająca tyle za uszami w Warszawie, może być wysłana do europarlamentu jako reprezentant kraju

0

@pt9 Skoro zdecydowałeś się na taką wyprawę do USA to pewnie masz już spore doświadczenie w podróżach zagranicznych. Z ciekawości do jakiego kraju/miejsca podróż najmilej wspominasz?

2

@Faro Pokory to nauczy jak uda mu się ograć RM na Bernabeu :) Na obecną chwilę jedynie nasza gra wygląda zdecydowanie lepiej od tego co prezentuje RM, jednak nie ma to jakiegoś mocnego przełożenia na punkty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?