2

@July_6_BcN Gdyby spiskował z Arktosem - a tak całkiem serio to dużo zależy od okoliczności i motywów tego zachowania. Zazwyczaj jednak jestem stroną, która nie przekreśla szybko drugiej osoby i stara się naprawić relacje, nawet gdy pojawią się jakieś nieporozumienia

4

@July_6_BcN witam Julia, a mam się dobrze :)
@Kgorecki2500 co to za fejk newsy, że niby niemieckie pochodzenie mam

1

@pt9 Mając taki kapitał zabezpieczyłbym najpierw swoją przyszłość, czyli inwestycje w obligacje, złoto, ETF - na tym nie stracisz. Spełniłbym na pewno trochę swoich marzeń związanych choćby z podróżami, autem czy własnym rozwojem, bo nie musiałbym zasuwać na etacie i miałbym na to czas. Kupiłbym sobie też pewnie jakieś mieszkanie w fajnym miejscu za granicą by tam spędzać okres zimowy w Polsce.

0

@Panpiwkarz Ciężko z dostępnością zeszłorocznych modeli, ponieważ taką polityką sprzedażową ma japko, czyli wycofuje poprzednie modele pro z oferty w momencie prezentacji nowych. Obecnie znajdziesz jedynie jakieś leżaki magazynowe po zawyżonych cenach - lepiej poszukać promocji na tegoroczny model, bo już zaczynają się pojawiać

4

@July_6_BcN Tutaj też prawda :) chociaż patrząc np. na moje miejsce pracy to młodsze (w wieku ok. 25-35 lat), fajne i ogarnięte dziewczyny wszystkie pozajmowane - często już po ślubie nawet.
@Fc112 tylko widzisz tutaj dajesz akurat skrajny przykład. Mimo wszystko wydaje mi się, że w stosunku do facetów te oczekiwania bardzo urosły na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Teraz nawet przeciętna dziewczyna bardzo łatwo może wybierać spośród kilku mężczyzn, z którym będzie się chciała umówić.

8

@Fc112 Tutaj akurat bym polemizował, że z obecnymi kobietami nie ma problemu :D Bardzo ciężko jest znaleźć wolną, poukładaną dziewczynę, która uczciwie podchodzi do relacji damsko-męskiej.

1

@Arkon W ostatnich miesiącach chyba najwięcej na sky oglądałem - polecam ogólnie takie produkcje jak landman, tulsa, strefa gangsterów czy szakal.

2

@Laminedependencia Nie znam kulisów, ale może chciał spróbować nowej dyscypliny, którą lubi. Owszem wyszło ostatecznie średnio, ale należy docenić za wiele lat w lekkoatletyce oraz za prowadzenie innych wydarzeń/programów rozrywkowo-kulturalnych, bo w tym również sprawdzał się super.

8

@Laminedependencia xD Babiarz to najlepszy komentator lekkiej w kraju, z której posiada btw olbrzymią wiedzę

0

@Ptasior tak średnio bym powiedział - metody treningowe Xaviego były jawnie podważane choćby przez Lewego o czym masz szerzej napisane w jego książce (podobno)

1

@blakkudium Henry i Vieira zdecydowanie

0

@Deviler Dlatego w tego typu okresach lepiej zostać w domu i się zrelaksować. Jakieś wyjazdy lepiej planować poza okresami świątecznymi.

4

@SelloutCrowd serio pytasz? nawet motoryzację zaorali i teraz by ją ratować postanowili zaorać europejskie rolnictwo podpisując umowę z Mercosur. Spójrz sobie na PKB czołowych europejskich gospodarek, poczytaj o liczbie grupowych zwolnień i przenoszeniu produkcji do krajów azjatyckich, bo u nas koszty są zbyt wysokie, szczególnie energii właśnie.

1

@maroon Jak już napisałem powyżej absolutnie nie bronię Nawrockiego i ogólnie polityków, którzy nagminnie rzucają obietnice w trakcie kampanii, które z różnych powodów są nierealne do zrealizowania. Niestety jednak tak wygląda polityka - nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Tego typu postulaty traktuję zwyczajnie jak dobry żart, a oceniać prezydenturę Nawrockiego będę na podstawie spraw/obszarów, na które może mieć rzeczywiście wpływ np. veto wobec szkodliwych ustaw, współdziałanie z rządem w sprawach będących polską racją stanu itp.

2

@Dankho94isback Złożył kilka projektów ustaw, które obiecał w kampanii prezydenckiej m.in. CPK - nietrudno w google znaleźć resztę. Poza tym na obecną chwilę trzyma się swoich deklaracji nt. Ukraińców oraz niepodpisywania ustaw mających na celu podniesienie jakiegokolwiek podatku. Bronić absolutnie go nie bronię, ale prawda jest taka, że prezydent nie ma mocnych narzędzi by nadawać kierunek zmianom w naszym kraju.

1

@Dankho94isback Różnica jest taka, że będąc premierem i mając stabilną większość w parlamencie masz narzędzia do wdrażania reform. Natomiast w polskim ustroju prezydent takich możliwości nie ma i każdy kto ma jakąś podstawową wiedzę doskonale wiedział, że tego typu postulaty w kampanii prezydenckiej są zwykłymi populizmami, bez szans na realizację.

0

@Destroyer_of_Worlds Niestety, postawiono niemal wszystkie stadiony o podobnej pojemności, zamiast zbudować jeden większy, który spełniałby wymogi do organizacji wszystkich najważniejszych imprez sportowych. Jesteśmy dużym krajem i podejrzewam, że gdyby Stadion Narodowy miał te 10-15 tys. miejsc więcej, to również nie byłoby problemów z zapełnieniem go na większości meczów reprezentacji.

0

@Muszynianka Ferran, bo on nawet w grze nie uczestniczy

0

@draxidox Yamal to od gali złotej piłki nie istnieje - podobnie jak rok temu Vinicius

0

Yamal chyba niespecjalnie potrafi grać na Carrerasa

1

@Laminedependencia Isak imo zaskoczy, obecna jego dyspozycja wynika w dużym stopniu z braku okresu przygotowawczego. Natomiast Wirtz może być kolejnym giga flopem, który nie odnajdzie się w innej lidze jak Bundesliga. Transferu Ekitike od początku nie rozumiałem, ale wydaje mi się, że będzie w miarę solidnym uzupełnieniem składu.

1

@Kgorecki2500 Cienkim/neapolitańska - nigdy nie zrozumiem ludzi jedzących pizzę na grubym cieście, to smak składników powinien być na pierwszym miejscu, a nie bułowate ciasto

1

@baginczyk Notino oraz Flaconi - sprawdzone perfumerie, ceny też znacznie lepsze niż w popularnych sieciówkach jak sephora czy douglas

5

@APTAPT Na pewno jest lepszy niż wskazywałoby to ile dostawał minut od Ancelottiego, aczkolwiek nazywanie go kompletnym playmakerem jest moim zdaniem znacznie przedwczesne, choć oczywiście na tle bardzo fizycznej pomocy RM wyróżnia się na plus techniką i podaniem prostopadłym.
@Dankho94isback z drugiej strony za kogo on by u nas miał grać? linię pomocy akurat mamy solidnie obsadzoną

8

@Cobra303 Nasza dyspozycja też pozostawia wiele do życzenia. Prawdę mówiąc poza Bayernem ciężko znaleźć zespół, który od początku sezonu prezentuje dobrą i równą formę.

1

@gumaz Mi osobiście niee, ale nieraz byłem świadkiem sytuacji jak Pan/Pani w SKM nie wlepiali mandacików, tylko kazali podejść pasażerowi do automatu i kupić bilet.

1

@Destroyer_of_Worlds Nie, zwiększanie biurokracji w postaci jakiś testów wiedzy o państwie do niczego dobrego by nie prowadziło. Poza tym nie jestem za segregacją ludzi i odbieraniem im czynnego prawa wyborczego na tej podstawie. Wystarczy mi informacja, że większość tych naszych "intelektualistów" głosowało ostatnio na KO i TD.

0

@esem91 Jako dzieciak wysłałem 50 zł zaliczki za telefon oferowany na olx. Sprzedający miał wysłać paczkę za pobraniem, ale niestety do dzisiaj jej nie otrzymałem.
Kiedyś pożyczyłem 200 zł koleżance ze studiów na bilet do domu przed świętami gdy rozstała się z chłopakiem. Generalnie sam wyszedłem z tą propozycją, więc jakiś giga pretensji nie mam. W teorii mogłem próbować odzyskać hajs, ale nie chciało mi się wypisywać i prosić jak już zacząłem zarabiać. Dzisiaj kontaktu już nie mamy ze sobą.

4

@mekston Każda taka opinia/ranking będzie subiektywna - no może jedynie poza tymi, które zestawią ich statystyki indywidualne i trofea jakie zdobyli.
Natomiast ja jestem zdania, że jeśli rzeczywiście byłaby między nimi olbrzymia przepaść to o żadnej rywalizacji nie mogłoby być mowy. Messi był lepszym piłkarzem, prawdopodobnie najlepszym w historii, ale Ronaldo pomimo tego potrafił podjąć rękawicę i rywalizować z Messim - zarówno indywidualnie, jak i drużynowo.

0

@mekston Hmm jasne, tylko ja też nigdzie nie napisałem, że Ronaldo był lepszym piłkarzem od Messiego :) Bardziej przyczepiłem się do określenia, że był dwie półki niżej od Leo - normalnie jakbyśmy pisali o jakimś jaśku co to mu wyszły z max 3 sezony. Prawda jest taka, że Ronaldo był jedynym graczem, który rzeczywiście rywalizował z Messim i nawet sam Messi to przyznawał w wywiadach, że rywalizacja z Ronaldo pomogła mu się stać lepszym piłkarzem i utrzymać motywację przez tyle lat.
Odnośnie LM, mimo wszystko Ronaldo ma trochę więcej bramek od Messiego w fazie pucharowej i jego gole również były bardzo często decydujące. Miej też na uwadze fakt, że Messi od małolata grał w Barcelonie, był wychowany w filozofii La Masii, a Ronaldo przychodził do klubu, który od ponad 7 lat nie potrafił przejść 1/8 LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?