0

@Trojanek23 Amerykańskiego nie oglądałem, ale polski ma swoje momenty - szczególnie 3 sezon był niezły

14

@Karol145 Błędy popełnia każdy i Dudzie również to się zdarzało w trakcie prezydentury. Jednocześnie nie wiem czego Ty oczekujesz od takiego wywiadu? Ma w nim podważać swoje własne decyzje? Tutaj już w ogóle by się skompromitował, gdyby diametralnie zmienił zdanie w fundamentalnych kwestiach, szczególnie ustrojowych, bo to jest mu głównie zarzucane. Na arenie międzynarodowej robił niezłą robotę - utworzenie Inicjatywy Trójmorza czy dobra współpraca z USA i Koreą Płd.

0

@tomek8756 Mam elastyczny czas pracy - do biura przyjeżdżam zazwyczaj ok. 7:30 i wychodzę o 15:30. Natomiast, gdy jestem zdalnie przeważnie loguję się ok. 8:30-9:00 i kończę o 17:00

2

@Arkon Generalnie Julia trochę racji ma. Mam koleżankę z pracy, która aktualnie studiuje drugi kierunek i mieszka jeszcze w akademiku w Warszawie. Z tego co nam opowiadała po wybuchu wojny wiele tam takich "biednych" Ukrainek zamieszkało tzn. po zabiegach kosmetycznych, drogich ciuchach oraz z najnowszymi mackami i ajfonami, które swój czas wolny spędzają po najdroższych restauracjach i klubach.

0

@kuz Od koleżanki z pracy słyszałem, że na Guns N'Roses było podobnie. Tragiczna akustyka na Stadionie Narodowym jest już chyba powszechnie wszystkim znana, ale z tego co opowiadała to dobrzy dźwiękowcy potrafią przygotować tam koncert na przyzwoitym poziomie i tutaj dała przykład Metallici oraz Tylor Swift, na których była przed rokiem.

0

@icon3520 kwestia jaka cena i jaki samochód, ale generalnie popyt jest na pewno mniejszy na auta importowane z USA

4

@Karol145 Bzdurny, ponieważ pewne pozycje z klasyki powinien przeczytać każdy z uwagi na fakt, że dużo uczą o naszej historii i mentalności ludzkiej. Poza tym w jaki sposób nauczyciel weryfikowałby czy uczeń rzeczywiście wybraną pozycję przeczytał? Dla każdego przygotowywałby inny sprawdzian lub temat wypracowania?

2

@A4ron Jakbym się w kimś zakochał to prawdopodobnie zeszłoby to na drugi plan, chociaż oczywiście namawiałbym do rzucenia nałogu. Generalnie sam stosunek do palenia mam negatywny - przede wszystkim nie znoszę tego smrodu

0

@Zelazny_Mike Zalando to jeden z największych sklepów internetowych na rynku UE, obecny od lat, więc nie masz co się obawiać o oryginalność produktu.

0

@mmaciass Pochmurno, ale temperatura super - ok. 20-22 stopnie C i do tego przyjemny wiaterek

0

@lucca87 Jeśli Rashford nie będzie flopem pokroju Felixa to wybór chyba jest oczywisty - tym bardziej, że są w tym samym wieku i Rashford jest bardziej uniwersalnym piłkarzem, bo od biedy zagra również na 9.

2

@Mlodypro101 Na temperaturę nie narzekam, ponieważ w mojej opinii jest idealna do aktywnego spędzania czasu i jeżdżenia do roboty. Niemniej jednak tego deszczu mogłoby być trochę mniej.

1

@draxidox W przypadku Miele płacisz głównie za markę, a obecnie to właściwie za nią przepłacasz, bo jakość spadła tak jak u każdego producenta AGD (awaryjność na podobnym poziomie co reszta renomowanych producentów). Niedawno również kupowałem pralkę i po zasięgnięciu opinii znajomego, który pracuje w jednej z dużych sieci z sprzętem elektronicznym mogę polecić LG - podobno zdecydowanie najlepiej wypadają pod względem stosunku ceny-jakości. Dodatkowo, w porównaniu do znacznej części konkurencji nie są to podobno "jednorazówki", ponieważ konstrukcja pozwala na wymianę łożysk.

8

@gumaz Zbiórka zbiórką, ale cele są już coraz bardziej żałosne. Rozumiem, że jeśli nie uzbierają pół bańki to ich widzowie nie obejrzą relacji z zaprzysiężenia nowego prezydenta xD

1

@gumaz Zasadniczo nie piję alkoholu, więc zero. Jedynie czasami jak wyjdę z kimś na jakiś obiad/grilla/plener to wypiję piwo/wino dla towarzystwa. Od mocnych alkoholi stronię od lat.

0

@bolinho89 Elbląg jest bardzo ładny, może Przemyśl. Wspomniany Kazimierz również bardzo lubię, ale najlepiej odwiedzić poza weekendem (dużo warszawiaków robi sobie tam krótkie wyjazdy)

0

@PanMietek Owszem, powstał w ramach przymusowej restrukturyzacji z tego co zostało po Getinie Czarneckiego, którą przeprowadził Skarb Państwa. Rebranding był tutaj konieczny z wiadomych powodów. Teraz masz nowego właściciela, bank jak inne popularne działające w Polsce jest objęty BFG, więc absolutnie nie masz się czego obawiać.

0

@PanMietek jest tak samo objęty BFG jak i inne banki, więc podsumowując nie masz się czego obawiać

1

@yoli Jeśli ktoś wykonuje jakąś pracę to powinien mieć za nią płacone. Nie idźmy z jednej patologii w drugą, czyli wyzysk ludzi żeby zrobić dobrze biednym przedsiębiorcom i korporacjom. Sam miałem pod sobą już kilku stażystów i wcale nie jest tak jak piszesz, że żaden nic nie potrafi i nie wykazuje się zaangażowaniem. Oczywiście płaca powinna być dostosowana do poziomu umiejętności i wiedzy, ale to już inny temat.

1

@Popitek12 Na pewno nie w obecnej dyspozycji. W prime też musiałby go najpierw trafić, o co nie byłoby łatwo.

0

@Criss18Barca Zazwyczaj ok. 10 zł, przeważnie daję, chociaż zgadzam się z opinią, że jest to troszkę głupi zwyczaj

3

Po meczu. Rywalka dzisiaj beznadziejnie słaba i totalnie ranga spotkania ją przerosła. Niemniej jednak nie można odebrać Świątek, że od początku do końca gra bardzo konsekwentnie i solidnie. Brawo! Nie sądziłem, że w tym sezonie będzie w stanie osiągnąć taki sukces

0

Brawo, grać swoje i powinno być dobrze. Amerykanka już totalnie nie panuje nad swoimi emocjami i zaczyna jej brakować cierpliwości.

0

@UriBoyka niee no, na obecną chwilę to raczej Anisimova przegrywa ten mecz swoimi błędami niż Iga wygrywa. Trzeba tylko wykorzystać ten stres i nie pozwolić rywalce wejść w mecz

2

Widać stres u rywalki i sporo prostych niewymuszonych błędów. Przydałoby się to wykorzystać w pierwszym secie.

4

@bartekvisca W fryzurze na jeżyka pewnie jakiś większych różnic nie ma, chociaż jak ktoś chce mieć fajnie wycieniowane boki, to już pewnie u Pani Moniki na osiedlu może być różnie. Ja osobiście chodzę od lat do jednej fryzjerki, która pracuje w dosyć znanym salonie fryzjerskim w Warszawie. Jest oczywiście drożej, ale widzę ogromną różnicę między strzyżeniem u niej, a osiedlowymi fryzjerami w moim mieście pod Warszawą. Odnośnie Barberów, to myślę, że jest tak jak w każdym zawodzie, można trafić na super specjalistę, jak i kogoś kto jest nim tylko z nazwy.

0

@Toretto Masło to jednak podstawowy produkt spożywczy i przy większej rodzinie idzie go naprawdę sporo. Niestety, ale duża część producentów, nie tylko w sektorze mleczarskich, wykorzystała wysoką inflację do poprawy swoich wskaźników rentowności, a w tym marży produkcji. Są nawet badania MFW, które wskazują, że inflacja w dużej części była sztucznie napędzana przez pazerność producentów.

1

@FcPortoFan1999 Gdzie? Masło akurat na tych promocjach - wielosztuki jest najtańsze w dyskontach. W osiedlowych sklepach masła za 5-6 zł nie ujrzysz, przynajmniej w centralnej Polsce.

1

@Kgorecki2500 Gratki! Teraz czekamy na magistra

1

@Kgorecki2500 Z perspektywy osoby, która ma 3 takie obrony pracy dyplomowej za sobą, mogą powiedzieć, że kompletnie nie masz czym się stresować. Grunt to się zjawić i wiedzieć chociaż na jaki temat pisało się pracę. Powodzenia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?