Tabaluga37
Dołączył/a: grudzień 2018
Wwa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Stinger_ hmm, choćby osoby, które rozpoznałbym po nickach bądź miałem przyjemność czasem tutaj z nimi dyskutować np. Ciebie czy Julkę kojarzę.
Nie obrażę się nawet na widok największych oponentów z Borneo na czele haha
1
@July_6_BcN a to całkiem spoko, akurat jakbym pracę kończył i dojazd też git, bo tak jak wspomniałaś metrem z centrum można dojechać. Jak nie będę zawalony robotą to może rozważę, tym bardziej jakby były jakieś znane forumowe osobistości
0
@July_6_BcN wiadomo już gdzie dokładnie i o której godzinie? Jak będę miał niedaleko z varso to możesz przypomnieć :D
1
@Jarema2000 W takim przypadku moim zdaniem jak najbardziej ma to sens. Czasami serio lepiej odpocząć od siebie, przemyśleć pewne sprawy na spokojnie, z pewnego dystansu, aniżeli w emocjach na siłę próbując coś ustalić (zazwyczaj efekty jest odwrotny, bo konflikt tylko się nasila).
0
@Jarema2000 Kwestia jak długa miałaby to być przerwa i na jakich warunkach. Wydaje mi się, że czasem może to pomóc, bo każdy może przemyśleć pewne sprawy i spojrzeć na nie trochę z dystansu. Grunt by ustalić jasne zasady, na które zgodzą się obie strony.
0
@Roobo Generalnie zero zaskoczenia po opowieściach koleżanki (pracowała jako pracownik biurowy w stołecznej komendzie policji) oraz kolegi, który aktualnie służy w ŻW. Niestety, ale poziom policji, jak i naszego wojska nie jest zbyt wysoki.
0
@PatrykBarca Mimo wszystko Machulski najlepsze lata również ma dawno za sobą, bo dobry film to on nakręcił z 2 dekady temu :/
1
@urbipl po obejrzeniu czegoś takiego, stwierdzam, że „ostry cień mgły” A. Dudy nie był taki najgorszy
10
@barcelonaLM kiedyś zachowywał jeszcze pozory, ale teraz rzeczywiście śmiało mógłby wstąpić w ich szeregi. Kołodziejczak to pajac i hipokryta, ale tutaj chociaż wypowiedział się w rozsądny sposób
0
@KobeFR dazn, masz za darmo, dobra jakość, nie przycina
0
@Nazio_87 elektryczny, słyszałem, że te parowe to jest zwykła ściema marketingowa, podobnie jak pralki z programami parowymi
2
@Borneo Jakie ale? Piszesz o MEW i MEE jakby miały załatwić nasze problemy związane z produkcją energii elektrycznej. Niestety, ale obecny rząd tak samo zawala sprawę w tej kwestii, bo nie da się oprzeć naszej energetyki wyłącznie na OZE. Co w okresach, gdy generacja OZE jest niższa, a zapotrzebowanie na energię elektryczną wyższe? Skąd weźmiemy moce bilansujące jak wyłączymy bloki węglowe? Atom stoi, CCGTy na ostatnich aukcjach mocy zaorane. Z obecną polityką będziemy zmuszeni importować coraz większy wolumen energii z krajów sąsiednich i odpowiadać za to będzie zarówno PiS, jak i cała uśmiechnięta koalicja, która rządziła już wcześniej 8 lat i rządzi obecnie.
0
@Borneo No i? Nam brakuje przede wszystkim mocy sterowalnych (luka będzie się systematycznie pogłębiać) i bez inwestycji w CCGTy do czasu uruchomienia elektrownii atomowej, będziemy zmuszeni importować coraz większy wolumen energii.
0
@Kgorecki2500 polecam obejrzeć ten materiał, ale generalnie zrobili z niego drugą Wenecję i przedstawili jako miasto położone „na wodzie”, gdzie Berlin to zwyczajnie brzydkie miasto i w samych Niemczech jest wiele ciekawszych miejsc do odwiedzenia np. Drezno
3
Czysta woda tymczasem w głównym wydaniu wiadomości zachwalała walory turystyczne Berlina xDD
0
@Nazio_87 Nie no bądźmy poważni, on nawet tydzień ich nie trenuje, a większość piłkarzy jest po reprezentacjach
3
@Gibbon_FCB mimo wszystko fajnie byłoby grać na tym turnieju towarzyskim, bo sporo kasy jest do wygrania, która by się nam niewątpliwie przydała
0
@Pedri16Future Od czego w Twoim przypadku? generalnie zakładamy, że poza pracą (poza jakimiś integracyjnymi spotkaniami) nie łączy Was jakaś bliższa relacja.
Zwyczajnie mnie dzisiaj rozbawiło jej założenie, iż podobnie jak w jej przypadku ten gość właściwie rzuci wszystko i odpowie na moje pytania/wątpliwości, bo jestem niemal pewien, że jeśli w ogóle na to będzie chciał spojrzeć, to uczyni to dopiero po 2-3 dniach.
1
Pewna rozkmina mnie naszła w kontekście projektu, który dostałem od koleżanki z pracy, z racji jej wyjazdu na urlop i ustaleniu przez nią, że mam go konsultować z innym gościem (generalnie to bardziej jego obszar), od którego zawsze ona otrzymuje pomoc i poświęca jej naprawdę masę czasu jak poprosi go o konsultacje.
Wyszła dzisiaj między nami mała sprzeczka, ponieważ powiedziałem jej, że nie jestem nią (atrakcyjną kobietą w wieku ok. 30 lat) i jestem przekonany, że ten kolega dla mnie akurat nie będzie miał czasu i nie poświęci go na sprawdzenie tego projektu przed wysłaniem do dyrektora działu, co akurat wynika z mojej obserwacji, bo dla innych nie jest taką "kochaną" osobą.
Oczywiście podważyła moją tezę, stąd moje pytanie z ciekawości, wyświadczyliście szybciej przysługę atrakcyjnej koleżance z pracy czy może koledze?
i nie bralibyście pod uwagę płci oraz aspektu atrakcyjności fizycznej przy podejmowaniu decyzji
0
@Gronek Hugo Boss ma generalnie kiepską jakość i obecnie w wielu swoich produktach stosuje domieszki sztucznych materiałów - ubrania totalnie nie warte swojej ceny. Natomiast jest wiele marek premium, które szyją z lepszej jakości materiałów np. z bawełny supima (wspomniane Uniqlo ma również t-shirty z tej bawełny). Wtedy takie koszulki mają rzeczywiście wyższą jakość. Inna sprawa, że nie każdy przywiązuje wagę do ubrań, więc dla niego koszulka zawsze będzie zwykłą koszulką :)
1
@BulaKG Mam kilka koleżanek w pracy w wieku 25-30 lat i patrząc po ich jedzonku w przerwie obiadowej gotują całkiem nieźle. Niestety jednak wszystkie zajęte :/ Generalnie z perspektywy 31 latka mam wrażenie, że te fajniejsze, bardziej zdolne i ambitniejsze dziewczyny są już niestety najczęściej poza zasięgiem, bo znajdują się w szczęśliwych związkach.
1
@July_6_BcN Truskawki team, chociaż czereśnie też oczywiście lubię. Inna sprawa, że ceny obydwu tych owoców są dzisiaj chore, polski owoc, a kilka razy droższy niż cytrusy importowane z Ameryki Płd.
1
@July_6_BcN haha same, nauka raczej przebiegła bezproblemowo i z tego co pamiętam ocena z prawa konstytucyjnego to była moja pierwsza 5 na studiach :D
Dodatkowo, bardzo miło wspominam prowadzącą, która pracowała w Kancelarii Prezydenta zarówno za Bronka, jak i Dudy.
0
@Sebastian7 Diaz to bardziej starter, natomiast Rashford piłkarz do rotacji. Zasadniczo każdy będzie lepszy niż Fati
3
@July_6_BcN Przeczytałem Konstytucję RP ze zrozumieniem. Poza FiRem ukończyłem również Administrację, gdzie dosyć dogłębnie analizowaliśmy zapisy Konstytucji na prawie konstytucyjnym i innych przedmiotach
0
@barcelonaLM Podobno spora część osób również odmówiła wzięcia udziału w badaniu i udzielenia odpowiedzi na kogo oddali głos
0
@Toretto Ok, tylko ja w żaden sposób nie staram się dyskredytować głosów jakiejś grupy społecznej i ustawiać ich jako tych gorszych. Ty już tutaj stawiasz hipotezę, która ma zaklasyfikować jedną grupę jako oświeconą inteligencję, a drugą jako głupich, która nie posiada elementarnej wiedzy o funkcjonowaniu państwa. KO nigdy nie kierowało swojego programu do mieszkańców niewielkich miast i obszarów wiejskich, gdzie trudniej jest o zdobycie odpowiedniego wykształcenia.
0
@Aragorn33 Polecam w takim razie posłuchać przemówienia Trzaskowskiego po ogłoszeniu wyników w I turze. Tam taki szczęśliwy i koncyliacyjny nie był.
0
@Toretto Do samej analizy nie mam nic, bo na tej podstawie możesz dopasowywać swój program. Bardziej mi chodzi o pogardliwe podkreślanie, że osoby z takim i takim wykształceniem głosowali na takiego kandydata. Głosowali, bo może stwierdzili, że dany kandydat wykazuje się większą wrażliwością na ich problemy i ma bardziej dopasowany program do ich potrzeb. Gajewska z workami ziemniaków jest chyba najlepszym dowodem na to w jaki sposób traktują tego typu ludzi.
8
@ricardo0705 Tutaj widzę dalej selekcja ludzi na podstawie wykształcenia ... Chyba zawsze mnie to najbardziej irytowało u wyborców PO