2

@Zoker Charmander, bo ewoluuje w Charizarda

3

@Hosh znawcą nie jestem, ale łyżwiarstwo chyba też nie bardzo skoro jakaś Rosjanka na ostatniej olimpiadzie po raz pierwszy wykonała poczwórny tou-loop, który jest wykonywany przez facetów na zawodach od dawna.

1

@Rust_Cohle chromecast 4 mam od niedawna i polecam. Działa bardzo szybko, wszystkie aplikacje są, aktualizacje oprogramowania masz zapewnione, fajny i funkcjonalny pilot.

0

@JohnnyBarca ładne wzmocnienie za bardzo atrakcyjną cenę jeśli to prawda.

1

@ranger3120 Tak, musisz. Napisanie streszczenia to pół godziny roboty (piszesz 2-3 zdania jakie zagadnienia porusza Twoja praca i następnie w skrócie czego dotyczy każdy z poszczególnych rozdziałów). Metodologię w swoich pracach mgr umieszczałem w wstępie. W tym fragmencie piszesz o głównym problemie badawczym jakim się zajmiesz i jaki cel jest tych badań (nie wiem jakie produkty finansowe porównywałeś z sobą); wymieniasz własne hipotezy po myślniku (czyli co tam przypuszczałeś np. największy wpływ na cenę produktu x ma), metody badawcze jakie stosowałeś (z tego co tutaj napisałeś już masz co najmniej porównanie, analizę i wnioskowanie).

2

@lucas/catalan jasna sprawa, po prostu to bardziej moje skojarzenie z tą marką, bo od razu widzę w wyobraźni jakieś tlenione blondynki czy nabitych gości w tym ich białym t-shircie z trójkątnym czerwonym logo na całą klatę. Najważniejsze by Tobie się podobały ubrania, w których chodzisz, a nie innym ;) sam po prostu fanem nie jestem i moim zdaniem jest wiele ciekawszych marek zarówno pod względem jakości jak i basicowego dizajnu np. carhartt, polo RL, uniqlo, norse project czy nawet popularne sportowe marki jak nike, adidas, the north face itd.

1

@lucas/catalan taki "polski high end" dla pozerów co to chcą się pokazać w ubraniach z dużym logiem, które w większości ląduje na promocjach i nie kosztują wiele więcej od sieciówek. Sam mam jedną koszulkę w paski z haftowanym białym napisem, którą kupiłem dosyć dawno temu i jakościowo jest całkiem w porządku, ale retailu wynoszącego ponad 200zł warta nie jest.

1

@PatrychoO mogliby wreszcie dodać tego Zlatana to nawet bym wrócił do gry na kilka dni by go zrobić i chwilę nim pograć

1

@kubix05 świetny aktor do około 2010 roku, później trochę rozmienił swoją karierę na drobne grając w beznadziejnych produkcjach. Z drugiej jednak strony to jego zawód, z czegoś żyć musi, więc pewnie gdybym był na jego miejscu postąpiłbym tak samo

0

@bartekvisca tak jak ProMILs napisał jest to spowodowane tzw. żelazną kurtyną i pozostaniem Polski po wojnie pod wpływami ZSRR. Niemcy w tym czasie należąc do bloku zachodniego mogły się dynamicznie rozwijać, a my teraz musimy nadrabiać ten stracony czas pod rosyjskimi wpływami jeśli chodzi o kwestie rozwoju gospodarczego. Ponadto dodałbym do tego plan Balcerowicza, który miał masę negatywnych skutków dla gospodarki i rozwalił wiele przedsiębiorstw państwowych.

1

@Katalończyk 99 mam podobne zdanie co do tego zwyczaju. Jeśli zapraszam kilku znajomych na urodziny to raczej nie oczekuje od nich koperty z kasą. Jak Cię nie stać na jakieś wystawne wesele na kilkadziesiąt osób to zwyczajnie go nie wyprawiaj i zrób kameralną uroczystość dla najbliższej rodziny i przyjaciół.

0

@Kapiczek rywalizują i interesy z sobą robią, a Pereza nienawidzą. Moim zdaniem RM to jest ostatni klub, z którym podjęliby negocjacje jeśli rzeczywiście zdecydowaliby się o wystawieniu go na listę transferową.

1

@Szmulek szczerze wcale bym nie wykluczał takiej opcji. Szejk z szejkiem raczej się dogada, a RM to oni nienawidzą. Do tego dochodzi kwestia, że PSG chce od nich Bernardo, który może zostać włączony w tą transakcję.

0

@Borneo sondaż dla wp i już wiadomo, że nie warto tego czytać

1

@VegetaPolska jeśli ktoś taki jak Joselu ma grać na 9 to raczej automatycznie wypisują się z walki o trofea, a historia o Mbappe w xxxx roku urosła już do poziomu legendy o smoku wawelskim xd Troszkę bawi, że ktoś taki jak Perez podporządkowuje od lat politykę transferową pod sprowadzenie rozkapryszonego gwiazdora.

20

@pluszek wydaje mi się, że niesprawiedliwe jest ocenianie założyciela tematu w takiej sytuacji jeśli nie znasz dokładnie okoliczności i osób będących stronami. Czasami nie da się polubownie załatwić sprawy i pozostaje sąd jeśli chcemy walczyć o swoje prawa, a w tym wypadku opiekę nad synem. Niestety kobiety często postępują irracjonalnie i dogadanie się z nimi jest niemal niemożliwe, bo nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa i może w tym przypadku było podobnie.

0

@mekston dodałbym jeszcze Wawrinke, który w swoim prime również był genialny

0

#Sukcejsa
Straszny niedosyt mam po ostatnim odcinku. W mojej opinii tak jak serial był genialny, tak na zakończenie zabrakło pomysłu i wymyślono irracjonalny zwrot akcji. Wiele wątków zostało niedokończonych, szczególnie mam tutaj na myśli wybory na prezydenta, które przecież odgrywały w ostatnich odcinkach najważniejszą rolę. Zachowanie Shiv totalnie niezrozumiałe, nic tym nie zyskała i mogąc zemścić się na Mattsonie, który ją zwyczajnie oszukał, wolała pogrążyć własnego brata. Gdyby zagłosowała za Kendallem nadal byłaby w kierownictwie firmy, w przyszłości potencjalnie zachowując szanse na bycie CEO, a tak została z niczym zostając żoną prezesa "pionka".


8

Śmieszą mnie komentarze o autobusie Interu, który stworzył taką samą ilość sytuacji bramkowych jak City według statystyk i ma spore posiadanie piłki. Po prostu City gra jak na razie słaby mecz, a Inter moim zdaniem wcale nie gra jakiegoś antyfutbolu.

0

@Ojciec5tkidzieci dla mnie to w ogóle jest chore, żeby organizacja międzynarodowa miała narzucać siłą jej członkom przyjęcie pewnej liczby uchodźców, takie decyzje zdecydowanie powinny leżeć w gestii poszczególnych państw. Doceniam oczywiście korzyści jakie przyniosło wejście do UE, ale niestety coraz bardziej to wszystko idzie w kierunku komuny bis.

0

@mindbender84 można się praktycznie z wszystkim zgodzić, ale no ten Rodrygo=Raphinha trochę kuje w oczy. Rodrygo jest jednak znacznie lepszym skrzydłowym, który potrafi zrobić różnicę swoimi umiejętnościami technicznymi i dryblingiem, a w dodatku jest znacznie młodszy.

2

@Janas11224 różne teorie są na temat tych napoi typu zero. Można znaleźć wiele opinii, że zazwyczaj zastosowane w nich sztuczne słodziki są jeszcze bardziej szkodliwe dla zdrowia niż ta ilość cukru zawarta w klasycznych napojach (wiele z nich podobno jest rakotwórcza).

1

@barcelonaLM dlaczego niby wcisnął kit? starał się zrealizować ten transfer, ale by do niego doszło Laporta potrzebował czasu na spełnienie wymagań postawionych przez La Ligę (zapewne chodzi o odejście jakiś piłkarzy). Z kolei Messi nie chciał czekać, a swoją decyzję uargumentował tym, że po swoich wcześniejszych doświadczeniach nie chciał zostać na lodzie, co brzmi trochę kuriozalnie. Myślę, że gdyby wykazał się dobrą wolą i odrobiną cierpliwości to Laporcie udałoby się go tutaj ponownie ściągnąć.

0

@Firestone przewidywałem, że tak to się ostatecznie skończy. Niestety, ale Messi i jego środowisko od zawsze byli łasi na pieniądze i jakoś ciężko było mi uwierzyć, że wróci do Barcelony i będzie grał za kilkukrotnie niższe wynagrodzenie niż oferują mu inne kluby. Niepotrzebna szopka i brzydkie wykorzystanie Barcy do podbicia kontraktu i pewnie jakiś kontraktów sponsorskich.

0

@molibden oby nigdy, typowo lewicowy postulat by karać osoby bardziej zaradne, lepiej wykształcone, a co za tym idzie lepiej zarabiające (łamana idea równości społecznej). W Polsce niech się lepiej zajmą pijanymi kierowcami, bądź będącymi pod wpływem narkotyków. Duża część z nich jest totalnie bezkarna i po roku, góra dwóch wraca za kółko.

3

@Nhyz a co tu myśleć, trafia do nich jeden z najlepszych środkowych pomocników młodego pokolenia, który właściwie z marszu może wejść do pierwszej 11 i odgrywać pierwszoplanową rolę. Oczywiście życie jak zawsze zweryfikuje, ale na dzień dzisiejszy wydaje się to świetny transfer.

0

@Mixtape nie pierwszy i nie ostatni raz Orłowski mija się z prawdą. Kane nigdy nie bazował na szybkości, jego największymi zaletami zawsze było wykończenie i umiejętność rozegrania piłki.

0

@Encore czyja wiem czy to taki super deal z strony RM. Za podobną kwotę Chelsea kupiła Nkunku, który jest znacznie lepszym piłkarzem i ostatnie dwa lata miał świetne w przeciwieństwie do Havertza

11

@Saviola88 indoktrynacja własnych dzieci już od małego to jest zwyczajna obrzydliwość. Taka dziewczynka powinna cieszyć się dzieciństwem, bawić się z rówieśnikami, a nie być marionetką rodzica w głoszeniu jakiś poglądów podczas demonstracji. Dokąd ten świat zmierza ...

0

@Culers chyba we wtorek ma być oficjalne pożegnanie Benzemy, gdzieś mi takie info mignęło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?