5

@Borneo ok tylko wiesz, że wojna Ukrainy z Rosją kiedyś się skończy, a uchwalony pakt migracyjny będzie funkcjonował dalej.
Poza tym wnioski owszem możesz składać, ale czy KE się do nich przychyli to inna sprawa. Patrząc na dotychczasowe zachowanie unijnych polityków to nie można im ufać i na pewno w interesie Polski leży by nie dopuścić do uchwalenia takiego prawa, które w przyszłości może być wykorzystane przeciwko nam i może być podstawa do nakładania na nas kar.

0

@tbas niestety, ale tamte okienko było ponad stan. Niby mistrzostwo zdobyte, ale ciekawe czy w dłuższej perspektywie taki transfer Lewego w naszej sytuacji finansowej nie wyjdzie nam bokiem.

0

@KobeFR Rybakina to znacznie większy koszmar dla Igi.
Odnośnie drugiego tematu to Rybakina też jest ładna.

0

@gumaz bardzo dawno nie byłem na weselu i nie przepadam za nimi. Od lat już nie piję mocniejszych alkoholi typu whisky czy wódka, więc jeśli by było (nie na każdym weselu jest) to piwo bądź jakieś wino :)

0

@Sysia11 w 2 rundzie zagrała naprawdę fajny tenis, ale moim zdaniem trzeba poczekać na jakąś rywalkę co bije trochę mocniej te piłki by wyrokować co tu może ugrać. W teorii drabinka ułożyła się dla niej super i są perspektywy by dojść aż do finału, ale jeśli w nim trafiłaby na Rybakine to raczej niewielkie szanse dawałbym Świątek na tej nawierzchni.

3

@Emhyr Lewandowski nigdy nie był jakimś topem pod względem marketingowym na europejskim rynku

1

@tristan87 naiwniaków nie brakuje co płacą za takie pseudo inteligentne wywody. Zresztą wystarczy spojrzeć na media społecznościowe, gdzie masa jest „coachow”, którzy mówią ludziom jak mają żyć, czym sie kierować w życiu, jak radzić sobie z problemami, bo zwyczajnie się to sprzedaje. W rzeczywistości nie posiadają nawet wykształcenia psychologicznego by udzielać takich porad. Przydałyby się jakieś regulacje w związku z taką działalnością, bo jest to zwyczajne oszukiwanie tych ludzi, gdzie często wykorzystując nieumiejętnie jakieś instrumenty terapeutyczne robią tylko krzywdę tym ludziom.

0

@Encore fajna ekipa się tam tworzy, widać, że wszystko jest robione z głową. Jestem ciekaw jak sobie poradzą w LM w przyszłym sezonie.

0

@VegetaPolska jakimś dalszym zachowaniem może i tak, co nie zmienia faktu, że ona również normalnie się nie zachowywała w stosunku do Cb z tego co tam opisywałeś. Jeśli mam być szczery to co byś nie zrobił to ta relacja nie miała przyszłości

0

@VegetaPolska okej, ale nadal nie widzę związku, że to miało jakiś wpływ na rozpad tej waszej relacji :) bukiet ceny nie ma na sobie i jeśli nie był jakiś dużych rozmiarów to jak najbardziej w porządku dla dziewczyny na jakieś pierwsze wspólne wyjście

0

@VegetaPolska no i w czym się niby zbłaźniłeś? bukiet za 50zł to raczej ten z tych mniejszych i niższych cenowo :) Taki gest na pewno był na plus, a nie na minus (zaważyły inne rzeczy, że Cię olała). Inna sprawa, że każdy Ci tutaj pisał, że tamta laska nie jest warta zachodu i zwyczajnie straciłeś tylko 5 dyszek
@FCB_dimiC właśnie też zdziwiony jestem, bo na początku miesiąca kupowałem dla koleżanki z pracy na urodziny i zapłaciłem 150zł i prawdę mówiąc za duży to on nie był

5

@VegetaPolska co to za brednie Vegeta, jeśli dla obu stron tamte spotkanie miało format randki to nie ma nic złego w tym, że dałeś jej jakiegoś kwiatka. Takim gestem to akurat przeważnie zaplusujesz u normalnej dziewczyny.

3

@tomek8756 mnie jeszcze bardziej ciekawi jak tacy naiwni i głupi ludzie dochodzą do takich pieniędzy by mieć na koncie wolne ponad pół miliona

1

@FcPortoFan1999 z pierwszą częścią się po części zgodzę, bo jeśli chcesz funkcjonować w społeczeństwie to musisz się dostosowywać w jakimś stopniu do zmian w nim zachodzących, ale zmiany w teorii zazwyczaj mają prowadzić do rozwoju, przynieść jakieś pozytywne efekty, a zmian, które obecnie zachodzą w młodym społeczeństwie pozytywnymi bym nie określił. Ludzie prezentują sobą coraz mniej, mają coraz mniejszą wiedzę, ambicję , panuje wszechobecna moda na egocentryzm, a media społecznościowe stały się dla nich sposobem na życie. Nie wiem, ale jak dla mnie ten świat coraz bardziej schodzi na psy obserwując kontent na mediach społecznościowych publikowany przez młode osoby

3

@Worny nono przed Gonduganem całkiem spore wyzwanie skoro ma grać do 42 roku życia xD

3

@Matheu12 jak dla mnie władze samorządowe są po to by zadbać o lokalny transport a nie władze państwowe. Wieczne dofinansowanie trupa jakim jest PKS to zwyczajna strata publicznych pieniędzy. Sam mieszkam w mieście, w którym prezydent potrafił znaleźć pieniądze i zainwestować je w własne autobusy i stworzyć bezpłatny transport dla mieszkańców po firmie prywatnej, która upadła w czasie pandemii.

1

@DonCarletto Potwierdzam, chociaż patrząc na jego heat mape z ubiegłego sezonu to i tak najwięcej poruszał się po lewej stronie. Dziwny ten ranking skoro najlepsi skrzydłowi nie znajdują się w tej kategorii, a stworzono dla nich jakąś osobną.

2

@bartulek98 Militao akurat dobry sezon miał poza końcówką, ale Alaba to totalna pomyłka, bo gość więcej siedział na L4 niż grał. Van dijk również nie wiem co robi na tej liście patrząc na to jak się prezentował w ubiegłym sezonie

0

@Trojanek23 tylko nas zwyczajnie nie stać na piłkarzy z topu i kupowanie perełek, które mogą się rozwinąć to jedyna szansa na powrót do ścisłej czołówki

0

@PatrychoO niby tak, ale z drugiej strony nie takie marki już były w historii strącane z tronu i traciły pozycję lidera rynku. Ostatnio trochę dużo tych wtop Twitter zaliczał i myślę, że Zuckenberg wybrał idealny moment by zaatakować.

0

@kuz Asensio to już jest w PSG :D Modric i Kroos pewnie masz rację, że to ich ostatni sezon. Dużo zależy od tego jakim systemem będą grali, bo na dzień dzisiejszy ciężko powiedzieć.

0

@ptrx on miał jakąś kontuzje, że taki zjazd zaliczył? bo to aż nieprawdopodobne, że z największego talentu angielskiej piłki zmienił się w piłkarza, którego nawet z Turcji chcieli pogonić

0

@Janas11224 Kross raczej koniec kariery po przyszłym sezonie, sam kiedyś gdzieś mówił, że nie będzie grał tyle co Modric

1

@doc Trochę zajeżdża brakiem obiektywizmu po rozczarowaniu decyzją Gulera. Mimo wszystko Isco wygrał naprawdę dużo u białych i stanowił bardzo ważną część zespołu, Asensio to nigdy nie był top poziom na pierwszy skład, a maks fajny rezerwowy, a z kolei Odegaard miał fantastyczny ubiegłoroczny sezon w PL i sam chciał odejść by być niekwestionowanym zawodnikiem pierwszej 11

1

@michal_20 Breaking Bed, Sukcesja, Better Call Saul jeśli któregoś z tych nie oglądałeś to polecam nadrobić :)

0

@LaLigaPD przypomina się transfer Neymara

0

@Przemek2323 akurat przez inflacje PiS stracił na pewno trochę wyborców, ponieważ stanowiła realny problem jaki duża część społeczeństwa odczuła. Wiadomo, że PiS stara się wykorzystać te anomalie jakimi z pewnością możemy nazwać wojnę za granicą i pandemię covid na swoją korzyść, usprawiedliwiając tym swoje błędne decyzje i trudności z jakimi przyszło nam się zmagać. To akurat nie jest żadna tajemnica, że na tym budowane są tak naprawdę w dużej części wszystkie kampanie wyborcze i trudno się temu dziwić.

1

@MesQueUnClub96 nadal brakuje defensywnego pomocnika :/

0

@Kengo tak jak napisałem nie widziałem go w akcji podczas meczu, ale wydaje mi się, że gdyby było tak jak piszesz to o jego osobie byłoby zdecydowanie głośniej w mediach.
Wirtz i Cama pomimo młodego wieku to piłkarze sprawdzeni już w mocnych ligach europejskich gwarantujący pewien poziom. Guler grając w Turcji to tak naprawdę zagadka i duży znak zapytania jak odnajdzie się w mocniejszym klubie i lidze. Nie tacy jak on już przepadali bez wieści po zetknięciu się z futbolem na najwyższym poziomie.

0

@Kengo nie widziałem tego Gulera jak gra, ale wydaje mi się, że trochę Cię emocje poniosły spowodowane jego przyjściem. Wiadomo wartość rynkowa nie odzwierciedla zawsze wartości danego piłkarza, ale jeśli gość by był takim kotem to Fenerbahce sprzedałoby go za większe pieniądze. Taki Wirtz czy Camavinga obecnie są lepszymi piłkarzami niż Zaire-Emery czy wspomniany Guler, a mieszczą się w tym przedziale wiekowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?