Tabaluga37
Dołączył/a: grudzień 2018
Wwa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tabaluga37 edit skusiłeś na tą ikonę, ale niestety ponownie karta nadająca się wyłącznie na przepałkę - Petit prime :/
1
@Kgorecki2500 nIestety :/ ja rozegrałem fut champions i do przyszłego weekendu właściwie nie ma co robić w grze. Zastanowię się jedynie nad tą paczką z ikoną co wymieniłeś czy robić. W pierwszej tego typu paczce fajnie oddało, bo tak jak wspominałem Eto prime wpadł, który robi niesamowitą robotę, ale za drugim razem Suker prime
0
@Cule1234 Zapewne kolejny kapiszon, czyli news, który wcześniej czy później musiał nadejść - La Liga ugięła się i zaakceptowała plan wykonalności co umożliwi sprowadzenie Messiego
0
@Pawci023x haha oj u mnie nie ma opcji, że paczki ostaną się aż do końca eventu tots, chociaż większość pewnie przetrzymam i otworzę podczas PL i La Ligi. Na toty społeczności pewnie ograniczę się do picków za fut champions, bo wątpię by była tam jakaś karta, którą bardzo chciałbym zagrać. Ogólnie gra już pomału umiera, więc moim zdaniem nie opłaca się na siłę trzymać tych paczek do ostatniego tygodnia z racji tego, że po evencie to większość tych totsów będzie wartych grosze poza pojedynczymi kartami.
1
@Criss18Barca tak jak kolega wyżej napisał, plus dodam, że karty tots będziesz miał również w pickach za fut champions zamiast totw
10
@jacobFCB z dwojga złego jakbym miał już wybierać to już chyba wolę oglądać the voice na TVP niż chłopa przebranego za pannę młoda mającego okropne parcie na szkło i próbującego zabłysnąć na siłę strojem, bo niczym innym nie potrafi
0
@VanBest hmm rok 1984 Orwella, ale to myślę, że znasz. Książka wydana w 50 latach XX wieku, a nad wyraz aktualna dzisiaj
Dżentelmen w Moskwie świetna powieść z tłem historycznym o prawdziwej przyjaźni starszego hrabi skazanego na areszt z młodszą dziewczynką. Można się wzruszyć śledząc rozwój ich przyjaźni na przestrzeni lat i jej dorastanie
Shantaram super powieść, dużo o sensie życia, religii, świetna fabuła w której jest dużo akcji, wątki pięknej przyjaźni z swoim przewodnikiem, którego poznał po przyjeździe do Indii; relacji z mafijnym bossem, którego traktował jak ojca; tęsknocie za rodziną i nieszczęśliwej miłości. Książka naprawdę warta przeczytania.
Mógłbym więcej polecić jakiś książek, ale nie wiem też co Cię do końca interesuje.
2
@Kgorecki2500 u mnie niewiele lepiej 88, 86 i 85. Paczki tak samo otworzę sobie podczas totsów, bo pewnie już coraz rzadziej będę grać. Jakoś nie przepadam za tym okresem jak karty już mają wymaksowane stastystyki, zawodnicy biegają jak małe samochodziki i strzelają z jakiś absurdalnych pozycji.
0
@Barca1992 Dlaczego frajera? Myślę, że przed sezonem wielu nie typowało Arsenalu nawet do top4, więc zdobywając wicemistrzostwo i tak zrobią wynik ponad stan. Wiadomo trochę szkoda by była jakby oddali mistrzostwo pod sam koniec, ale mając za rywala City posiadające taką kadrę i napastnika bijącego rekordy to myślę, że żaden wstyd dla nich.
0
@TaughtMule ładna asysta, chociaż fatalnie zachował się też defensor, spokojnie mógł to przeciąć
2
@Kgorecki2500 oj tak najgorszy rak, tak samo mnie irytuje wychodzenie w pierwszej minucie przy 0:0, zamiast wbiciu tego samobója i oddaniu komuś wina
1
@JohnA mimo wszystko dobrze oceniam pracę jaką tam wykonał. Może wyniki na razie nie powalają, ale syf jaki musi tam sprzątać i sytuacje jaką miał z Ronaldo w trakcie sezonu to i tak poradził sobie dobrze. Byle tylko utrzymać miejsce w pierwszej 4, w lato pozbyć się reszty balastu w postaci asów pokroju Maguire i kupić jakiegoś napastnika, który zagwarantuje te 20 goli w sezonie.
1
@VegetaPolska Normalnie podejdź powiedz hej, przedstaw się. Zapytaj jej się kiedy do nas przyjechała (pochwal kurtuazyjnie, że już całkiem dobrze mówi po polsku jak na tak krótki czas u nas) spytaj czy jej się podoba w Polsce, rzuć propozycje luźno, że jakby miała ochotę to z chęcią pokażesz jej okolicę itd. Jeśli będziesz się wieczność zastanawiał czy powiedzieć do niej cześć czy dzień dobry to uwierz mi pewnie ktoś inny Cię uprzedzi.
0
@Kidd totalnie się nie zgodzę z tym stwierdzeniem. Zegarki klasyczne nadal mają się znakomicie i wystarczy popatrzeć na ruch jaki jest na grupach tematycznych na fb czy głośną premierę z zeszłego roku OmegaxSwatch gdzie ustawiały się ogromne kolejki przed sklepami. Sam uwielbiam klasyczne zegarki, stanowią fajne dopełnienie męskich stylizacji i jak nie mam jakiegoś na ręku to aż się dziwnie czuję. Smartwatche z kolei wydają mi się totalnie bezużytecznym gadżetem jeśli ktoś nie uprawia regularnie sportu i nie monitoruje za ich pomocą wydolności swojego organizmu. Do tego dochodzi kwestia konieczność ładowania ich co kilka dni i wątpliwej funkcjonalności poza wykorzystaniem do sportu (jakieś odczytywanie powiadomień za ich pomocą, po co mi to skoro zawsze w kieszeni mam telefon). Nawet opierając się na samym wyglądzie to zawsze znajdzie się ładniejszy klasyczny zegarek niż smartwatcha z wyświetlaczem na cały nadgarstek.
0
@Emhyr w życiu nie ma sprawiedliwości jak to mówią. Poza tym robienie jeszcze więcej jakiś indywidualnych nagród dla graczy sezonu i dalsze ich rozdrabnianie nie ma kompletnie sensu, tak tylko zmniejsza się prestiż takiej nagrody jak złota piłka
2
@kylian7 no i czym Ty jej niby chcesz zaimponować? tym, że wykupisz jej zagraniczne wakacje? Przecież to donikąd nie prowadzi, bo nie będzie z Tobą z względu na Twoją osobę tylko pieniądze, zresztą wartościowej dziewczynie to nie zaimponuje, ba nie przyjmie nawet takiego prezentu od znajomego, a tym bardziej będąc aktualnie w związku.
3
@Derean obecnie każdy piłkarz w Chelsea wygląda mizernie, więc tym aż tak bym się nie sugerował. Gość jeszcze niedawno był zaliczany do top PO na świecie, jest nadal młody i zmiana środowiska myślę, że wyszłaby mu na dobre.
0
@kolomen2 około 5k wypadałoby mieć by żyć samemu na normalnym poziomie (jakieś wyjścia na miasto, rozrywka, realizacja pasji itp.) jeśli nie wynajmujesz mieszkania w kilka osób bądź z dziewczyną
1
@kylian7 ile tą dziewczynę znasz? masz w stosunku do niej jakieś poważniejsze plany?
Już pomijając kwestie moralne, że zabierasz się za dziewczynę, która jest aktualnie w związku (myślę, że nie chciałbyś być na miejscu tego gościa) to zastanów się czy chciałbym być z dziewczyną, która poleciała na Ciebie tylko z względu na kasę. Dla mnie fakt, że jest z kimś innym od razu raczej wykluczałby robienie jej takich prezentów. Poza tym w taki sposób nigdy jakiegoś szczerego uczucia nie zbudujesz i podejrzewam, że skończysz jako frajer, który z czapy zafundował jej w ramach koleżeńskiego gestu wakacje.
3
@Wossi61FCB wydaje mi się, że trochę przesadzasz. Znajdź mi piłkarza, który cały sezon gra równo i nie notuje kilka gorszych występów. Dzisiaj Kvaradona przecież był groźnym piłkarzem, który pomimo podwajania i potrajania wypracował sobie 2 fajne okazje dryblingiem. Moim zdaniem mimo tego spadku formy jest to kawał piłkarza, jednak lepiej dla niego będzie jak pogra jeszcze jeden sezon w Włoszech i zbierze trochę doświadczenia bez rzucania się na głęboką wodę gdzie presja mogłaby zahamować jego rozwój.
0
@Comfortable_ nie było go przecież już na boisku
1
@R10MatiG u siebie
3
@bartas97 za takie zagrania powinno być czerwo z automatu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@spacer chyba nie, przynajmniej ja nie słyszałem
0
@sendesara z tym, że te statystyki są trochę zakłamane, ponieważ przedstawiają skuteczność obron rzutów karnych wyłącznie w trakcie meczu, nie uwzględniają konkursu 11
1
@RomanHoffer nie wiem jak to wyglądało pod względem statystyk, ale średnio z karnymi radził sobie np. Buffon
0
@VegetaPolska to nie wiem, prawdę mówiąc nigdy się nie spotkałem by ktoś z znajomych bądź ja dostał bana na messengerze
0
@tomek8756 Tak i myślę, że wiele racjonalnie myślących kobiet by to przyznało. Uprzywilejowania kobiet w uregulowaniach dotyczących wieku emerytalnego nigdy nie rozumiałem, tym bardziej, że faceci wykonują często ciężko fizyczną pracę w znacznie trudniejszych warunkach i zazwyczaj ich organizmy są dużo szybciej wyeksploatowane niż u kobiety. Już prędzej rozumiem ten urlop menstruacyjny wprowadzony przez Cdprojekt ostatnio.
0
@VegetaPolska jak ktoś da Ci bloka lub Ty komuś to nie będzie informacji o aktywności tej osoby, chociaż nie wiem czy tak jest nadal, bo ostatnio chyba jakaś aktualizacja była i na apce w telefonie nie ma informacji o tym czy dostarczono wiadomość tak jak kiedyś to było w kółeczku i zawsze jest napisane wysłane.