2

@BorzyKrzys Nie szło im ze strzałami, choć sytuacje tworzyli, ale mieli pełną kontrolę nad Chorwacją i Włochami.
A wy pucujecie berła do Niemiec, bo zbili fatalnych Szkotów i ledwo co uciągnęli wynik z Węgrami oraz do Francuzów, którzy z Austrią przez pół meczu uciekali się do wybijania piłki na pałę, byle dalej od własnej bramki i bronili przypadkowego 1:0 jak własnej matki.

0

@norbi77 Anglia zawsze jest stawiana w roli faworyta przez dziennikarzyny. Ciekawe, że nie wygrali niczego od 60 lat.

0

@norbi77 Hiszpania z Chorwacją wyglądała lepiej niż Niemcy z Węgrami, a porównaj - nawet mimo gównianej formy Chorwatów - klasę rywala.
I czy Niemcy wyglądają dobrze? Grali u siebie a Szkocja kompletnie nie dowiozła i nie postawił żadnego oporu.
Natomiast z bardzo przeciętnymi Węgrami nie wyglądało to dobrze.
Zasadniczo o tym, kto jest faworytem to pogadamy po fazie grupowej, bo jak na razie Niemcy nie miały żadnego rywala, który byłby chociaż blisko klasą, więc to taki zakłamany obraz.
PS. Serio ktoś Anglie liczy do grona faworytów? xD

0

@norbi77 A Niemcy zachwycają? Z cienką jak siki pająka Szkocją się pobawili ale już wczoraj z Węgrami grali dosłownie gówno

4

Codziennie coraz ładniejsze te bramki, wybór bramki turnieju to będzie wielki problem.

4

Te turnieje to jedyna rzecz jaka utrzymuje mnie przy oglądaniu meczów narodowych.
Pełno emocji i świetnych występów w jakiś sposób odkupuje winy, za zgrupowania w środku sezonów ligowych, które zazwyczaj są nudne i wybijają z rytmu.

30

Z Rakitićem doszli do finału mundialu, bez Rakitića jak na razie nawet z grupy na euro nie wychodzą.
Fakt nie opinia.

14

@Arden Podstawowy napastnik reprezentacji Belgii ma problem oddać celny strzał z odległości pola karnego... Co ten Lakaka jeszcze w ogóle robi w piłce nożnej

3

@ProMILs Nie powtarzaj tego idiotycznego kłamstwa PiSu i Konfy o jakimś rozbrajaniu żołnierzy... Nikt nie został rozbrojony, przepisy w sprawie użycia broni są takie same od lat

2

@koksik2700 Z tego co wiemy z mediów, to ma być przebudowa muru, już teraz zrobiono strefę buforową, której PiS z niewiadomych względów nie chciał zrobić.
A gdyby wojsko mogło używać ognia, to są wasze chore wymysły pustych głów.
Typowe populizmy, proste rozwiązania skomplikowanych problemów.
Tak, strzelać jak do kaczek, przecież to nie jest celem Putina, żeby doszło do eskalacji i Polacy popełnili zbrodnie na granicy.
Ciekawe czemu USA zmarnowało tylko energii i pieniędzy, żeby chronić granicy z Meksykiem, wystarczyło przecież strzelać. Ta Turcja też głupia, po co wydali 100 milionów dolarów na postawienie muru, mogli przecież to siateczką owinąć i po prostu strzelać do każdego kto się zbliży.
Czemu oni na to nie wpadli?

3


Dobry wątek, coś o czym wiele mówiono, choć nie było to popularne.
Mur na granicy Turcji z Iranem. Wielki, betonowy, wyposażony w monitoring, wieże strażnicze, nadzór elektroniczny.
Długość ta sama co nasz z Białorusią.
Różnią go dwie rzeczy: Nasz "mur" to de facto parkan, który sforsujesz lewarkiem samochodowym a kosztował 4,5x więcej.
I właśnie o tym mówił Tusk w 2022 roku, że budowa takiego czegoś, bez przetargu, bez żadnego nadzoru to będzie pole do nadużyć i tak właśnie się stało. 1,5 miliarda złotych wydane na parkan, którego skuteczność ogranicza się do zahamowania migracji żubra, bo migranci dozbrajani przez białoruskie służby forsują go notorycznie.

3

@maroon Większość pracowała, niektórzy niedawno, inni dawniej bo od x lat są politykami.
W przypadku Bosaka mówimy o kimś, kto ma 42 lata a posłem był tylko 6 lat, co robił przez pozostałe 17 lat życia od ukończenia liceum, skoro nawet studiów nie skończył?
Jeżeli mnie pamięć nie myli, przed wejściem do sejmu tłumaczył, że pracował w biurze poselskim Winnickiego, choć Winnicki nie umieścił go na liście pracowników "bo nie musiał" i zarobił na tym chyba 12 tysięcy zł rocznie xD

24

@marcin62 Niebezpiecznie przypieprzać się do kogoś o to, że nigdy nie pracował, gdy liderem twojej partii jest Krzysztof Bosak

2

@sevs Nie tylko w tym ale ogólnie, Buksa w karierze zdobył więcej bramek na Euro niż Mbappe.

2

Jaką magią jest, że na Euro mają już półautomatyczne spalone i czujnik kontaktu w piłce (ten wykres co dziś był pokazywany przy sprawdzaniu VAR) a w La Liga nie ma goal-line bo kosztuje 3 miliony za sezon.

0

Dwie "potęgi", moralny mistrz świata i moralny mistrz Europy, w składach obu dwaj murowani kandydaci do Złotej Piłki, najlepsi ponoć piłkarze świata i okolic.
Grają z przeciętniakami i od samego początku meczu drżą o wynik 1:0 a pod koniec uciekają się już nawet do wybijania piłki na oślep, byle dalej od bramki.
Śmiechu warte.

2

Dobrze, niech się biją i połamią a potem robimy ich na miękko.

0

@FabianekMrozek Zmiana nie była przygotowana zanim zszedł z boiska a potem to decyduje sędzia. Głupio bo głupio, ale to on decyduje kiedy jest zmiana a nie piłkarzyna.

3

Wygląda jak złamany nos

0

@Kgorecki2500 Planów to sobie może mieć nawet sprytny, to piłkarze będą go realizować.

0

@adamLeo66 Tak już ze 25 lat będzie, jak bycie pierwszym przy piłce nie upoważnia do wjazdu korkami na ryj.
A piszczelem dostał jako skutek swojego faulu.

0

Ja się Austrii nie boje. Oni nie stoją indywidualną jakością tylko dobrą pracą strategiczną.
A to wymaga, żeby ich trener odczytał jak będzie grał rywal.
I tu jest nasza szansa, bo nawet trener nie wie jak zagramy.

0

Centymetry i by były korki na ryju, dosłownie setne sekundy później by zaczął nogę składać, to byłaby tragedia.

2

Przydałaby się zmiana ekipy sędziowskiej w przerwie, kto w ogóle daje Hiszpanom sędziować mecze na mistrzostwach.

0

@Robert1603 W ataku nie ma to znaczenia, każdy kontakt to ręka.

0

@Culer9002 Mhm, może spróbuje

1

@Robert1603 Widzałem z trzech kamer, na każdej wygląda identycznie.

0

@Culer9002 Z ciekawości zapytam, bo mnie to zastanawia, czy wygodnie się siedzi z kijem w dupie?

1

Tak w ogóle to spójrzcie na kolor stroju Słowaków. Nic nie sugeruje.

0

Czemu nie zdejmą Lakaki. Z nim mogliby grać i 300 minut, załadować i 50 bramek a żadna nie zostanie uznana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?