1

@Peciak Od 4 lipca.

4

@Yoshi94 Nikt ci nie kazał kupować niemieckich. Mogłeś wybrać francuskie, włoskie, angielskie, amerykańskie, japońskie czy koreańskie.

7

@Kgorecki2500 Obchodzi ci zamysł czy skutki? Mnie to drugie a skutek jest taki, że Chiny nie zmonopolizują światowego rynku aut elektrycznych swoją dumpowaną produkcją a żeby utrzymać ją przy życiu będą musiały ją rozwijać w Europie.

11

@Kgorecki2500 Nagle zainteresowani ekologią? A przecież jest ciągły płacz, że my musimy być ekologiczni a złe Chiny smrodzą, to teraz jak będą chcieli uzyskać największy rynek, to będą musieli produkować w ekologicznych normach na terenie UE, ale też źle?

18

Właśnie Unia nałożyła 38% cła na chińskie auta elektryczne.
Dzięki temu chronimy nasz wewnętrzny rynek a jak Chiny chcą, to mogą w Europie otworzyć produkcje i zasilić europejską gospodarkę.
Co na to prawa strona? To samo co zawsze: ŹLE.
Wszystko zawsze ŹLE. Jeszcze wczoraj było okładanie pałami, że Unia powoduje wyniesienie produkcji z Europy do Chin a jak robią tak, żeby to z Chin przenieść produkcje do Europy, to też źle BO BĘDZIE DROGO.

7

@DonMatteo901 Zanim powielisz te durnoty "partii politycznej" która nawet nie zna prawa, polecam doedukować się, żeby się nie kompromitować jak oni.
Polecam Art. 36 regulaminu sejmu, punkt 3.
I odpowiedz sobie na pytanie: W dniu drugiego czytania, ilu będzie posłów popierających projekt?

5

Źle nie jest.
Dobrze też nie, można powiedzieć, że jest średnio.
Co na pewno cieszy, że młoda krew to już nie jest taki tartak jaki mieliśmy w ostatnich latach i kilka podań było podwójnie szokujących, że z jednej strony ktoś takie puścił a z drugiej ktoś to przyjął.
Kluczowe, że te mecze nie były grane z jakimiś odpadami tylko drużynami jadącymi na Euro a wywieźliśmy z nich dobry i nie przypadkowy wynik.
Szans na awans z grupy dalej nie mamy zbyt wysokich, ale dużym plusem to, że nie jedziemy tam bezbronni, więc będą przynajmniej jakiekolwiek emocje w tych meczach.

0

@ProMILs Zaskakująco duża pewność w twoich słowach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

60

Anka musi być załamana, stary miał mieć 2 tygodnie delegacji...

2

Nie wiem co jest większym upokorzeniem dla piłkarza, nie pojechać na turniej przez kontuzje złapaną podczas siatkówki kopanej na treningu czy przez kontuzje podczas cieszynki w meczu towarzyskim.

1

@kanver_ Super, pytanie ilu z nich dojedzie na turniej.

3

Gdyby nie kontuzje, wygralibyśmy to Euro, no ale jak pół kadry się połamało przed turniejem, to cudem będzie jak wyjdziemy z grupy.

0

@armat94 To bardzo poważna funkcja, dlatego wypadałoby, żebyś jednak potrafił czytać ze zrozumieniem.

0

Raptem 4 dni minęły od śmierci żołnierza ranionego na granicy, jeszcze wczoraj nie było ważniejszego tematu a wszystkie inne rzeczy miały być odłożone na bok.
I nagle cisza, nic nigdzie, temat przepadł a przecież ryzyko śmierci na granicy wciąż wisi i czyha.
Czyli jak mam rozumieć, żałoba po poległym bohaterze trwa tylko 3 dni? Widocznie tak, wszak w innym przypadku musiałoby istnieć podejrzenie, że pewne ugrupowania po prostu znalazły sobie trupa na dobitkę przed niedzielnymi wyborami, a przecież takiej obrzydliwości nikt by się nie dopuścił.

0

@kigani Skąd ta informacja

0

@kigani A co, pójdą na PiS czy na Konfę? To jest elektorat centrum, ktoś kto nie chce ani tych po lewej ani tych po prawej.

0

@mmaciass Kontrowersyjne ale to jest język faktów. Wielu wciąż żyje w przekonaniu, że zasoby są nieskończone, bo nie skończą się za naszego życia. Ale się skończą i przy tym wzroście konsumpcji to kwestia kilku pokoleń.
Możemy oczywiście to olać, mnożyć azjatów i afrykańczyków na potęgę i wykopywać resztki surowców a za 500 lat znowu będziemy żyć w jaskiniach i posługiwać się wyłącznie drewnem.

0

@kigani Nie stracili poparcia tylko mobilizację, wybory do PE nigdy nie są interesujące i frekwencja zawsze jest niska. Na ma to przełożenia na wybory krajowe, bo na te chodzi więcej osób.
Już były statystyki tu gdzieś wstawiane, 80% elektoratu TD w ogóle nie poszła na te wybory.

0

@kaamil1910 Wiesz, że w aresztach nie siedzą więźniowie?

1

@Kgorecki2500 Zbyt duży skrót myślowy użyłem. Miałem na myśli, że już był blisko, niemal pewny posadki a ta mu uciekła przez 49 głosów.

0

@ProMILs Tak by było, gdyby nie fakt, że właśnie on był w Moskwie w terminie naszych świąt a nie prawosławnych.

4

Sośnierz stracił pracę, zabrakło mu 49 głosów.
Jaka z tego lekcja? Nie bądź brudasem i śmieci wynoś do śmietnika zamiast na klatkę schodową, bo może właśnie Sośnierzowi zabrakło głosów od sąsiadów.

0

@BorzyKrzys Ale Bóg patrzy. Chyba, że Braun jest ukrytym islamistą, Allah ponoć pod kołdrą nie widzi.

0

@BorzyKrzys O chociażby, co to za Polak katolik, co święta bożego narodzenia spędził z prawosławnymi w Moskwie zamiast z rodziną w domu.

0

@Witekk10 Nie wiem kto jest moim ramblowym guru

1

@Witekk10 A czy fajnokremlacy potrafią znaleźć różnice okoliczności tych dwóch zdjęć?
https://bi.im-g.pl/im/0a/39/17/z24353802AMP,Grzegorz-Braun-z-Leonidem-Swiridowem-w-Moskwie-na-.jpg

1

@Ptasior A ja myślę, że to nie jest jego zdanie tylko stanowisko klubu, więc nawet jak to nie jego decyzja, to przedstawił to co zrobi Real.

1

@mmaciass Ale kogo to obchodzi? Exit poll pokazał 38%, late poll 37% i taki był też ostateczny wynik. Tak działają sondaże, zawsze mają margines błędu, dlatego masz coś takiego jak exit poll który jest mało szczegółowy i late poll który ma dużo lepszą jakość. Exit poll który ma do +/- 2pp błędu jest dobrym sondażem, KO spadło o 1pp względem exit pollu (a w late pollu już było 0,3 pp), PiS urósł o 2pp ale wynik się nie zmienił.
A obtrąbienia sukcesu to chyba za bardzo nie rozumiesz w kontekście, nie wiem czy zauważyłeś, ale właśnie KO wygrało wybory, pierwszy raz od 2014 roku wyprzedzili PiS a wy myślicie, że chodzi o to czy uzyskali 38% czy 37%?

5

@pluszek Głupoty wypisujesz, że zęby bolą.
Pominę całą resztę twoich bezsensownych dywagacji, ale odpowiedz na podstawowe pytanie: Po co ktokolwiek miałby podbijać wynik exit pollu, żeby zadowolić rządzących na kilka godzin przed ogłoszeniem wyników wyborów?

3

@pluszek Nie działa to edukacja, skoro nawet w tak gorącym okresie wyborczym, gdzie w 8 miesięcy trzy razy odbył się wybory, dalej są ludzie którzy nie rozumieją co to jest exit poll i kto go robi.
Nie wiem, jeszcze 15 lat temu tego uczyli na lekcjach WOSu, istnieje jeszcze taki przedmiot czy zlikwidowano go?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?