Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Peciak Od 4 lipca.
4
@Yoshi94 Nikt ci nie kazał kupować niemieckich. Mogłeś wybrać francuskie, włoskie, angielskie, amerykańskie, japońskie czy koreańskie.
7
@Kgorecki2500 Obchodzi ci zamysł czy skutki? Mnie to drugie a skutek jest taki, że Chiny nie zmonopolizują światowego rynku aut elektrycznych swoją dumpowaną produkcją a żeby utrzymać ją przy życiu będą musiały ją rozwijać w Europie.
11
@Kgorecki2500 Nagle zainteresowani ekologią? A przecież jest ciągły płacz, że my musimy być ekologiczni a złe Chiny smrodzą, to teraz jak będą chcieli uzyskać największy rynek, to będą musieli produkować w ekologicznych normach na terenie UE, ale też źle?
18
Właśnie Unia nałożyła 38% cła na chińskie auta elektryczne.
Dzięki temu chronimy nasz wewnętrzny rynek a jak Chiny chcą, to mogą w Europie otworzyć produkcje i zasilić europejską gospodarkę.
Co na to prawa strona? To samo co zawsze: ŹLE.
Wszystko zawsze ŹLE. Jeszcze wczoraj było okładanie pałami, że Unia powoduje wyniesienie produkcji z Europy do Chin a jak robią tak, żeby to z Chin przenieść produkcje do Europy, to też źle BO BĘDZIE DROGO.
7
@DonMatteo901 Zanim powielisz te durnoty "partii politycznej" która nawet nie zna prawa, polecam doedukować się, żeby się nie kompromitować jak oni.
Polecam Art. 36 regulaminu sejmu, punkt 3.
I odpowiedz sobie na pytanie: W dniu drugiego czytania, ilu będzie posłów popierających projekt?
5
Źle nie jest.
Dobrze też nie, można powiedzieć, że jest średnio.
Co na pewno cieszy, że młoda krew to już nie jest taki tartak jaki mieliśmy w ostatnich latach i kilka podań było podwójnie szokujących, że z jednej strony ktoś takie puścił a z drugiej ktoś to przyjął.
Kluczowe, że te mecze nie były grane z jakimiś odpadami tylko drużynami jadącymi na Euro a wywieźliśmy z nich dobry i nie przypadkowy wynik.
Szans na awans z grupy dalej nie mamy zbyt wysokich, ale dużym plusem to, że nie jedziemy tam bezbronni, więc będą przynajmniej jakiekolwiek emocje w tych meczach.
0
@ProMILs Zaskakująco duża pewność w twoich słowach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
60
Anka musi być załamana, stary miał mieć 2 tygodnie delegacji...
2
Nie wiem co jest większym upokorzeniem dla piłkarza, nie pojechać na turniej przez kontuzje złapaną podczas siatkówki kopanej na treningu czy przez kontuzje podczas cieszynki w meczu towarzyskim.
1
@kanver_ Super, pytanie ilu z nich dojedzie na turniej.
3
Gdyby nie kontuzje, wygralibyśmy to Euro, no ale jak pół kadry się połamało przed turniejem, to cudem będzie jak wyjdziemy z grupy.
0
@armat94 To bardzo poważna funkcja, dlatego wypadałoby, żebyś jednak potrafił czytać ze zrozumieniem.
0
Raptem 4 dni minęły od śmierci żołnierza ranionego na granicy, jeszcze wczoraj nie było ważniejszego tematu a wszystkie inne rzeczy miały być odłożone na bok.
I nagle cisza, nic nigdzie, temat przepadł a przecież ryzyko śmierci na granicy wciąż wisi i czyha.
Czyli jak mam rozumieć, żałoba po poległym bohaterze trwa tylko 3 dni? Widocznie tak, wszak w innym przypadku musiałoby istnieć podejrzenie, że pewne ugrupowania po prostu znalazły sobie trupa na dobitkę przed niedzielnymi wyborami, a przecież takiej obrzydliwości nikt by się nie dopuścił.
0
@kigani Skąd ta informacja
0
@kigani A co, pójdą na PiS czy na Konfę? To jest elektorat centrum, ktoś kto nie chce ani tych po lewej ani tych po prawej.
0
@mmaciass Kontrowersyjne ale to jest język faktów. Wielu wciąż żyje w przekonaniu, że zasoby są nieskończone, bo nie skończą się za naszego życia. Ale się skończą i przy tym wzroście konsumpcji to kwestia kilku pokoleń.
Możemy oczywiście to olać, mnożyć azjatów i afrykańczyków na potęgę i wykopywać resztki surowców a za 500 lat znowu będziemy żyć w jaskiniach i posługiwać się wyłącznie drewnem.
0
@kigani Nie stracili poparcia tylko mobilizację, wybory do PE nigdy nie są interesujące i frekwencja zawsze jest niska. Na ma to przełożenia na wybory krajowe, bo na te chodzi więcej osób.
Już były statystyki tu gdzieś wstawiane, 80% elektoratu TD w ogóle nie poszła na te wybory.
0
@kaamil1910 Wiesz, że w aresztach nie siedzą więźniowie?
1
@Kgorecki2500 Zbyt duży skrót myślowy użyłem. Miałem na myśli, że już był blisko, niemal pewny posadki a ta mu uciekła przez 49 głosów.
0
@ProMILs Tak by było, gdyby nie fakt, że właśnie on był w Moskwie w terminie naszych świąt a nie prawosławnych.
4
Sośnierz stracił pracę, zabrakło mu 49 głosów.
Jaka z tego lekcja? Nie bądź brudasem i śmieci wynoś do śmietnika zamiast na klatkę schodową, bo może właśnie Sośnierzowi zabrakło głosów od sąsiadów.
0
@BorzyKrzys Ale Bóg patrzy. Chyba, że Braun jest ukrytym islamistą, Allah ponoć pod kołdrą nie widzi.
0
@BorzyKrzys O chociażby, co to za Polak katolik, co święta bożego narodzenia spędził z prawosławnymi w Moskwie zamiast z rodziną w domu.
0
@Witekk10 Nie wiem kto jest moim ramblowym guru
1
@Witekk10 A czy fajnokremlacy potrafią znaleźć różnice okoliczności tych dwóch zdjęć?
https://bi.im-g.pl/im/0a/39/17/z24353802AMP,Grzegorz-Braun-z-Leonidem-Swiridowem-w-Moskwie-na-.jpg
1
@Ptasior A ja myślę, że to nie jest jego zdanie tylko stanowisko klubu, więc nawet jak to nie jego decyzja, to przedstawił to co zrobi Real.
1
@mmaciass Ale kogo to obchodzi? Exit poll pokazał 38%, late poll 37% i taki był też ostateczny wynik. Tak działają sondaże, zawsze mają margines błędu, dlatego masz coś takiego jak exit poll który jest mało szczegółowy i late poll który ma dużo lepszą jakość. Exit poll który ma do +/- 2pp błędu jest dobrym sondażem, KO spadło o 1pp względem exit pollu (a w late pollu już było 0,3 pp), PiS urósł o 2pp ale wynik się nie zmienił.
A obtrąbienia sukcesu to chyba za bardzo nie rozumiesz w kontekście, nie wiem czy zauważyłeś, ale właśnie KO wygrało wybory, pierwszy raz od 2014 roku wyprzedzili PiS a wy myślicie, że chodzi o to czy uzyskali 38% czy 37%?
5
@pluszek Głupoty wypisujesz, że zęby bolą.
Pominę całą resztę twoich bezsensownych dywagacji, ale odpowiedz na podstawowe pytanie: Po co ktokolwiek miałby podbijać wynik exit pollu, żeby zadowolić rządzących na kilka godzin przed ogłoszeniem wyników wyborów?
3
@pluszek Nie działa to edukacja, skoro nawet w tak gorącym okresie wyborczym, gdzie w 8 miesięcy trzy razy odbył się wybory, dalej są ludzie którzy nie rozumieją co to jest exit poll i kto go robi.
Nie wiem, jeszcze 15 lat temu tego uczyli na lekcjach WOSu, istnieje jeszcze taki przedmiot czy zlikwidowano go?