Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Dziwne, na pustyni strzał prosto w bramkarza działa, czemu tu nie chce :(
0
Ciekawostka, wiecie że Messi w 2018 strzelił tyle samo bramek z rzutów wolnych, co Ronaldo w latach 2018-2024?
1
@Herato Był to też jego pierwszy i ostatni gol z wolnego w 2018 a wykonał ich kilkadziesiąt
1
Czwarta przepiękna prawie bramka, palce lizać co nie @Miszak
2
Ronaldo jest tak podpalony na strzelenie, że zaraz będzie nawet wykop od bramki wykonywał ze strzałem.
Ten drugi rzut wolny to był żart i zmarnowanie bardzo dobrej okazji, bo wrzutki z tej pozycji są groźne, ale on strzelał i walnął w trybunę, zaraz pewnie kolejną piłkę zmarnuje na próbę strzału.
Próbując obiektywnie do tego podejść, bez patrzenia na nazwisko tylko na to co robi piłkarz z numerem 7 na boisku, to ja bym go odesłał do szatni w przerwie, bo jest wyłączony psychicznie z drużyny, ma zbyt podpaloną głowę, nie jest wartością dodaną składu.
0
Piękny prawie gol.
1
@Miszak "prawie bramkę" xD Może gdyby od 6 lat praktycznie wszystkie jego "prawie bramki" nie lądowały gdziekolwiek tylko nie w bramce, to nikt by się nie śmiał.
6
To jest ten mental Ronaldo, ta sportowa złość.
Inni piłkarze po 300 nieudanych próbach rzutu wolnego by przywykli, że nie trafiają, ale nie Potężny Ronaldo.
12
Opinia po meczu
Plusy: Belgia odpadła
Minusy: Francja awansowała
7
Najbardziej optymalnie byłoby, gdyby Francja i Belgia odpadły jednocześnie. Antyfutbol, nie da się oglądać tego.
0
Own goal? xD .
3
Niech Mbappe nie gra jak mu tak maska przeszkadza. Co chwila pretensja do rywala bo śmiał walczyć o piłkę nie zwarzając na jego połamany nos.
Jak cię boli i masz problem, to nie graj.
0
@Faro A bo przed złamaniem nosa to grał koncert. Gówno, od pierwszej minuty turnieju gra dokładnie to samo, czyli nic.
0
Yamal mógłby zostać królem strzelców tego Euro albo nawet rekordzistą świata, gdyby trafił choć połowę setek jakie na tym turnieju miał
0
@Arden A woli? Czy Nico powiedział, że się nigdzie nie rusza?
1
@Michau98 Ni chu a. Vinicius potrzebował 3 lat w La Lidze, żeby wykręcić wynik jaki Yamal ma po debiutanckim sezonie. A przypomnę, że Yamal ma 16 lat a Vinicius miał 18.
1
Wygląda jak metrowy spalony
2
@MichuZ44 To jest porażka Dana Fallowsa, chłop wyniósł projekty Redbulla, zbudowali świetny bolid na start zeszłego sezonu, ale potem z każdą kolejną poprawką tylko się osuwali do tego stopnia, że w okolicach Singapuru po prostu wycofali poprawki (dzięki czemu ich bolid odżył xD) i teraz to samo, czym dalej od bazy stworzonej przez Neweya, tym gorzej.
A Fallows niczym Neymar, chciał wyjść z cienia Adriana i od tego momentu tylko wydłuża pasmo porażek.
5
Zastanawiające, że za powiedzeniem "wszystko jest dla ludzi" nigdy nie stoi zdrowa dieta czy samorozwój tylko zawsze jest to wóda, narkotyki, libacje i przygodny seks.
0
@Kazragore Jakieś wielkie bydle, które kładzie nawet wykokszone postacie.
1
@Pedri16Future Jak najbardziej, przy automatycznym spalonym który jest do tego połączony z czujnikiem w piłce nawet 1mm powinien być odgwizdany.
Inna sytuacja jest w przypadku gdy używamy tylko i wyłącznie VARu "na oko", bo tu już wchodzą technologiczne mankamenty, które praktycznie uniemożliwiają podjęcie w pełni świadomej decyzji, więc taki milimetr przy samym VARze nie powinien być gwizdany.
1
@macio_944 Pamiętaj tylko, że to nie jest gra która ma sprawiać przyjemność. Ona wywołuje ból i zwątpienie. Cała masa graczy odbiła się od dodatku nie dlatego, że jest źle zrobiony, tylko nie mogli go zacząć bo strażnik przejścia był za trudny.
3
Dziwny mecz..
Z jednej strony Dania nic do gadania nie miała, ale z drugiej ile Niemcy spieprzyły to głowa mała.
Gdyby grali z kimś mocniejszym, to nie jestem pewny czy taką grą by wygrali.
1
Nie wiem jak w całym USA, ale na Florydzie każde wydarzenie pod gołym niebem musi być przerwane, nawet gdy burza jest tylko w okolicy.
0
@tbas Nie deszczyk tylko burza z gradem.
0
@matirix20 Kibice mają zadaszenie.
4
Klątwa mistrzów. Normalnie by odpadli w grupie, ale że więcej ekip wychodzi, to dopadło ich w 1/8.
0
Ebola niby groźna a marnuje setkę sam na sam.
0
@PizzerMan Nie, nie było.
W jednym przypadku było uchylenie immunitetu gościowi, wobec którego prokuratura ma zarzuty a w drugim po prostu wniosek o dalsze procedowanie ustawy, gdzie albo popierałeś wywalenie ustawy do kosza albo dalszą pracę nad nią.