Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon To jest ślepa alejka uważać, że nie ważne co mówią, byle mówili.
4
@ini_barca Bez przesady, wojny klubów, wielkie derby, wzajemne przepychanki i zaczepki to też część sportu i rywalizacji, która - o ile nie do przesady - napędza zdrowe emocje.
Dopiero przemoc fizyczna czy psychiczna to już krok dalej, więc zaczepki Pique w stronę Madrytu nie są niczym złym, zwłaszcza że personalnie się szanowali i nie było problemu sięgnąć po dwa mistrzostwa ramie w ramie z Ramosem.
Z Viniciusem jest inaczej, bo on nie ma szacunku do ludzi, on potrafi wyśmiewać nawet status materialny przypadkowych zawodników przypadkowego rywala w przypadkowym meczu.
0
@Katalonbar Nie możesz podwójnie ukarać gdy ktoś wykonuje zwykły faul. Gdy robi taktyczny to jest czerwona.
0
PiSowcy teraz mają ból w odwłoku bo PE uchyliła immunitet Jakiemu i 3 innym obwiesiom.
Już krzyk i jazgot że ich skazali za lajkowanie filmu ostrzegającego przed imigrantami i gdzie ta wolność słowa...
Już pominę, że nie za lajkowanie tylko kolportowanie spotu ich własnej partii (która nomen omen specjalizowała się w ściąganiu muzułmańskich imigrantów).
I nikt ich nie skazał, PE głosowaniem uchyliło im immunitet, żeby mogli stanąć przed sądem który zajmie się sprawą (która zostanie najpewniej umorzona).
Możliwe też, że PE by nie przegłosowała wniosku gdyby nie to, że Jaki ze swoją ekipką robią bardachę i są agresywni w stosunku do wszystkich, więc nikomu nawet nie zależało, wpłynął wniosek o uchylenie immunitetu jakimś chamom, to niech idą do sądu i się bronią, z tym się wiąże uprawianie dyplomacji po pisowskiemu.
Ale najzabawniejsze w tej sprawie jest zarzucanie, że chcą ich zakneblować, że lewactwo, zamordyzm itd.
A jakie ugrupowanie całkiem niedawno przegłosowanie odebrania immunitetu posłance która dokonała obrzydliwego i karygodnego czynu, niemal równego morderstwu, zwącego się "zakłóceniem mszy i obrazą uczuć religijnych" poprzez stanie w ciszy z banerem w kościele?
To nie było problemem, czyli wychodzi, że postawienie przed sądem za kolportowanie spotów szczujących na migrantów to naruszenie wolności słowa ale protest gdy kościół miesza się do polityki to real big shit?
Hipokryzja.
0
@Bilon87 A nie było coś gadane na początku rządów Xaviego, że wprowadził zakaz telefonów w szatni?
0
@Kamiloza91 Zasadniczo bez większego znaczenia.
Oczywiście najlepiej jakbyśmy wygrali wszystko i to wysoko, ale tak przyziemnie licząc na minimum to matma:
1. My wygrywamy z Antwerpią i przegrywamy z Porto, więc mamy po 12 punktów
2. Szachtar wygrywa z Antwerpią i Porto i też ma 12 punktów
I tu wchodzi kwestia bramek.
Jeżeli przegramy z Porto to jaką różnicą bramkową, zależy przed wszystkim by nie przegrać więcej niż jedną bramką by nie mieć bezpośrednich starć na minus.
Z Szachtarem mamy remis dwumeczu.
Dalej to już wyniki meczów, zakładając minimum z Antwerpią wygrana 1:0 i z Porto przegramy 1:0, Szachtar musiałby wygrać 2 mecze strzelając 8 bramek (zakładając, że nie stracą żadnej).
Także w tak dziwnych okolicznościach, po wygraniu z Antwerpią mamy prawie pewność, że z grupy wyjdziemy i nawet przegrywając z Porto, możemy wyjść z 1 miejsca.
Ale najlepiej wygrać oba mecze i nie bawić się w matmę, gdybym jednak miał na to patrzeć realnie, z tą formą widzę Porto liderem a my wychodzimy z drugiego.
0
@Kamiloza91 Da nam awans różnicą bramkową jeżeli Szachtar nie nawali masy albo my nie stracimy z Porto masy bramek
0
ManU w dupie totalnej a LE to będzie dla nich dar od losu.
Galata z Bayernem grała dwa ostatnie mecze jak równy z równym a będą grać na swoim stadionie więc United nie będzie tu faworytem.
Przy tej randze meczu Bayern też pewnie nie odpuści ManU i nie wyjdzie rezerwą.
Jak na razie to oni mają małe szanse, żeby w ogóle ugrać dwa remisy a potrzebują wygranej.
1
United 2 bramki, mecz pod kontrolą? Nie smakuje, poproszę czerwoną kartkę i bramkę do szatni.
0
@BISHBASHBOSH Tak tak tak, Lewandowski wszystko dobrze, bo mu portal nie wystawił najgorszej oceny.
Chłopie, jakakolwiek próba obrony Lewego który pokazuje to co obecnie to żenada.
Bronisz środkowego napastnika którzy przez ostatnie 185 minut:
Nie strzelił bramki
Nie zaliczył asysty
Nie oddał ani jednego celnego strzału
Nie wykonał ani jednego kluczowego podania
Od powrotu z kontuzji nie zrobił NIC co należy do jego głównych obowiązków, nie wniósł nic na boisko, ale nie mogę go obciążyć bo jest po kontuzji a ja się nie znam?
0
@barcelonaLM Że ktoś przesadza to mógłbyś powiedzieć gdyby taki mecz się zdarzył od czasu do czasu, albo żebyśmy mieli gorszy okres a my tak gramy od kiedy Xavi tu przyszedł i nie pomagały żadne przerwy reprezentacyjne, letnie, zimowe, transfery, odejścia i powroty.
I co gorsza, tu nie chodziło nawet o błędy indywidualne, że plan dobry ale realizacja zła, tu leży i kwiczy taktyka.
0
@robertocarlos76 Mi już nawet nie chodzi o to, że nie strzelił bramki. Przy naszym systemie gry wysoką linią z defensywy rozliczana powinna być cała drużyna. Po pierwsze, pressing zaczyna się już od napastnika, po drugie indywidualny błąd pośredni, bo to nie jest bez znaczenia jak Lewy nie sklei piłki i ją straci, bo od tego zaczynają się ataki rywala.
Przy naszym ustawieniu glupie stracenie piłki przez środkowego napastnika jest tak samo niebezpieczne jak zgubienie jej przez pomocnika czy obrońcę.
Choćby z Szachtarem straciliśmy bramkę po stracie piłki w ataku czy przy naszej wysokiej obronie oni wykonali dosłownie dwa podania i strzelili bramkę.
6
Mała statystyka:
Od powrotu Lewandowskiego do kadry czyli od Klasyku rozegraliśmy 270 minut.
Lewandowski rozegrał 185 minut czyli ponad 2/3 dostępnego czasu.
Ilość oddanych celnych strzałów z Lewym na boisku: 3
Ilość bramek: 0
Ilość oddanych celnych strzałów bez Lewego: 5
Ilość bramek: 2
I jeszcze jako ciekawostkę dodam
Ilość bramek straconych bez Lewego: 0
Ilość bramek straconych z Lewym: 3
Rozliczanie napastnika ze straconych bramek nie przystoi jeżeli nie zawinił, ale warto odnotować istnienie pośredniego wpływu.
Natomiast co się dzieje z naszą ofensywą po tym jak Robert wchodzi?
Jak wpływa zmiana ustawienia, jak wpływają cechy Lewego, że nagle z dobrego meczu z Realem przemieniło się w obraz rozpaczy?
Czemu z RSS nasze akcje zrobiły się składne i zakończone bramką dopiero po tym jak Robert zszedł?
Z Szachtarem nie lepiło się kompletnie nic w ofensywie.
Korelacja nie oznacza przyczynowości, ale trudno nie szukać, skoro nawet w jednym meczu obraz zmienia się o 180 stopni zależnie od tego czy Lewy jest czy go nie ma.
0
@TheMazixX Zapytaj Felixa czy Yamala.
0
@karci0 To jest bardzo głupi przepis. W ataku muśniesz włosem piłkę i jest ręka w obronie możesz źle przyjąć, uratować się łapami i spoko, gramy dalej.
To jest właśnie promowanie gry ofensywnej.
24
Poziom taktyczny tej drużyny nie istnieje. Praktycznie nigdzie nikogo nie ma, nie dajemy żadnych opcji rozegrania.
Ilość opcji rozegrania jest albo 1 albo 0, bo czasem dosłownie nie ma do kogo podać, zwłaszcza rozegranie ze skrzydła, bo albo indywidualny rajd dryblingowy albo podanie do obrony, na środku tak samo, brak wypełnienia i czekanie między obrońcami na piłkę która nigdy nie dotrze.
W ciągu ostatnich 15 minut było z dobrych 10 podań otwierających które nie trafiły do nikogo, bo nikogo tam nie było...
0
Zalicza się to dośrodkowanie jako celny strzał?
0
Ofensywa z Lewym nie istnieje.
Przeanalizowałem celne strzały z nim na boisku od powrotu w klasyku.
Zatrważające, oddaliśmy 2 celne strzały, przez 140 minut jakie zagrał od kontuzji.
Natomiast bez niego oddaliśmy 5 celnych strzałów w tych samych meczach.
1
Strzelić bramkę, stracić bramkę, stracić jednego zawodnika przez czerwoną kartkę a chwilę później stracić dwóch przez kontuzje i to tylko 45 minut
Na miejscu Tottenhamu nie wyszedłbym na drugą połowę, bo z ich szczęściem to im gwiazdka z nieba na łeb spadnie
0
@kubix05 Ty się o osłabienie kadry i pogorszenie atmosfery martwisz a nie to, że gówniarze na zgrupowaniu zamiast myśleć o piłce to sobie melanż urządzają?
Już pominę aspekt prawny, bo żaden nie ma skończonych 18 lat ale ze strony czysto sportowej to są dzieciaki w okresie intensywnego rozwoju i jeżeli walą w takim wieku alkohol to gówno a nie sportowcy i powinni pożegnać się z jakimikolwiek powołaniami.
To jest smutny obraz naszej piłki, alkohol niszczy organizm, zatrzymuje rozwój, osłabia mięśnie, tępi zmysły i nie ma dawki nieszkodliwej.
Żaden sportowiec nie powinien alkoholu ruszać ale sportowiec pod treningiem na zgrupowaniu i to jeszcze młodociany to jest dyskwalifikacja.
I to powinno być problemem, że młodzi walą a nie, że ich wywalenie "osłabi atmosferę".
0
@goldmetaxa Srata tata w dupie organki. Biali niezdolni są do czynności honorowych, toteż będą przed Nbeppe zamykać drzwi po każdym jego wyskoku transferowym a miesiąc później znowu je otwierać i czekać z niecierpliwością na transfer.
Już po jego wyskoku rok temu się odgrażali, że już ich to nic nie obchodzi, że pokpił z klubu i prezesa a potem znowu się masturbowali w styczniu, olał ich. Potem w lipcu, olał ich. Teraz znowu coś kombinuje a oni dalej się mastrubują.
2
Ciekawe, że o tym dowiadujemy się z portalu Barcelony a na notatniku cisza.
Nie ma czasu informować o paszkwilach jakie robi ich marny klubik, za to jest czas napisać artykuł o tym, że ktoś powiedział, że ktoś słyszał, że ponoć jakiś piłkarz po meczu powiedział coś o prześcieradłach?
Wstydzą się? I dobrze, niech się wstydzą.
2
@AFA90 długość 100-105 metrów, a szerokość 64-68 metrów. Takie są limity
0
@Dertinho Akurat materiały z Borkiem są kilkukrotnie częściej oglądane niż całej reszty ekipy nie licząc Stanowskiego.
0
https://i.ibb.co/87F7QWj/image.png
Te statystyki już są memem ale jak się jeszcze dołoży do nich kontekst, że w 80 minucie mieliśmy tylko 1 celny strzał, to można by pomyśleć, że RSS to jakaś topowa drużyna.
11
Szkoda, ze Vinicius tak kartek nie dostaje za nazywanie sędziego skur***em
0
@Gaz Messiego który był mocno pod formą. I super, mamy mistrza wywalczonego paskudną grą na 1:0, dokładnie tą samą którą teraz tracimy kolejne punkty, tylko w zeszłym sezonie obrona miała lepszą formę i ratowała ten wynik.
0
Nie jestem za zwalnianiem trenerów, ale Xavi nie ma już usprawiedliwienia.
Ściągamy tych zawodników z wysokiej półki, dostał Kounde, Lewego, Felixa, Cancelo, Christensena, Gudnogana a my nie gramy lepiej niż za Koemana, który kogo dostał? Desta, Depaya i Luuka De Jonga?
3
Największą krzywdę jaką można sobie zrobić to obejrzeć jednego dnia mecz City i Barcelony... Tam wszystko tak zapieprza, szybkie ataki, szybkie powroty, zgranie.
Jak trzeba to atakują pozycyjnie, jak trzeba to atakują z kontry. Płynne zmiany i przejścia.
A tu wszystko stoi.
1
@MichuZ44 Bo rakiety latały na linii Jemen - Arabia, więc zero interesu w tym by przerywać.
Teraz chodzi o Izrael a za Izraelem stoi USA i tu już się problem biznesowy pojawia.
A to czy rzeczywiście odwołają to się zobaczy później, jeżeli napięcie eskaluje to mimo dementi może się to wydarzyć.