0

No cóż, jestem zadowolony z wyniku, bo liczyłem na 4 w plecy minimum. Z drugiej strony ten mecz byłby do wygrania, gdybyśmy posiadali jakikolwiek napad bo tylko klepaliśmy piłkę a w polu karnym a wszystko co wyglądało na miejsce do strzału kończyło się kolejnym podaniem do stworzenia "idealnej" sytuacji, gdy Bayern ładował bramki z niczego po prostu próbując. Może to nauczy naszych grajków, że 1 gol na 10 niecelnych strzałów to więcej niż 0 goli na 2 celne.
Tak czy inaczej, pirackie streamy welcome to, bo nie będę płacił 4 abonamentu za oglądanie jednej drużyny.

0

No cóż, pocieszać się można jedynie tym, że wynik 0:5 daje tyle samo punktów co 1:0.

1

@Grzbiet Nie macki Pereza tylko sędziowie z pochwami i problemami okulistycznymi. Ogólnie trzeba bardzo się postarać i zajść za skórę sędziemu, żeby dostać kartkę za oczywistą symulkę, to powinni zmienić w pierwszej kolejności a nie trzeci rok z rzędu dłubać przy rękach.

2

Vinicius już powinien wylatywać z czerwem za symulki a jak na razie to jedynie zawodnik Interu dostał żółtą xD

0

@Pawlak1992 Niesamowitego bym nie powiedział, rozwiązanie historii trochę głupie, ale w porównaniu do pierwszej połowy sezonu czy dwóch poprzednich to nieba a ziemia, gdyby w tym stylu zrobili napad na bank to byłby zdecydowanie lepsze opinie.

2

Jeszcze tak nawiązując do afery złotopiłkowej a raczej do żenujących płaczy dziennikarzy. Jeżeli to miałby być w pełni uczciwy konkurs oceniający rzetelnie dokonania piłkarzy w danym sezonie to Lewandowski poza zdobyciem mistrzostwa kraju i złotego buta de facto nic więcej nie zrobił, więc czemu miałby zdobyć złotą piłkę zamiast np. Jorginho który może jest gorszym napastnikiem ale lepszym pomocnikiem no i wygrał dwie najbardziej prestiżowe puchary: LM i ME, gdy Lewandowski odpadł w grupie bez wygranego meczu, z LM odpadł w 1/4 finału. Z drugiej strony czemu nikt tak nie walczył, jak Messi w 2017 i 2018 nie wygrał złotej piłki? Przecież był najlepszym napastnikiem świata, dostał złotego buta, do tego masa asyst, należało mu się.

8

Niestety LaLiga to dyktatura a Tebes to dyktator, który sam sobie rozpisuje przedwczesne wybory, żeby nikt inny ich nie wygrał. Jego projekt to machloja, niekorzystny deal na którym kasę tracić będzie każdy klub, który przez następne pół wieku awansuje przynajmniej do Segunda w zamian za kasę tylko dla obecnych klubów i to nawet nie gotówkę tylko kredyt do spłacenia w czasie krótszym niż trwa umowa. A żeby tego dokonać, Tebes wyskoczył z tym syfem akurat wtedy, gdy kluby są ustawione pod ścianą i potrzebują jakiejkolwiek gotówki, bo LaLiga walcząc o "ciekawość" rozgrywek nie była w ogóle zainteresowana ulżeniu uczestnikom choćby poprzez poluzowanie limitów budżetowych, skoro nawet UEFA poluzowała FFP, dzięki czemu LaLiga straciła ogromną inwestycję jaką był Leo Messi a sporo drużyn miało w ogóle problem z zarejestrowaniem piłkarzy. I to wszystko dla własnych korzyści decyzja z konsekwencjami której nie będzie się musiał mierzyć, bo zanim umowa wygaśnie, to pan Tebas będzie już dawno w ziemi.

3

@Coutinho007 Poza tym, ty tam nie pi***ol Coutinho i byś się za robotę wziął, też dużo kosztowałeś.

1

@Coutinho007 *dzbanie

3

@Transu96 Ale się od tej kulturystyki chłop zastał, ruchy jak robot. Za czasów jak zajmował się zdrowszymi sportami i grał w ręczną to potrafił się ruszać a teraz było słychać trzask przy prostym skłonie.

0

@Nazio87 No to możesz brać obie opcje bez strachu, OLED niestety cierpi na przypadłość statycznych obrazów, że się wypala w miejscach gdzie piksele się nie zmieniają, QLEDowi to nie straszne, ale przy takich ilościach to bez różnicy. Dalej to już kwestia czy stawiasz na lepszą czerń w nocy czy lepszą widoczność za dnia, jak czerń to OLED jak słońce to QLED tylko taka uwaga, jeżeli bierzesz od LG to niestety będziesz musiał się pobawić ze strojeniem kolorów, bo te w LG na start są tragiczne i piłki nożnej nie idzie oglądać, z drugiej strony LG (paradoksalnie) jest potentatem OLED i praktycznie wszystkie firmy mają matryce OLEDowe od LG właśnie (z tym, że większość firm lepiej ogarnia strojenie kolorów niż producent ich matrycy). Więc jakość wykonania i żywotność może być dużo wyższa a do tego po gwarancji łatwiej naprawisz OLED o ile nie padnie sama matryca, QLED to tylko Samsung więc wiadomo jak z chronieniem przed nieautoryzowanymi naprawami.

0

@BombowiecKrawczyk A nie śledziłem tego, wyczytałem to tylko jako formę ciekawostki, z resztą nie wiem nawet czy nasze media o tym dalej informowały co się działo.

0

@chavez To tylko serial i to dość mało przewidywalny w zachowaniu postaci więc trudno cokolwiek orzec, ale skoro i tak blefował z tym, że ujawni podrobione złoto (bo sam go nie miał i nie wiedział czy znajdzie) to mógł blefować, że jak kogokolwiek zabije to ujawni taką informację.

0

@Nazio87 Jak oglądanie głównie wieczorne i do ruchomych obrazów to OLED, jak więcej oglądasz w dzień i częściej oglądasz statyczne obrazy (czytaj np. mecze czy telewizje z nieprzezroczystym logiem czy kanały informacyjne z wiecznymi paskami) to QLED. Do grania podobnie, OLED lepszy jak wieczorem o ile nie katujesz FIFA do porzygania, QLED lepszy jak za dnia, ale tutaj w grę wchodzi prędkość odświeżania ekranu modeli którymi się interesujesz.

0

@BombowiecKrawczyk Była sprawa baby z Anglii, która odkryła, że na paczce fajek jest zdjęcie jej ojca, wzięli je bez pytania.

2

@klopx Przecież profesor powiedział, że jeżeli zginie to w ciągu bodajże godziny w świat pójdzie informacja, że Hiszpania nie ma złota.

0

@kejdzi Niech zgadnę, NOPy nie odnotowane?

2

@adamLeo66 Nic, mocno promowane przez ruchy antyszczepionkowe jak połączone ze szczepieniami mimo, że wszystkie możliwe statystyki wskazują, że COVID ma kilkaset procent większą szansę na uszkodzenie serca (co i tak daje dość nieduży wynik) a były gdzieś artykuły, które dementowały te doniesienia i wskazywały, że ilość problemów krążeniowych w piłce nożnej jest podobny od lat, tylko wcześniej to nie było tak rozdmuchiwane o ile ktoś nie umarł.

0

@ElKamil Ale nie patrz na onboard Hamiltona bo on też równo nie jechał, to ci wychodzi jak mocno Verstappen się bujał po torze bo oprócz ruszania się jego samochodu to jeszcze rusza się Hamilton. Tak samo z jego kamery wygląda jakby to Verstappen zjechał do lewej strony pod koniec a to Hamilton przytulił się do prawej gdy Verstappen swojej linii nie opuścił co zobaczysz na jego onboardzie.

0

@ElKamil Trzymał się prawej strony, zrobił lekki ruch kierownicą co wyglądało jakby wyjeżdżał na środek, ale on na środek nie wyjechał bo to było minimalne bujnięcie auta, de facto Verstappen jechał poza linią wyścigową, zostawiając na linii wyścigowej tyle miejsca, że dwa bolidy na raz mogły by go z lewej strony wyprzedzić i tyle miejsca trzymał zachowane aż do momentu w którym Hamilton wjechał mu w dupe.

0

@mekston No właśnie i w ten sposób mamy kolejne kuriozum sędziowania. Sędziowie stwierdzili, że Hamilton nie chciał wyprzedzać przed strefą pomiaru DRS, czyli oficjalnie stwierdzili, że Hamilton wiedział co robi i co się dzieje na torze a przy tym nie podjął żadnej reakcji i po prostu wjechał w Verstappena. Sędziowie stwierdzili, że Max znacznie zahamował, ale to znacznie nie jest nigdzie opisane, podali że 2.4G przeciążenie i uznali za znaczne, gdzie bolidy samą aerodynamiką po zdjęciu nogi z gazu generują przeciążenie 1G. Do tego Vestappen zwalniał przez praktycznie całą prostą więc to nie było nagłe i gwałtowne hamowanie przed twarzą Hamiltona

2

@tomek256 Laryngolog. Nie pytaj się po internecie o takie sprawy, bo to może być od kompletnej pierdoły po poważne uszkodzenie słuchu. To są delikatne narządy i łatwo je uszkodzić, choćby jednym głośnym dźwiękiem.

8

Navas chyba wyjaśnił problem PSG z wyborem bramkarza

3

PSG to jest taki syf. Nic tam nie działa, jak ktoś indywidualnie nie zrobi popisu, to ta drużyna nie istnieje. Z resztą nawet nazwać tego drużyną nie można, to jest zbieranina drogich piłkarzy na wystawie, nic więcej.

1

@MesQueUnClub96 Ma ogromne szczęście, szczególnie do sędziów... Trzy wykroczenia w sesji FP3, jazda w gadzie na podwójnych żółtych to uniewinnienie bo niechcący je włączyli, ale jak w Katarze taki sam burdel, nie włączyli żółtych flag, marshal machał czym popadnie bez jakiegokolwiek sensu to napisali, że im przykro ale flaga to flaga i walnęli karę. Potem Hamilton najpierw jechał nieprzepisowo wolno i to na linii hamowania Gaslyego który był na hot-lapie, tak że ten musiał się ratować i wypadł z toru - żadnej reakcji. Jak chwilę później zrobił to samo z Mazepinem i prawie się rozbili w ślepym zakręcie to tylko reprymenda...

2

@MesQueUnClub96 Przedobrzył, ten tor jest bardzo dziwny bo oni czym dłużej jeździli tym tor miał gorszą przyczepność, Hamilton prawie wyspinował, Max zblokował koło i już nic nie mógł zrobić.

0

@amanter A ona się będzie przejmować. Arsenal zapłaci rachunek jak im dziewczyny dwie manity wepchną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Cykl życia barceloniarza:
1. Trener gówno ło jezu co my gramy, trener OUT
2. Zmiana trenera
3. Gra się nie zmienia
4. Dobra, źle gramy bo to przez starego trenera, trzeba czasu
5. Gra się nie zmienia po czasie
6. Wróć do punktu 1.

A fakt jest taki, że który trener by tu nie siedział, to popełniamy te same błędy. Od Valverde po Xaviego można się doszukiwać "ładnie chodzących piłek" po czym wynik ten sam. Nasza gra jest bezproduktywna, nie mamy wykończenia, nie mamy skrzydłowych zdolnych przez cały sezon ciągnąć wózek, boki obrony ani razu od kilku sezonów nie były kompletne, bo jak Alba gra dobrze to na drugiej stronie ktoś dzbani i na odwrót. O tym, że poza Araujo nasza defensywa to zbieranina klaunów to już nie wspomnę, gdzie do dobrego meczu nie liczymy jak inne zespoły, że obrońca dołożył coś specjalnego od siebie tylko to, że nie dostał wylewu.
Nasz styl gry jest archaiczny, nie mamy obecnie piłkarzy zdolnych do gry w tym archaicznym systemie na stałym wysokim poziomie, bo albo to staruchy albo dzieciaki, a żeby to nasze DNA działało wszystko musi chodzić jak w zegarku. Od 2016 roku z roku na rok jest coraz gorzej, bo problemy były już w ostatnim sezonie Enrique i de facto nasz najlepszy sezon to był sezon z Valverde grającym defensywną piłkę.

1

@GeneralXavi Bez przesady. MATS nie ma teraz formy, ale to samo było z Neuerem, też po kontuzji bardzo długi czas dzbanił, to jego głupie wyjście z bramki wywaliło w 2018 roku Niemcy z Mundialu w grupie.

0

@Barwindg Albo niech grają w kamień-papier-nożyce o to kto wygra balona... To jest gówno nagroda, nic za nią się nie dostaje oprócz pozłacanego posążka a co roku toczone są o to wojny, jakby od tego zależała przyszłość świata. Maroko czy Uzbekistan ma nie głosować, bo według ciebie powinni uważać inaczej niż uważają. A ty ile meczów np. ligi Brazylijskiej widziałeś w tym sezonie, żeby móc określić, że nie ma w niej najlepszego piłkarza świata? Na tej samej zasadzie, czemu ktoś z Ameryki Płd. miałby głosować na takiego Lewandowskiego, skoro w 2021 roku tam gdzie działo się coś ważnego, to Lewandowski przegrywał mecze? Bo to, że wygrał Bundesligę nie obchodzi nikogo nawet w Europie. O rekordzie Mullera pewnie niewiele osób na świecie w ogóle słyszało a co dopiero w Ameryce a Złoty but jest dla nich nieistotną nagrodą, bo nie biorą w niej udziału.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?