Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Getek nie ma forzy na PS4 ani PS5 ani żadne inne urządzenie Sony.
2
Krążą plotki o ponownej wymianie silnika u Hamiltona na najbliższy weekend, znowu otrzyma karę 5 miejsc które nadrobi wysiloną do granic możliwości jednostką.
Oczywiście, wszystko zgodnie ze strategią F1 ekologii i taniości, wymieniać 6 silników w bolidach na przestrzeni 3 miesięcy.
0
@VegetaPolska Obrażam bo co? Nazwanie kaleki kaleką nie jest obrazą, bo on jest kaleką, co z resztą sam przyznaje, bo jego ręka nie ma sprawności jak zdrowa, a brak sprawności w takiej serii jak F1 = strata czasu. Po co to komu?
Po drugie, to że jest lubiany nie ma żadnego znaczenia, zespoły wiedzą jakie ma ograniczenia i ile ma lat i nikt go nie chce. Nie wiem jak ty go widzisz w Astonie, jak masz tam zdrowego i młodszego Vettela, idiotyczna plotka która nie miała nawet grama prawdy, bo jak tylko zaczęło się robić głośno to Stroll z miejsca potwierdził Seba na przyszły rok.
Nikt go nie chce i nikt go na poważnie nie bierze nawet do roli. To jest jedyny w stawce paydriver, który nie ma fotela wyścigowego nawet w takim trupie jak Sauber, gdzie jeździ pijany emeryt i ogór.
A śmieszni ludzie którzy wygadują bzdury, to ci co wierzą w to, że Kubica jest jakkolwiek wartościowym zawodnikiem obecnie, że ktokolwiek o nim myśli, szczególnie gdy F2 jest pełne młodych talentów, które nie jeżdżą bo nie ma miejsc.
0
Komentarz usunięty
0
@Chaoss No nic nie daje, gówno imitacja wyścigu w którym nikt się nie stara. Gdyby nie dyskwalifikacja Hamiltona to miałbyś po prostu krótką procesje, bo nikt tam nawet się ścigać nie próbował poza Perezem.
5
@Ptasior Ale mimo że ironicznie, to gość z góry akurat powiedział prawdę. W krętych sektorach Hamilton nie miał tempa ale na prostej robił inne bolidy jak dzieci, redukując po 0,5 sekundy na jednym odcinku a to wszystko przez to, że jego maksymalna prędkość wynosiła 348 km/h gdy drugi najszybszy bolid na torze robił 336 km/h. Inną kwestią jest, że nikt nie próbował walczyć choć mieli możliwości mimo przewagi prędkości, ale mogli próbować a nie próbowali. Czemu? Bo z całego tego peletonu jedynie Hamiltonowi zależało żeby dojechać wysoko, reszta się o nic nie starała, nic nie robiła, nie podejmowała ryzyka bo nie miało to sensu. Dlatego sprinty powinny zostać zlikwidowane a oni będą ich tylko dokładać.
1
@Allbi Ale o co ci chodzi xD FIA nie miała absolutnie innego wyjścia a i tak podejmowali dość prostą decyzje w 20 godzin. Przeprowadzenie badania luki w skrzydle zajmuje mniej niż minutę, bo się po prostu próbuje przepchnąć 85mm kółko przez skrzydło i jeżeli przejdzie to obligatoryjne DSQ a oni nie wiadomo po co przez 20 godzin obradowali, czy Verstappen palcem nie uszkodził elementu, za który normalnie auto jest ciągane a podczas wyścigu przyjmuje na siebie obciążenie setki kilogramów powietrza. Z prostej sprawy rutynowego badania zrobili zagadnienie na prawie dobę, szukając najmniejszych detali rzeczy oczywistej jak wynik standardowego testu, wzięli ujęcia z kilkunastu kamer czy aby Verstappen na pewno nie ma tytanowych palców i podjęli jedyną możliwą decyzje, bo jakby próbowali czegokolwiek to by masakrycznie stracili wizerunkowo a i tak przegraliby przed trybunałem jakby się RBR odwołało.
Gdyby to był inny samochód, to by dostał DSQ jeszcze wczoraj, jak zrobili z Vettelem, gdzie Aston dostał DSQ za paliwo a potem mogli się najwyżej odwoływać i udowadniać, że przez awarię pomiar jest fałszywy.
1
@Roxi Pozostały 4 wyścigi do końca, TOP 3 to Verstappen - Hamilton - Bottas
2
@joloskyy Nie, bo Hamilton się odkleił. Jako kierowcy walczącego o tytuły można go było nie lubić te 10 lat temu, ale był spoko ziomkiem, potem mu się odkleiło i zamienił się w aktywistę hipokrytę, który jest sztuczny jak miód z biedronki, udaje ekologa i każe ratować świat gdy sam rozbija się drogimi autami, ma samolot, drogie buty z prawdziwej skóry a jego praca polega na spalaniu setek litrów paliwa jeżdżąc bez sensu w kółko po torze. Do tego zaczął oskarżać wszystkich o rasizm, bronił kryminalistę, ćpuna i gwałciciela z USA, kazał wszystkim klękać żeby go uhonorować i wszędzie cały czas widzi systemowy rasizm (bo w F1 nie ma czarnych...). Takich ludzi nie da się lubić po prostu, gdy pod publiczne udają zbawców świata samemu nic nie robiąc, to jakbyś lubił Kaczyńskiego czy Tuska.
A z Vettelem to też ciężka sprawa, bo bardzo ocieplił swój wizerunek, ale podąża drogą Hamiltona i też się zaczyna odklejać w stronę aktywizmu, ostatnio coś się darł o wprowadzeniu ograniczeń prędkości na autostradach.
1
@Worny Po prostu Vettel to miękka fajka a potężny SUPER MAX jedną ręką potrafi połamać skrzydło wytrzymujące ciągłe przeciążenia rządu 5G czy kilkaset kilogramów naporu powietrza przy 350km/h. Ma chłopak moc w łapie.
4
@hayek Żeby to porównanie miało jakikolwiek sens, to raczej trzeba powiedzieć, że Hamilton jest jak Barcelona a Messi to ich bolid. Mieli bezkonkurencyjną przewagę maszyny przez 7 lat, która maskowała wszystkie wady Hamiltona i Mercedesa jako zespołu, więc nie wiem jak można się dziwić, że to Hamilton ma te rekordy, skoro odjeżdżali konkurencji nie wyciskając nawet 100% z silnika (co musieli zrobić dopiero w tym sezonie i się okazało, że mają gówniane silniki, które się rozpadają po kilku wyścigach). A ten sezon to nie spadek formy tylko żywa rywalizacja, której po prostu nie mieli. Jak mu się w 2016 kolega zespołowy postawił to też się okazało, że popełnia dużo błędów i przegrał mistrzostwo, dlatego potem mu wymienili kolegę w zespole na podnóżek.
2
@Encore Nie zrobią? Max dostał karę na Monzy za to, że zderzyli się z Hamiltonem, mimo że ani Hamilton ani Verstappen nie byli bardziej winni, po prostu obaj nie odpuścili i obaj się rozbili.
Ale, że Hamilton dostał karę za rozbicie Verstappena na Silverstone (i to dwukrotnie niższą, niż weekend wcześniej dostał Raikkonen za dużo mniejsze przewinienie zakończone kolizją) to podjęto polityczną decyzję i Maxa ukarano, jako powód podając tak żenujący powód, że nawet Brytyjscy dziennikarze nie zrozumieli o co chodziło (w skrócie uznali, że Max przeszarżował wjeżdżając w pierwszy zakręt, co było gówno prawdą, bo nie da się przeszarżować a jednocześnie idealnie wjechać w zakręt a rozbili się w drugim zakręcie z zupełnie innego powodu, czyli de facto FIA uznała, że gdyby Max na wyścigach się nie ścigał, to by nie doszło do wypadku).
FIA mocno uginała karku dla Mercedesa wielokrotnie, choćby w tym sezonie całkowicie zmieniając procedury sprawdzania tylnego skrzydła, bo Redbull miał legalne według testów ale się uginało więc zwiększono obciążenie testowe w trakcie sezonu, jednocześnie nie odpowiadając na prośbę sprawdzenia przedniego skrzydła Mercedesa które się ugina (a nie powinno). Zmienili procedurę pitstopów bo Redbull miał w tym mistrzostwo i bił Mercedesa na głowę, pod pozorem bezpieczeństwa gdzie RBR nie miało ani razu incydentu a to najpierw Bottas wjechał do garażu McLarena a potem Hamilton przejechał mechanika.
W zeszłym roku FIA wiedziała o DAS i go nie zabroniła, dopiero w trakcie sezonu jak Mercedes pokazał wszystkim tą technologie to ją zbanowali, żeby nikt już jej mieć nie mógł.
Lata temu to Hamilton mógł kontynuować sesje mimo że utknął w żwirze i go obsługa toru wyciągnęła (co jest nielegalne), to Hamilton nie dostał kary za to, że nie zwolnił na żółtych flagach w 2019 roku (bo sytuacja była niejasna) mimo że były zdjęcia, że Hamilton widział żółte tablice. W 2015 roku Mercedes też wystartował w wyścigu mimo niespełniania regulaminowych ciśnień w oponach, za co też nie poniósł żadnej kary. A to tylko z pamięci walę, bo znaleźć można by więcej.
Dlaczego więc dziś Verstappen miałby nie dostać najwyższej kary za złamanie regulaminu a u Hamiltona uznać, że nic nie znaleziono?
0
@Encore Patrząc na poczynania FIA względem Mercedesa i jego rywali, to to brzmi irracjonalnie a jednak jest możliwe (nie wiem czy DSQ, bo nie wiem jaki jest regulamin kar za to przewinienie).
0
Verstappen wezwany rano przez sędziów, aby pogadać o tym, że sprawdzał skrzydło Hamiltona po kwalifikacjach. Trochę to żenujące.
2
@Chaoss Czyli nienawidzisz RBR za to, że wykryło u rywala nielegalną część, która dawała 0,5 sekundy przewagi nawet nad zespołowym kolegom? Już pominę, że to Mercedes na początku sezonu naciskał na FIA by ta zmieniła warunki testów, aby uwalić legalne według tamtych procedur skrzydło Redbulla bo się uginało (a to, że przednie skrzydło Mercedesa się ugina od początku sezonu a FIA od 20 tygodni nie zareagowała na prośbę o sprawdzenie tego elementu już w ogóle przemilcze).
0
@Herbert Dla Barcelony nie, bo naszym gównianym DNA nie potrafimy grać z autobusami od dawna. Ale jest różnica, przychodzisz wygrać to grasz w piłkę, tego chcą zawodnicy i kibice, bo nikt nie znosi jak jego drużyna przez 80% spotkania nie ma piłki i tylko się broni, licząc że nikt nic nie trafi. Dlatego autobus to objaw strachu, przerażenie na myśl o tym, że otwarta gra zakończy się rychłym wpie****em.
2
@DaPidejpi Oni mają spalone mózgi już. Jak Modrić dostawał mimo że nie grał nic mocnego, Real wygrał LM ale Modrić mocno się do tego nie przykładał, na mundialu też nie był ani najlepszy ani najpotrzebniejszy w zespole, to nie było przewału mimo że taki Varan wygrał LM, MŚ i był kluczowy na obu turniejach.
Nie ma też przewału, że Ronaldo nawet w najgorszym sezonie kariery może znaleźć się w TOP 3, ale jak Messi wygra Cope, puchar krajowy, będzie ciągnął drużyne za uszy to już nie zasługuje, bo w sumie nie wiadomo co, bo Lewandowski przebił rekord jakiś rekord o którym nikt poza Polską i Niemcami nikt nawet nie wiedział?
0
@Herbert Ale tego nikt oglądać nie chce, a jak przyjeżdżasz po wygraną to po to, żeby nakopać przeciwnikowi a nie stać we własnym polu karnym, licząc że nic nie wpadnie. Jak robisz autobus to uznajesz wyższość przeciwnika
0
@Herbert Tak się nie boją, tak się nie cackają a przyjedzie i od 1 minuty walnie autobus licząc na kontry, tyle jest z opowiastek tych trenerów.
0
@Joe_Pesci Stracić 10 tysięcy za 3 minuty spóźnienia to jednak sporo.
2
@G9 Jak byśmy wyglądali? Jak część ogromnego NATO. To nie jest jakiś tam nielegalny przerzut imigrantów tylko poważny incydent graniczny i dyplomatyczny gdzie obce państwo wykorzystuje cywilów do wojny hybrydowej. Tu NATO powinno stać na granicy od pierwszych chwil.
A czemu PiS ich nie chce? Bo PiS ma kompletnie w dupie tych imigrantów, PiSowi na rękę jest to zamieszanie bo odwraca uwagę od innych rzeczy, masz zrobioną szopkę w jednym miejscu granicy która ma ponad 400 kilometrów długości, mała grupka stoi tam gdzie stoi wojsko a reszta sobie na luzie przechodzi w innych miejscach bo cały czas wyłapywani są migranci już po naszej stronie, którzy przeszli przez ten niby kordon.
A ty się cieszysz, że PiS robi szopkę, bo myślisz, że taka Rosja się przestraszy naszej armii, gdzie by swoim żołnierzom dali po pepeszy a i tak w kilka tygodni podbili cały kraj, bo nasza armia to niedofinansowany trup.
0
@Majkel34 Ciekawostka a propos tego planu budowy muru i jego odpowiednika zza oceanu. USA w 4 lata "wybudowało" niecałe 600 km płotu, gdzie te "wybudowało" to ogromne nadużycie, bo realnie wybudowali 25 km a pozostałe ponad 500 km to tylko zmodernizowali już stojące siatki. Przy tym projekt pochłonął kilkukrotnie większy budżet niż zakładano a Meksyk nie zapłacił za niego nawet centa. Jak sobie to przełożymy na Polskę, zdolności PiSu do robienia czegokolwiek i to, że nie mamy nawet grama muru i dość sporą bo 418 km granicę z Białorusią nie wróży temu projektowi niczego dobrego a będzie robiony bez jakiegokolwiek nadzoru.
0
@marcin62 I właśnie tu jest najczęściej powtarzany mit. BC2 miało malutkie mapy z nikłą ilością budynków, do tego te budynki były recyklingowane i np. budynek magazynu był na każdej jednej mapie taki sam.
Stąd wzięło się, że możesz zniszczyć wszystko, bo było 5 budynków w wiosce, wszystkie to identyczny model drewnianego baraku w którym niczego nie było, stąd wrażenie, że wszystko możesz zniszczyć.
Ale jak już miałeś bardziej zurbanizowane mapy jak Pustynia Atacama to tan miasto było praktycznie niezniszczalne.
W następnych częściach miałeś dużo większe mapy z otwatym terenem, gdzie budynki pełniły rolę kluczową jako pukty strategiczne, to sprawiało że nie można było ich zniszczyć, bo wtedy gameplay by nie miał w ogóle sensu, jakby po 5 minutach był ostrzał ze spawnu do spawnu ale dalej wszystko później miało dużo lepszy model zniszczeń niż BC2, choćby to że już w BF3 miałeś kształtowanie terenu i wybuchy robiły dziury w ziemi.
0
@marcin62 Trudno, żeby nie przenieśli destrukcji z Bad Company, skoro oni jej nigdy nie usunęli a Bad Company miała najsłabszą destrukcje ze wszystkich serii.
5
@Colon I nic się nie wydarzyło? Za to jest czerwona kartka i kilka spotkań zawieszenia, a tu nic nie było?
0
@Pilka_jest_okragla Ładnie ich tam orze, żeby trener prezydentowi wywiady anulował.
0
@Nazio87 Gratuluje, uruchomiłą ci się. Mi i wielu innym osobom uruchomić się nie chce, wywala podczas ekranu ładowania na PC. Największa premiera Microsoftu w tym roku xD Największy śmiech z frajerów, co dali 400 zł żeby zagrać tydzień wcześniej a nawet jej nie mogli uruchomić.
0
@CatalanDream Tak wygląda, ale tak nie jest. Nikt na przestrzeni ostatnich 30 lat nie zrobił więcej dobrego dla Rosji niż PiS a szczególnie Macierewicz. To Korwin podróżując z ruskimi komuchami partii Zmiana odwiedził czeczeńskiego prezydenta, kolegę Putina i spotkał się z ruskim szpiegiem którego wydalono z Polski po rozbiciu siatki GRU. Z tym samym szpiegiem poseł na sejm Grzegorz Braun spędzał święta bożego narodzenia 2018. Żona pana Bosaka pracuje w Ordo Iuris, organizacji o której nie można mówić, że jest finansowana przez Kreml.
A to tylko z pamięci rzeczy, jakie wiem o naszej narodowej prawicy.
0
@DaPidejpi Od 2018 nie zasługuje. Przecież miał wtedy najgorszy sezon w karierze (jak na tamten moment), jedynie co to wygrali LM, ale Ronaldo był kompletnie niewidoczny. Niestety jest to ranking popularności a nie rzetelny plebiscyt umiejętności piłkarskich.
0
@zeko0 Ja tam kompletnie nie widzę powodu, dla którego Lewandowski miałby dostać tą piłkę, oprócz uznania za niedobyty plebiscyt w 2020 roku, bo wtedy akurat zasługiwał. Ale w 2021 co zrobił? Strzelił sporo bramek i tyle, Bayern odpadł z LM, na Euro nic nie ugrał, nawet z grupy nie wyszedł, jedynie co to pobił rekord jakiegoś Niemca z Bundesligi która poza kibicami Bayernu nikogo nie obchodzi. Realnie są bardziej zasłużeni w tym roku, tyle tylko że mają gorsze statystyki.