Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Patrząc na wczorajszą porażkę Realu zaśmiałem się w duchu z typków, którzy tutaj mnie zjechali za to, że wyszydziłem Kroosa za coroczne hasełko o "wygrywaniu wszystkiego". Piłkarzy Realu co roku to powtarzają i co roku wychodzą na PK jakby to był co najwyżej puchar w towarzyskim turnieju przedsezonowym, nikt nie wykazuje większego zaangażowania w te rozgrywki i notorycznie je przegrywają na dość wczesnych etapach.
9
@ranger3120 Paczkę kondonów i drzewko zapachowe.
0
@ranger3120 Nie opłaca się, nic na tym nie zarobisz a już straciłeś na zakupie.
0
@Image Ale co martwi? Gra nie dostała nawet aktualizacji, jest to złota wersja sprzed kilku tygodni, dopiero jutro wraz z zejściem embarga na gameplay wejdzie patch premierowy, który naprawi sporo błędów, które wyłapywali już na skończonym produkcie, więc dopiero jutro się przekonamy jak to wygląda.
Co martwi to stan dziennikarstwa branżowego, jakoś przy Cyberpunku nikt tak krytycznie nie podchodził do tematu a przed i krótko po premierze recenzenci jakoś nie uskarżali się na fatalny stan praktycznie wszystkiego a gra którą dzisiaj nazywają katastrofą dostała na GOLu tytuł gry roku.
A teraz narzekanie, że jest trochę błędów w wersji przedpremierowej.
1
@OsamaDembele Ultra brednie, Ronlado by strzelał w każdej drużynie która kreuje okazje, tylko i wyłącznie. W drużynie która okazji nie kreuje to Ronaldo nic nie robi na boisku a obecnie Lewandowski jest lepszym zawodnikiem z taką charakterystyką.
Messi ma zupełnie inny profil zawodnika, on strzela, asystuje i kreuje okazje, jest dużo bardziej kreatywnym zawodnikiem.
0
@Seba_89_ Pod względem liczb to nie jest. De Jonga trudno o szczytową formę posądzić czy chociaż o bliskość szczytowej formy a w 12 spotkaniach ligowych strzelił 3 bramki + 1 w SPH. Braithwait strzelił 2 bramki + asysta w 226 minut jakie rozegrał w tym sezonie. Wszystko zależy jak sobie będzie radził w grze bo czystymi statystykami nie dominuje nad naszą ofensywą w żaden sposób, szczególnie biorąc pod uwagę że klimat Anglii jest bardziej bramkostrzelny bo gra jest luźniejsza i jest więcej miejsca, w Hiszpanii przy wiecznym oblężeniu autobusów może być mu się trudniej odnaleźć.
6
@bartas97 Nie powinno się spożywać alkoholu w ciągu 2-3 dni po przyjęciu szczepienia. Alkohol upośledza wiele układów człowieka, szkodzi na układ nerwowy i zaburza układ immunologiczny a to czynnik konieczny do prawidłowego działania szczepienia.
Więc jeżeli to zwykłe picie z kolegami czy samotnie, nie sprawi że poruchasz, nie wyciągniesz informacji od rosyjskiego szpiega czy nie załatwi ci intratnej roboty lepiej odpuść sobie ten weekend.
0
@SzahMatt xD No tak, w 2,5 sezonu zdobył tylko 2 mistrzostwa, PK i Superpuchar, bodajże nie przegrał ani jednego meczu na Camp Nou, nie przegrał ani jednego klasyku poza SPH na początku swojej kadencji.
To wielkie wyjaśnianie xD Francesco wyjaśnił go 4-4, Klopp 3-4, Marcelino 1-2. OGROMNE WYJAŚNIENIA!
Nie to co późniejsze 8-2 Bayern, 3-0 Juve, 5-2 PSG, 3-0 Benfica czy dwa razy po 3-0 Bayern i Liga Europy. I już ci to pisałem, że takie problemy w LM to mieliśmy przed Valverde. Przypomnij sobie jaką kupę zrobiliśmy w sezonie 15/16 z Atletico w 1/4, przypomnij sobie, że zanim zrobiliśmy remontadę w 1/8 to dostaliśmy 4-0 od PSG by potem i tak dostać 3-0 od Juve i odpaść. Barcelona na długo przed przyjściem Valverde nie potrafiła grać wyjazdów i to mając w składzie Neymara, Messiego, Suareza w prime, zdrowego Umtitiego który był uważany za top 3 obrońców, Inieste i dużo młodszego Busiego.
A ty będziesz mi tu pieprzył, że skład emerytów, połamańców i wytrzepów jak Malcom, Arthur, Paulinho, Vidal czy Semedo to był top topów a to Valverde miał taką moc bycia gównianym, że nawet dwa lata przed nim i dwa lata po nim piłkarze dostawali kupy w majtach na wyjazdach.
Ale jak potrzebujesz konkretnych statystyk kto jest lepszy, to zobacz ile pucharów zdobył Valverde a ile pucharów Setien, Koeman i Xavi razem wzięci.
6
@SzahMatt Ale brednie xD Valverde miał "kadrę", Rakitića, Paulinho, Vidala, jakieś Malcomy, Arhtury, Semedy, L4 Umtiti, czerwony Lenglet i ofensywny tartak w postaci Suareza który nie potrafił przyjąć piłki, połamanego Dembele i smutnego Coutinho. Ultra skład, średnia wieku 29 lat i nikogo w szkółce. Z tym składem przeszedł sezon ligowy z jedną porażką kilka spotkań po otrzymaniu mistrzostwa ale porażka, bo te pokraki mentalnie nie udźwignęły rewanżu z Romą. Potem też sezon ligowy w kieszeni, dzieliły nas 3 mecze od potrójnej korony, udało się rozwalić Liverpool na Camp Nou i znowu pokraki się wysrały w rewanżu bo mentalnie tego nie udźwignęły. Opuścił klub będąc na pierwszym miejscu w lidze, świetnej sytuacji w LM i to po najlepszym meczu ostatnich lat z Atletico, gdzie nie miał żadnego wpływu na debilne decyzje sędziowskie i dwa indywidualne błędy Pique które kosztowały nas SPH.
Przy okazji wprowadził Barcelonę na prowdzenie w rankingu wygranych klasyków, nie przegrywając żadnego w istotnych rozgrywkach.
Ale oczywiście, najgorszy trener, bo wykorzystywał ten tartak tak jak powinien dzięki czemu mieliśmy brzydką ale skuteczną grę, no to teraz masz, Valverde nie ma od 2 lat, pełny postęp i za rogiem kolejny sezon bez żadnego trofeum.
Valverde rozliczany jest z porażek, na które nie miał wpływu bo nie jest psychologiem. Zamuł, bojaźliwość, brak skupienia i kupa w majtkach, to przegrało nam LM z Romą i Liverpoolem i za to był obwiniany Ernesto, bo ludzie są za głupi by sobie przypomnieć ostatni sezon Enrique. Wielka remontada z PSG, szał pał bo się zapomniało, czemu w ogóle musieliśmy remontade robić, a no ta 4-0 z PSG na wyjeździe. I oczywiście 3-0 z Juve na wyjeździe też się zapomniało.
Ale jak to? Przecież Enrique to dopiero miał skład, Neymar, Iniesta jeszcze w dobrej formie, zdrowy Umtiti a tu proszę, dwa wyjazdy w LM i 7 bramek w plecy.
Ale to oczywiście nie miało nic wspólnego z Romą czy Liverpoolem, nic a nic niepodobne.
A to, że od odejścia Valverde minęło już 2 lata, w kadrze większość zawodników nigdy u Valverde nie grało albo maksymalnie 3 miesiące i stan na 2022 jest taki, że już nie na wyjazdach ale i na Camp Nou i to nie w LM ale w meczu z Osasuną czy Betisem mamy kupę w majtkach, to już nie istotne, wszystko wina najgorszego trenera Valverde xD
3
@amanter Wygląda jak gamingowy router za cenę +100% do takiego samego tylko nie gamingowego.
0
@Janiama To nie Traore nie pasuje do gry Barcelony tylko gra Barcelony nie pasuje do czegokolwiek w futbolu na miarę 2022 roku. Gra jest teraz bardziej siłowa i szybka niż kiedyś, atak pozycyjny nie ma większego sensu, szczególnie jak masz zawodników którzy nawet w tym pozycyjnym nie potrafią się przepchnąć czy zastawić z piłką bo ważą 60kg.
To my musimy się dostosować do nowego świata.
2
@Kidd Ale jak ciągnie sprawę? Tak się wykonuje czyny. Zrobiłby materiał i co by się stało? Niewiele, dlatego cały czas naciska, wypisuje do kolejnych sponsorów, pojechał do Wielunia bo tam się miasto zgodziło promować bandytę i urządzić galę, więc przy braku odzewu burmistrza zdecydował się pogadać z miejscowymi żeby wywrzeć presję. To się nazywa działanie i chwała mu za to, że drąży temat, zamiast odpuścić po jednym filmiku, "żeby sobie zasięgów nie budować". Czemu miałby tego nie robić, skoro robi to w bardzo słusznej sprawie? Zdajesz sobie sprawę, że on zasadniczo z tego żyje?
20
@Kidd Ale to Stanowski znikąd zaatakował Najmana, czy to Najman zaczął promować jednego z największych zwyrodnialców i bandytów w Polsce?
1
@LeoMesjasz Według statystyk ma 26 bramek i 20 asyst czyli 46
1
Żółta za rozmyślne złapanie piłki?
0
To jest niewiarygodne, co się dzieje w tym klubie, że tyle kontuzji. Jak to działa, Fati, Dembele, Araujo nawet Coutinho, Umtiti. Depay oprócz zerwania więzadła nie miał problemów ze zdrowiem a teraz nie ma go od 8 spotkań, nawet Braithwaite, który od sezonu 2011/12 ominął tylko 2 mecze w Barcelonie w ciągu dwóch sezonów 35 spotkań kontuzja...
6
Jak tak dalej pójdzie, to Pedri w wieku 25 lat będzie mógł iść na emeryturę, bo będzie miał rozegrane więcej minut niż niektórzy przez całą karierę.
2
@dzagos I tak strzelili w 93 minucie, ale pewnie dla notatnikowiczów to też za dużo.
8
Kiedy oni się nauczą, że kontra ma kończyć się strzałem... Albo w bramkę albo w trybunę ale ma być strzał a nie czekanie aż wszyscy się ustawią, strata i kontra w drugą stronę.
0
@Worny Albo i nie. Wtedy nie jako odpowiadasz za niego. Wyobraź sobie uczucie, gdy ty masz podstawowy skład a twój brat by grzał ławę.
0
@peetwithbarca To, że mu nie idzie fizycznie nie oznacza, że nie mają wiedzy i doświadczenia. Zamykanie całej otoczki meczowej do kilku błędów indywidualnych to spore nadużycie.
18
Athletic to stan umysłu xD Sami grali gdy ich kolega się zwijał a jak piłkę stracili to weź to wybij człowieku i się rzucają
1
@bari_94 W obronie to akurat jest polot i to za duży.
0
@peetwithbarca Ogrywanie młodych nie polega na tym, że 100% osób na boisku to będą dzieciaki, w ten sposób nikogo nie rozwijasz.
1
Czemu jesteśmy tak zacietrzewieni na jedną taktykę? Czemu my cały czas musimy grać krótko. Bilbao krótko pressuje podwajając krycie i przez to zostawiając masę miejsce w innych sektorach boiska, to my zamiast grać przerzutami w wolne strefy to cały czas wszystko na krótko gramy przemieszczając się cały czas pod ścisłym pressingiem.
1
Nie no, czyste bark w bark a ten gwiżdże
0
@peetwithbarca A kto ma grać na lewej obronie jak my nikogo nie mamy na tą pozycję?
0
@DonVincenzo Z Viniciusem było 1:1, czasem był czyszczony jak dziecko a czasem udało mu się przejść, kompletnie pomijasz, że Vinicius radzi sobie z większością obrońców i Alves akurat sobie w miarę dobrze radził, czego o Deście powiedzieć nie można, bo on w obronie jest całkowicie słaby a do tego nie daje nic do przodu.
3
Ale piękna bramka, nie dało się lepiej tego uderzyć.
0
@DonVincenzo No miałeś Desta cały zeszły sezon, i co z tego wyszło? Tyle, że Alves w 3 mecze wykreował więcej groźnych sytuacji niż Dest przez pół roku.