Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Depay zasłużona żółta, ja bym się jeszcze na czerwoną pokusił i ze 2 mecze zawieszenia.
0
Spalony ale dwie godziny wcześniej.
2
@MESSIah16 Mogą robić co im się podoba, ale co najlepsze nie zrobili "co im się podoba". Profil Konfy notorycznie łamał regulamin, był wielokrotnie ostrzegany to i doczekał się bana zgodnie z tym na co Konfederacja się w pełni zgodziła zakładając tam konto (warunki użytkownia). A teraz kręcą aferę i smutnym jest, w jak durnym kraju żyjemy, że tak wiele osób ich popiera bandę zgniłych hipokrytów i populistów. Bo kręcą kompletnie niesłuszną aferę i to w temacie, który przecież jest ich głównym postulatem, najgłośniej darli japy, że drukarz w swojej własnej firmie ma prawo nie obsługiwać LGBT a nagle prywatna firma jaką jest Facebook (w sumie teraz to Meta) nie ma prawa egzekwować swojego własnego regulaminu.
0
Dembele -5 mln kontraktu za to
4
Jakby Dembele miał mózg zamiast gąbki, to byśmy z PSG wygrali w zeszłorocznym rewanżu. Z daleka to próbuje technicznie a jest metr od bramki sam na sam to zamiast wyczuć i lekką przyłożyć nogę to napieprza z całej siły jakby chciał piłkę z bramkarzem w siatkę załadować.
0
No kurła, fizycznie widać że niedomaga choć może się to zmieni pod treningiem, ale te piłki jakie Alves przerzuca to jak to mawiają piz*e lizać.
0
Neto co to za typ nieogarnięty... Prawie mu okienko wsadzili a ten nawet nie drgnął jak amator z okręgówki.
2
Alves rano odprowadzi wnuczki do przedszkola, potem odwiedzi geriatrę, wróci do domu, obejrzy operę mydlaną, zje mus jabłkowy, zdrzemnie się trochę a wieczorem pojedzie zagrać mecz i daje lepsze przerzuty za obronę niż wszystkie dzieciaki które się przewinęły przez tą pozycję razem wzięte. Szkoda, że jest taki stary.
4
Dobra, ale sędziowie powinni bardziej stanowczo z kartkami. Te wszystkie drużyny z niższych lig nadrabiają braki techniczne i taktyczne brutalną siłą i powinni być za to surowo karani, bo już któreś wejście prosto w naszego zawodnika bez chęci odbioru a z chęcią skasowania, to po pierwszym powinna być kartka, żeby ostudzili głowy chłopaki.
2
Jak tam pućowcy? Gdzie się pochowaliście? Skąd to zwątpienie? Xavi out bo też się nie poznał? Czy może Puć i Xaviemu córkę bałamucił jak Koemanowi, bo przecież to był jedyny powód dla którego nie grał?
Chłopa od dwóch sezonów nie powinno tu być, bo to bez sensu.
1
Jak na skład godny Barcy B nie było źle, nerwówka jak zawsze i byle do przodu, nie straciliśmy na tych problemach.
Plusem to, że Ter Stegen coraz częściej notuje swoje standardowe interwencji czyli coś z formą się rusza, minusem Riki Puż. Co chłop robi w klubie to nie wiem, on teraz by się nie odnalazł nawet w juniorach skoro każdy junior potrafi wnieść więcej od niego.
0
@Woland10 Dokładnie, pamięć niektórych jest krótka. Gość nam kilka mistrzostw uratował a już go sprzedawać chcą bo po kontuzji nie może złapać formy w zespole, gdzie nikt nie może złapać formy.
1
Majorka powinna zastanowić się nad obsadą swojej 9. Jak chłop przegrywa biegowo z Pique to może kończyć karierę.
0
W ataku gra wygląda jak poziom jakaś Segunda, w pomocy całkiem całkiem jak La Liga ale nasza obrona to jest ku**a ekstraklasa, każdy atak na naszą bramkę to totalny chaos i kopanina, że jestem pewniejszy defensywy Majorki niż naszej własnej...
0
@Nhyz Powinny być przy każdym zalogowaniu takie testy typu 6*9=?
Odsiałoby to wielu, którzy nie akceptują prostych faktów.
16
Statystyki strzeleckie 2022
Ronaldo: 0
Messi: 0
Mbappe: 0
Lewandowski: 0
Haaland: 0
Vinicius: 0
Morata: 0
Benzema: 0
Luuk De Jong: 1
Fakt nie opinia.
1
Obiektywnie, było dużo wstrzymań gry w drugiej połowie, że 7 minut doliczyli? Oglądam od 65 minuty i jakoś nie bardzo widziałem.
0
@Piernik Liverpool nie ma kasy z ropy.
2
@Nhyz Odpowiedź jest prosta: większość ludzi nie używa mózgu tylko kieruje się emocjami. Stąd takie zmiany decyzji i krzywa ocena.
Idealny przykład Messiego, który nie miał zbyt udanej końcówki w klubie, często irytował, marnował sytuacje na potęgę, tracił piłkę wiążąc się w niepotrzebne dryblingi które mu nie wychodziły. Ale Messi to bóg o którym nic powiedzieć nie można było i bez żadnych wartościowych argumentów. Pamiętam, jak zanotował ładny przerzut do Dembele w zeszłym sezonie, co zaowocowało bramką i dopisali mu asystę. Co z tego, że to był zwykł (acz ładny) przerzut gdzieś w okolicach 45 metra, co z tego że bramka padła fartem bo Dembele walnął kapcia z dystansu i szczęśliwie odbiło się od obrońcy. Już był Messi TOP i na temat jego meczu nie można było tu mieć żadnej innej opinii niż MVP, pomijając że zanotował 20 strat a z 5 sytuacji strzeleckich nie wyciągnął nawet jednego celnego strzału. Za napisanie o słabym występie i podparciu tego statystykami byłeś wyzywany od idiotów i ci pokazywali asystę (ale tylko na niektórych portalach, bo LaLiga tego za asystę nie uznała).
Tak działają emocje, brak racjonalnego myślenia i złość, gdy ktoś tych emocji nie podziela.
0
@hayek Nie romantyzm tylko godność i przyzwoitość. Nie prawdą jest, że każdy idzie za hajsem, ludzie kierują się też innymi czynnikami.
To, że jakieś zachowanie jest typowe nie oznacza, że jest prawidłowe.
I Dembele akurat zrobił wiele złego, od siebie nic nie dał, nawet starań a mimo to klub w niego wierzył i wypłacał mu sowitą pensje za granie do późna na konsoli, spóźnianie się na treningi i wieczne L4. To jest właśnie godność i przyzwoitość, skoro ktoś ci dał tak wiele, jesteś bydlęciem a nie człowiekiem, jeżeli od siebie nie potrafisz dołożyć nawet grama uczciwości i chociażby wcześniejszego oznajmienia, że odchodzisz a nie bawienie się w kotka i myszkę, wiedząc ile ktoś ci dał i w jakiej jest obecnie sytuacji.
0
@Nhyz Podpowiem ci: tak jest wszędzie. Wejdź na notatnik i cofnij się do lat 2017-2019. Praktycznie po każdym meczu w lidze było, że sprzedać wszystkich i kupić wszystkich a trener do wora by potem całować stópki Modriću złoty.
16
@david89 To się nazywa idiotyzm pismaków, którzy nie panują nad słowem.
Żadna szczepionka nigdy nie chroniła przed ZAKAŻENIEM i tu nie trzeba mieć żadnego wykształcenia żeby to rozumieć, bo wystarczy szczątkowa logika by wiedzieć, że wirus musi się dostać do organizmu, żeby szczepionka mogła go "zaatakować"
2
Młody trener, młodzi zawodnicy. Teraz tylko przetrwać i wejść do strefy LM, sezon na zmarnowanie ale mamy potencjał na odkucie się.
0
@lambard Kounde? Karakani wzrost a do tego niestabilna psychika. Ostatnie czego brakuje Barcelonie to kolejny obrońca któremu często wysadza korki.
1
@TR3YWAY Nawilżacz powietrza i wizyta u laryngologa sprawdzić czy nie masz krzywej przegrody przez którą śpisz z otwartą japą, co wysusza ci gardło i prowadzi do bólu.
0
@Encore Standardowo. PSG gra padakę, którą ciężko się nawet ogląda, potknęło się już 5 razy w 19 spotkaniach a mimo to nie ma żadnego zagrożenia, bo różnica do wicelidera wynosi 13 punktów, ale tak tak, Lig Ę coraz mocniejsze, bo pokonało w fazie grupowej Seville i Sociedad które nie mają najłatwiejszego okresu w mocno słabującej ostatnimi czasy Hiszpanii. Francja to dalej liga ogórów i farmerów, szkółka dla reszty lig i nic więcej.
0
@Huck Dajesz filmik, co ci szkodzi? Telefon masz, piłkę pewnie też znajdziesz, takie uderzenie w ryja ci nic nie zrobi, czemu nie nagrasz, jak wyłapujesz piłką na łeb?
Serio chce zobaczyć, bo też kilkukrotnie dostałem i jednak bolało (mówimy o dostaniu od chłopa a nie dziecka i profesjonalną piłką ważącą pół kilo).
0
@Huck Oczywiście. Ale nagraj filmik i nam tutaj wstaw, chętnie to zobaczę. Tylko pamiętaj, że musisz dostać od boku gdy się nie spodziewasz, to dużo zmienia
7
@busquets5 Dostał w ryj, może o nos zahaczyło albo bardziej na polik. Tak czy inaczej było z bliska, z całej siły mokrą piłką i to z zaskoczenia bo Alba nie widział że dostanie więc ani się nie napiął ani nie uchylił. Jak ktoś uważa, że by sobie po czymś takim odszedł jakby nigdy nic, to niech nagra filmik, chętnie zobaczę twardych ludzi.
0
@Borneo Dziś słupek i asysta, w następnym meczu bramka a potem kontuzja i powrót do słabej formy o ile wyrobi się przed końcem sezonu. Cykl dembelowski musi zostać niezachwiany.