0

@Masterix co? xD A to kto nie podskoczył do piłki która leciała mu na głowę?

7

Znowu to samo, my jak gramy to cała obrona gra jak maszyny, przyjeżdża Real i gość zapomniał podskoczyć przy rzucie rożnym.

1

@cules100pro Mógł zrezygnować z kasy za pozostały czas pracy, ale mógł mieć zapisaną odprawę w kontrakcie którą musieli mu wypłacić (z której zrezygnować nie mógł jeżeli miał zapisaną w kontrakcie, tak jak ty nie możesz zrzec się pensji w pracy), do tego jeszcze jego sztab, oni już tacy chętni na rezygnację z kasy być nie musieli.

8

@Tomo1989 Tak, widział xD od jego odejścia Barca grała w 1/4, 1/2 i 1/4, PSG dwa razy odpadło w 1/8 którego i tak Neymar nie zobaczył bo go farmerzy z Francji co sezon łamali i tylko w tym roku dotarł do finału i to w głównej mierze dzięki COVIDowi.

74

@Tomo1989 A jakby się do Ekstraklasy przeniósł to by miał i ze 150 bramek w 100 meczach, to dopiero byłaby kariera, co nie? Tymczasem był blisko złotej piłki a od przeniesienia do Paryża nawet jej nie powąchał, Ligę Mistrzów na poważniejszym poziomie widział raz i to też głównie z powodu powalonego sezonu COVIDa, no ale bramek nastrzelał więc wszystko ok.

1

@mkord Albo niech organizator rozgrywek nie dopuszcza do meczów na orlikach.
Kopiemy się po czole na plastikowej trawie gdy nasze obiekty stoją puste. Skoro nie ma dwumeczu to tylko kwestią woli organizatora jest dopuszczanie do spotkań w pucharze krajowym na boisku szkolnym, jakieś standardy powinny być zachowane, mało istotny Superpuchar mogli wywieźć do Afryki a w tak dostojnych rozgrywkach, że sam Król się pod nimi podpisuje urządzane są lekcje WFu na tarce.

0

@ksobi Pierdoły... My mamy z nim wygrać Ligę Mistrzów, myślisz że na wyższych poziomach rozgrywek niż 3 liga jakiś obrońca pójdzie na raz i się jeszcze poślizgnie? Nie, wjedzie w niego i wyczyści kiedy ten będzie sobie przekładał piłkę na drugą nogę metr od pustej bramki.

0

@Wossi61FCB Przecież Sousa pracował dla reprezentacji Portugalii przez 5 lat, najpierw jako trener U16 potem asystent w głównej drużynie więc w tej materii ma większe doświadczenie niż Joachim przed objęciem kadry. A to, że go zwalniali z klubów na prawdę nie ma żadnego znaczenia, każdy trener ma swoim CV jakieś porażki, nawet del Bosque po Realu pojechał do Turcji i go po sezonie wywalili bo nie potrafił ogarnąć drużyny a potem wygrał wszystko z Hiszpanią.
Do tego Sousa ma odpowiednie zaplecze piłkarskie, zdobył 2 ligi mistrzów z 2 różnymi drużynami, brał udział w Euro na którym Portugalia zajęła 3 miejsce więc nawet Lewy nie będzie mógł podważyć jego kompetencji i autorytetu.

1

@Wossi61FCB Nie, to nie jest czepianie się słówek bo nie czepiam się nazwania selekcjonera mianem trenera tylko tym, że to różne funkcje o zupełnie innej specyfice, i nie można odnosić kariery trenerskiej do selekcjonerskiej.
A i nie są to przypadki, powiedz jakie sukcesy ma Loew na przykład?

0

@Wossi61FCB Selekcjoner to nie trener. Wiesz kto jest wicemistrzem świata? Drużyna prowadzona przez gościa, którego CV jest żenujące w porównaniu z naszym nowym nabytkiem. Do tego doświadczenie piłkarskie też ma zdecydowanie większe.

0

@barcelonaLM PiS rujnuje Polskę, opozycja nie może w żaden sposób zatrzymać tych decyzji więc się pod nimi podpisuje w walce o elektorat. To nie pierwszy raz kiedy coś takiego ma miejsce, ale jest to pokłosiem tego co stanowi o sile PiSu czyli nieodpowiedzialne rozdawnictwo. Głosując przeciw w oczach wyborców którzy dają PiSowi wygraną nie staniesz się tym który ratuje Polskę tylko tym który rujnuje emerytów.

0

@ksobi siebie nawinął, tam nikogo nie było kto mógłby przeszkodzić oddać strzał z metra.

0

@BarcaInfo Jak wróci Pique to nie chce więcej widzieć Lengleta na boisku.

1

Czy to jest poważne? Zawodnik z numerem 9 w głównym składnie Barcelony nie potrafi z pierwszej piłki do pustej bramki oddać strzału z metra... Przecież ten typ powinien być już w lato na liście transferowej a jak nikt by go nie kupił to rozwiązać umowę i won. Nie jest warty ani jednego euro jakie mu wypłacają.

0

@PsychoFanBlaugrana2 Nie, ani trochę. Jak Lusi grał ostatnie 3 lata to każdy widział i musiał się rozstać z drużyną bo to nie miało już więcej sensu, to że zrobiono to jak debile nie zmienia faktu, że Luis dłużej w Barcy być nie powinien.

0

@CZAJUN_119 Jak by nie grał, jest śmiesznie malutki jak na bramkarza.

0

Czy Medina nie dostał kartki na początku spotkania przy pierwszym rzucie rożnym?
EDIT: Patrzę że to Puig dostał kartkę w 7 minucie a widocznie operator się pomylił i źle wyświetlił. Choć też nie wiem za co, bo tam był rzut rożny.

0

No, Dembele tak zalutował, że aż tego śmisznego malutkiego bramkrza o 360 stopni obróciło.

2

No kur*a idzie długa laga na Braithwaita a ten podskoczył za wcześnie... Przecież ja się potnę jak go jeszcze raz na boisku zobaczę.

0

Czy w tamtej akcji znowu Braithwait nie dał rady oddać strzału na bramkę z metra?

5

Ten człowiek nie powinien nigdy wyjść na boisko Barcelony, co Braithwait robi w tej drużynie?

1

Spokojnie panowie, jest progres. W zeszłym roku w tej minucie przegrywaliśmy 1:0, 0:0 to duża poprawa.

1

Czemu oni dalej grają jakby na bramce stało dwóch Oblaków zamiast walić gdy tylko mają miejsce? Ten bramkarz nie doskoczy od poprzeczki, walić mu z daleka a oni zamiast tego na 10 metrze będą jeszcze podawać na tej plastikowej trawie na której ledwo co ustać mogą.

0

Potężny Araujo, najpierw skasował gościa a potem swoją mocą na odległość przewrócił typa.

2

Brejtłejt przegrywa pojedynek biegowy i siłowy z trzecioligowym obrońcą...

1

Mój wniosek po tych 12 minutach jest taki, że powinni odpuścić techniczną grę i walić na bramkę z każdej pozycji, na tym boisku im nie wyjdzie kombinacja z wchodzeniem do bramki.

2

Jaki uroczy jest ten bramkarz Cornelli , taki malutki w tej wielkiej bramce i twarz zagubionego dziecka.

0

@pride1899 Pewnie jest mniejsze, ale głównie efekt ciasnoty robi to, że praktycznie nie ma linii bocznej.

0

@Barcaa12 "Warp speed" to po prostu bajerancka nazwa dla czegoś, co zrobił praktycznie cały świat i to wcześniej niż Trump który nie miał czasu na programy badań nad szczepionkami bo zajmował się rozpowiadaniem kłamstw o COVID a potem wojną z WHO.
To była zwykła akcja publiczno-prywatna w której państwo zmniejszyło restrykcje prawne i dotowało prywatne firmy w celu przyspieszenia produkcji leku na COVID.

3

Benzema najlepsza 9 na świecie xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?