Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Elnuum z drugiej strony, podążasz za akcją a typ leci do ciebie z łapami. Na tym nagraniu widać, że Messi nie celował uderzenia, nie wyglądał jakby chciał go zlać tylko w zbyt dużej euforii go wyminąć i odepchnąć, bo nawet nie patrzył na tego ćwoka tylko cały czas podążał wzrokiem za piłką.
Swoją drogą, jak już sędzia oglądał to na kamerce, to ciekawe czemu nie dał też żółtej typowi, który z premedytacją przy użyciu rąk atakuje zawodnika bez piłki, przecież on specjalnie biegł za Messim i wyciągnął łapy żeby go chwycić i nie pozwolić pójść za akcją.
0
@macio_944 Szkoda tylko, że sędzia pozwalał na agresywną grę w jedną stronę. Lenglet wyłapał żółtą za coś, co nawet faulem nie było bo nie złapał ani nie uderzył zawodnika a tylko wyciągną rękę żeby go blokować, gdyby nasi grali bardziej zdecydowanie to standardowo dostawaliby kartki co chwila, tak jak ma to miejsce w każdym meczu gdy kończymy z taką samą ilością kartek posiadając 2x mniej fauli na koncie.
20
@theOneAndOnlyKing Ale on nie tylko zabiegł mu drogą co go zaczął szarpać, Bilbao robiło tak przez cały mecz i do 90 minuty mieli tylko 1 kartkę gdy taki Muniain popełnił 8 fauli taktycznych i skończył mecz z czystym kontem.
10
Messi absolutnie nie powinien się tak zachowywać, ale postawa sędziego powinna go odciąć od sędziowania jakichkolwiek meczów przez pół roku. Jak sędzia może dopuszczać do tego, aby jeden piłkarz popełnił 8 taktycznych fauli przy użyciu rąk i nie dostał za to nawet jednej kartki? Jak sędzia mógł nie dać kartki za cholernie niebezpiecznie zagranie, gdy typ wleciał szczupakiem w twarz De Jonga? Nawet to zdarzenie z Messim zaczęło się od tego, że obrońca rzucił się z łapami na zawodnika bez piłki. Oni ciągle faulowali, każda akcja była przerywana faulem i to nie jakimś przypadkowym przy próbie odbioru tylko rękoma, Athletic przez 93 minuty popełnił ponad 20 fauli i miał tylko jedną żółtą kartkę na koncie.
A żółty pajac na koniec doliczył tylko 2 minuty, gdy tyle to zajęło mu sprawdzanie VARu, nie licząc tego że co minutę któryś zawodnik Bilbao kładł się na murawę.
1
I co się stało? Typ nawet piłką nie zainteresowany poleciał szczupakiem prosto w głowę De Jonga, ultra niebezpieczne zagranie i bez kartki xD
0
@Catalanian1991 Ty jesteś ślepy czy przeczytanie 7 pierwszych słów przerasta twoje zdolności intelektualne? xD
"Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest nasza gra"
0
Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest nasza gra, ale trzeba też zwrócić uwagę jaki wkład ma sędzia w obecny wynik. Atlethic ma praktycznie immunitet na kartki, obrońcy są bezkarni mimo że grają ultra agresywnie, w praktycznie każdej interwencji używając rąk. Kilka żółtych kartek między innymi do najaktywniejszego w faulowaniu Muniaina mocno zmieniłoby obraz gry, gdyby już nie mogli być tak zdecydowani w interwencjach obronnych. Niestety głupi sędziowie znowu zmieniają obraz meczu.
4
Muniain z 6 fuli już, często bardzo agresywny, łapie rękami za nogi, spóźniony o kilka godzin w większości interwencji i żadnej kartki.
1
@Jakchcesz Tak, też uważam, że on już powinien z 5 bramek mieć jak na 120 milionów.
0
Kurła, ale to NCPLUS Go ma opóźnienie, wy piszecie o golu a u mnie dopiero faul na Messim.
0
@kiper09 Zwróć uwagę że to jest puchar wójta a oni dopiero co grali 120 minut.
0
Dembele out, gość traci wszystkie piłki.
0
No i gdzie kartka? CO SIĘ TAM DO CHOLERY DZIEJE. Athletic sobie łapami chwyta Messiego co chwila, wykonuje wślizgi spóźnione o 30 minut wykaszając naszych przy ataku i nie dostali żadnej kartki a Lenglet dostał kartkę za pierwszy faul w którym nawet nie faulował...
0
I co, teraz bez żółtka gdy typ się rzucił i złapał nogi Messiego?
0
@lukasz9197 Nie no, dobrze zrobił, nie liczyć na to czy Araujo dobiegnie czy nie bo Williams jest bardzo szybki i musiał go blokować, ale ja na powtórce nie widzę tam żadnego faulu.
0
W sumie za co ta kartka i faul? Lenglet blokował go ale nie trzymał a Williams stracił równowagę od przepychania się barkiem.
0
Droga redakcjo, w rama hołdu Ter Stegenowi należy doliczyć 3 nietrafiony rzut karny który praktycznie obronił. Piłka poleciała na słupek ale minęła ręce MATSa o milimetry i gdyby leciała w światło bramki to by obronił.
3
@messi564 Nie zaszczepiłbym się w najbliższym czasie. Nie zrobię tego przynajmniej przed czerwcem.
0
Nie oglądałem ostatnich 20 minut, co się tam takiego działo że aż 6 minut doliczone?
17
Griezmanna nie ma się co czepiać. Harował jak wół i w ataku i w obronie, kilka razy udało mu się zyskać pozycję ale czystej sytuacji ani razu nie miał a mimo to kilka razy zagrożenie stworzył. Do tego najczęściej grał z tyłu, robiąc trochę za Messiego.
Dembele nie ułatwiał sprawy, bo podanie do niego to albo głupia strata albo samotny rajd i głupia strata (choć akurat cieszy, że dał radę 120 minut tak szarżować, mam tylko nadzieję, że w niedziele się nie połamie).
Za to Braithwait był totalnym hamulcem, gość nie powinien wychodzić w pierwszym składzie poza PK, jest nieprecyzyjny, niechlujny, nie potrafi się ustawiać, główki strzela z zamkniętymi oczami (De Jong miał trudniejszą piłkę a potrafił strzelić idealnie, napastnik nie dał rady nawet w bramkarza trafić). Jego najlepszym zagraniem w tym meczu było paradoksalnie ucieczka z pola karnego bo nie potrafił się obrócić z piłką dzięki czemu zrobił miejsce dla Griezmanna i De Jonga. Ale wolałbym oglądać jakiegoś młodzika z Barcy B zamiast naszego potężnego rezerwowego.
0
@PeteR10 Mhm. masz do wyboru albo typka który jest powolny i coraz gorzej z jego orientacją ale dalej potrafi nieziemsko posłać piłkę i doskonale się ustawić albo typka, który co prawda szybki jakoś nie jest, ustawić się nie potrafi, przegląda pola ma taki że sam nie wie do końca gdzie jest i miewa problemy z przyjęciem najprostszej piłki żeby mu nie odskoczyła na 3 metry w bok ale za to jest waleczny. Kogo wybierzesz?
Braithwait miewa swoje momenty, ale nie przesadzajmy, typek nie powinien nigdy do Barcelony trafić.
2
@avanes Czemu jak przegrają? Ter Stegen powinien trzepać ich po mordach prewencyjnie przed każdym treningiem.
1
Jak tak dalej pójdzie to zwycięska drużyna nawet nie będzie miała czasu się przebrać przed rozegraniem finału.
1
@LuisSalvano Ney wyzerował licznik, tyle co dobrego dał to już się poszło walić po jego odejściu. Enrique już od dawna nie ma a Ter Stegen jest dalej i dalej robi robotę która ratuje nam życie. Leo > Ter Stegen >>> reszta. W tej kolejności.
5
I teraz czuje GG, pograne, odpadamy. Jak Ter Stegen nie uratuje nam życia, to sądzę że nasi fachowcy od nietrafiania w bramkę i w karnych przewalą...
12
Ter Stegen to najlepsza rzecz jaka spotkała ten klub od przyjścia Messiego
1
Przecież teraz nie było ręki... Jezus maria, ślepy żółtek
4
Araujo z Ter Stegenem ratują akcję przed typem który biegnąć przez pół boiska uciekł Langletowi i Pjanicowi...
2
Bardziej wygląda jakby po prostu już go skurcze łapały, spokojnie.
0
Nie wiem w którym momencie tam był kontakt ale na powtórce wygląda jakby zaplątał się między nogami i stracił równowagę bez kontaktu z kimkolwiek.