0

@Martwy dzieki xd. Pisal to kibic z 20 letnim stazem jako kibica Barcy i znajacy nie jedne męki ktore trapiły Barce hehe

0

A jest gdzies info ile dokladnie jest ?

0

@Abominacja tak, dokladnie tak jak napisales. Albo za rok kupuja go za 40 albo przedluzjaa wypozyczenie o kolejny rok po czym za 40 go kupuja. Podejrzewam ze Atleti dalo sobie alibi wrazie gdyby kasy za rok nie bylo bo covid

2

@Martwy najlepsze jest to ze oni mysleli ze Laporta idacy na stanowisko prezesa juz ma ustalone kogo sprzedaje kogo kupuje i jak kase ogarnia niewiedzac kompletnie co zastanie w klubie. Ja mam poprostu z tego beke, bo nic nie mozna zrobic na "wczoraj". Dlugo wyczekiwana rewolucja teraz nastaje i trzeba czekac jeszcze kilka lat zeby to gowno opanowac

0

@patrickjacob ale dlaczego porownujesz sklady Leicester Lille czy Monaco do Barcy ? Roznica miedzy Barca a tymi klubami ktore wymieniles jest taka, ze Barca co roku wlaczy o mistrza a tamte zospoly maja albo sezon konia albo maja takie szczescie z kluby ktore na codzien konkuruja o mistrza maja kiepska dyspozycje. Te kluby ktore wymieniles to mozesz porownac do Atletico ktore tez mistrza wygrywa raz na ileś tam lat bo normalnie w walce o majstra w Hiszpani co roku jest tylko Realni Barca a Atletico czy Sevilla czy Villareal probuja jedynie namieszac zeby to raz na ileś lat mistrzostwo trafilo do nich. To samo tyczy sie Leicester, raz wygrali majstra w PL a dalej ? Nic. Lille tez na majstra czekali ileś tam dziesiąt lat (chyba) a Monaco mialo zlote pokolenie ktore wyprzedalo po tym sesonieni gdzie jestvteraz ?

0

@KrzysiekM no wiem ze to byl zart xd

0

@Martwy i najlepiej do tej wypowiedzi dodac ze ci sami krytycy stali w 1 rzedzie za Laporta zeby wygral wybory.

0

@Gwyn xddd. Stosunek meczy z Messim i bez Messiego naprawde wyrownany. Nawet nienwidac "roznicy" xd

5

@AmigoBlancos oni nie pamietaja czasow jak Barca bila sie o Top4 i kase z LM i budowala swoja pozniejsza piekna historie

6

Komar z 7 ? O cie kule biją. Moze zejdzie z niego presja 11 za Neya.

0

@Huck lepiej nie miec dylematu i kupic Memphisa i Fatiego

0

@Katalonbar Pedri to niech narazie sie uczy podawac tak jak Iniesta czy Xavi, a nie do boku i do tylu....

0

@AlwaysBlaugrana "bój sie " Bayernie, odwet za 2:8 nadchodzi

0

@patrickjacob oni maja Benza ktory jest gwarantem ok 20 + goli to juz jest duzo. My poki co mamy same znaki zapytania czy sie chlopaki zaraz znowu nie polamia. Do tego dochodzi Bale ktory tam swoie 3gr doda, dochodzi Vinicius ktoremu pilka kilka razy od sęka sie odbije i wpadnie do bramki i pewnie Hazard cos ukłuje no i niesmiertelne CKM ktore tez gwarantuje kilka (kilkanascie razem wzieci) goli w sezonie plus asyst takze maja lepiej. U nas pomoc nie za duzo strzela oraz nie za duzo asystuje (mozna bylo to zobaczyc w tamtym sezonie.... oprocz FdJ) a atak w tamtym sesonie strzelal dobrze bo Messi zrobil jak co roku swoje plus Griezz mial sezon konia i strzelil 20 goli plus iles tam "naście" mial asyst.. teraz u nas 2 odpadlo (Messi, Griezz) czyli 40-50bramek z tamtegk sezonu. Brait moze do 10 dobije, LdJ niewaieomo czy cos ukłuje, Kun "szpital" Aguero to niewiadoma, Bombel tez czeste wizyty w szpitalu i niewaieomo jak bedzie wygkadac Ansu i Filipek po kontuzji, wiec zostaje ci Depay ktory sezon zaczal dobrze. Takze u nas jest na chwile obecna wiecej znakow zapytania niz u nich

1

@Bobo25 teraz mial zaczynac sie 3 sezon Griezza w naszych barwach, czylu teoretycznie mialby jeszcze jakies 2 lata kontraktu. Jak Atketi go za rok nie wykupi a przedluzy wypizyczenie o rok, to sie zaraz okaze ze nie beda musieli nic placic bo za darmo tam pozniej zostanie

0

@kamzar ale dlaczego ty sie dziwisz ? Griezz sam gadal ze niechce odchodzic z LL chyba ze na emeryturke to do MLS pozniej. Wiec gdzie go mieli opchnac ? Do Cadizu ?

1

@tbas a jak Juve degradowali to tez tak pisales ? Tam jakos nie byli wyrozumiali. W normalnych warunkach Barca juz powinna byc zdegradowana za takie dlugi. Maja poprpstu farta ze w tych czasach liczy sie marka i generowana kasa, gdyby taka sytuacja miala miejsce wtedy gdy degradowali Juve to Barcy tez by sie oberwalo

0

@PatrykBarca van Bommel nie wroci na stare smieci. Raz tu pogral, wystarczy

1

@meteo100 wejdz sobie w artykul "Oficjalnie: Griezz w Atleti"

6

@Jonyx no bo choragiewy nie sa nauczone ciezkich lat gdzie Barca bila sie o top 4 i kase z LM. Teraz wlasnie takie lata nadchodza

1

@KapiFCB Podobno ma byc obowiazkowy wykup i Atleti placi cala pensje

1

@Qaz123 Messi ratowal nam dupe w aspekcie spprtowym, w finansowym aspekcie widac jednak ze jest ogromna dziura

0

@NKing mial 2 asysty, jedna do Eto'o druga do Belletiego

0

Ahh skonczy sie tylko przerwa na repki i odrazu Bayern... moze wkoncu postawie 1 raz u buka siano, bede mial pewna kase.. alez ta Barca bedzie chodzic z Bayernem

0

@Arczek2001 i przedewszystkim aby kazdy byl zdrowy. Ale to jest praktycznie 1 sklad, zmiennicy poki co to albo zoltodzioby albo zawodnicy ktorzy tu wogole nie powinni byc.... takze takik skladem dlugo nie pociagniemy

2

@AmigoBlancos ehh i z tym komentarzem Hudsona, złoto !

0

@marcinK0000 posmiewiskiem jestesmy od pamietnego meczu z Roma, takze "wczesnie" sie obudziles.

4

@arek82 chorągiewa i kibicom sukcesu mowimy papa ida chude lata wiec czeka nas na tej stronie rowniez przesiew.

3

@Ghotti i kto ci zostanie w tym klubie ? Napewno zadne Depaye FdJ i reszta pilkarzy z ambicjami ci tutaj nie zostana, tylko zapewno zostalby Roberto i Pique moze Busi i Alba tez by zostali, reszta by odeszla

2

@Bobo25 podejrzewam ze to by nas i tak nie ominelo... nie mozna uzdrawiac klubu z finansow oplacajac pensje supergwiazd.... jednak z tego Griezza sporo kasy jednak zostalo kasa za wypozyczenie plus pensja takze sporo, w zimowym oknie podejrzewam ze beda kolejni odchodzic jak obniza pensje (Pjanic i reszta zalogi)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?