Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 WSK, Romet i mozna bylo miec dziecinstwo hehe
0
@Rewolucja123 ale jak to sie gada "czlowiek madry po stracie" czy jakos tak to lecialo
0
@Rewolucja123 w przypadku Busiego bedzie to samo co z Alvesem, wywalic bo cieńki, a dziura zostawiona po nim nadal nie jest załatana.
2
@MarioVeB! Moj ojciec sie tym szczepił. Mozesz zadac pytanie, mieszkam z nim na codzien takze wiem wszystko z 1 reki
2
@DanielVeB on mogl byc mega grajkiem, ale glowa nie dala rady... w Milanie byl kozakiem i moglbyc kims wielkim. A skonczyl jak wielu innych,
3
@Stelios23 ale to podobno tylko Koeman jest takim płaczkiem
0
@RosjaninBut nie w tej chwili, a od 4 lata
0
@DJ6 ale takie oszukiwanie samego siebie i dzielenie sie tym z innymi wypisujac tu na ten temat pierdyliard postow dziennie potrafi wkur*ic, ale typ na szczescie ma bana i sobie moze przemysli co nie co
0
@Rewolucja123 od 3 kolejki
0
@Ansufati123 co ty pieprzysz ? Mysmy zaczynali od 3 kolejki, a RSSS ktory na poczatku byl liderem LL od 1 mysmy jak zaczynali to chyba od 10 miejsca w tabeli
0
@PWS i te legendarne 3 asysty i 3 gole w 3 lata xd
0
@DJ6 nie wszyscy. Nie zapominaj o Legendzie na tej stronie ktory bedzie sie oszukiwal do emerytury Neymara ze on wroci, bo "bardzo chce" wrocic
0
@Remi1899 Dembele partaczy jak popadnie, niech lepiej odejdzie i bedzie spokoj. W meczu z Atleti mial pilke na glwoie w czystej pozycji i uderzyl nad branka...
0
@Pawel330 a wiesz dlaczego tak jest ? Bo wszyscy sedziowie nigdy nie beda gwizdac tak samo, a sedzia z takich sytuacji zawsze sie wybroni
0
@noface a jak schowasz bicek ? Idac twoim tokiem rozumowania to nawet jak masz reke przy ciele i pilka uderzy w bicek to karny powinien byc
0
@kejdzi kolega @Pawel330 napisal ze go pilka najpierw w Barka uderzyla a nie bicek, moglem sie pomylic ale nawet gdyby go w bicek uderzyla to go nie schowasz bo jak
1
@martee @Donio przypominacie sobie mecz rewanzowy PK z Sevilla ? Jak Lenglet zagral pilke reke ale karny nie zostal uznany bo pilka najpierw odbila mu sie o klatki ? I przepisy mowia ze gdy pilka najpierw odbije sie od dozwolonej czesci ciala a pozniej w reke to karnego nie ma czy jakos tak. A u Militao pilka najpierw odbila sie od bicka pozniej dopiero trafila w reke, czyli wg mnie tez karnego powinni nie byc.
0
@lucas/catalan oznaczaj mnie tez jak mozesz. Dzieki.
P.S pozwolilem sobie zaglosowac ;p
0
@LeoMessi1994 6,3,1,4,5,2
1
@GeraltzKatalonii Garcia: zbawca obrony xd. Rezerwowy City da nam taka jakosc ze "na luzie mozemy wkaczyc o LM" xd
0
@Worny przy golu na 1-0 dal ciala. Na 2-0 bez szans bo Rebic poodkurzal pajeczyny z rogu i na 3-0 tez raczej bez szans
2
@PawkoFCB oby Chelsea wygrala LM
2
@daniel32778 wroci tam gdzie zaczynal, czyli do Sportingu, watpie ze LM z kims wygra, a 36lat na karku i taka pensja to juz mu nikt nie da
1
@patryk1995991 szkoda ze nasi tak do konca grali w PK... szkoda ze w LL czasem nie potrafia tak siasc na rywala
0
@MarioVeB! Oj tam, znowu tak duzo go tu nie chcialo, no ale lider tego przedsciewziecia niestety zbanowany, ciekawe co teraz ze soba zrobi. Pewnie nadal sie bedzie oszukiwac i bedzie pierniczyc ze za rok sie o niego postaraja
0
@BarcaSupporter ten lewo i prawo nozny ŚO to mit... niewiem czemu ludzie takie pierdoły pisza.... zapomnieliscie jak ŚO kiedys tworzyl Puyol Marquez (2 Prawonozni), Puyol Pique(2 prawonozni) Pique Masche (2 prawonozni)
0
@Kamiloza91 tylko czy w Barcelonie powinno byc akceptowalne cos takiego jak przebudowa ? Ja rozumiem ze zmiana pokoleniowa jest bardzo wazna.. ale to powinno robic sie na biezaco... Bartek zaebal wszystko po cslosci...
0
@joloskyy tylko pewien uzytkownik tej strony wierzyl w tę "milosc" Neymara do Barcy xd
0
@Barca1992 juz nie ;p odwolanie pomoglo ;p
0
@LeoMessi1994 314652