1

@Striker jak patrzylem na Lyon-Lille to Aouar wchodzil z lawki i szalu nie bylo. Wiecej nienpowiem bo nie ogladam L1

0

@DiffieHellman skresleni. Koeman jak kogos skresla to juz na niego nie postawi nawet jak ktos z pierwszego zespolu ma dolek

0

@Emhyr czyli co zrobil wiecej ? W walce o mistrzostwo licza sie punkty. Zdobyl dla nas gola, to ze namieszal teoche, ze teoche sprobowal wejsc w drybling to to punktow nie dalo ? Mial okazje (glowka z czystej pozycji i uderzy nad bramka). Dla mnie gosc jest do odpalenia po sezonie tak jak polowa tego skladu... no ale wiadomo ze to nie realne zeby polowe skladu odpalili.

0

@zwyklykibic93 mecz z Granada to caly zespol przeszedl obok z Messim na czele

0

@Hosh Bartek takie hajsy na kontraktach dawal ze w pewnym momencie w top 10 zarobkow u pilkarzy na swiecie mielismy 3 przedstawicieli (Messi Griezz i Suarez) xd wiec o czym ty piszesz

0

@itmustbejoke ambitny facet, jeszcze tylko brakuje podpisu Mbappe i sie sagi koncza

37

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

1

@MesQueUnClub96 zaden. Jak mozna takie kleski ponownie ogkadac

0

@LeoMessi1994 jak byly uczen szkol muzycznych uwazam ze wszystko pasuje

5

@Naker to chyba nie ogladales rewanzu PK z Sevilla

0

@LeoMessi1994 ale tak jak @LS napisal, jakby cos to tez sie po swoja dzialke zglosze xd

0

@Rompul Granada to byl kamyczek milowy w tym sezonie. Straty pkt z Cadizami Eibarami czy Getafe wyjda bokiem

6

Ale w 2026r to juz napewno

7

@Pawlak1992 a jak bedzie w szpitalu ? To tez zrobi roznice.

0

@Coutinho007 nie nie nie, absolutnie. Mamy walczyc. Nawiazalem tylko do twoich cytatow ktore OGOLNIE nie ida ze soboa w parze. Jezeli Barca chce wywrzec presje na Realu to musi dzis wygrac nie ma innej opcji, kazdy inni wynik niz wygrana raczej na 80% outuje nas z mistrzostwa juz, takie moje zdanie

0

@LeoMessi1994 2415 ;p 3 i 6 out kompletnie nie moj gust

0

@Coutinho007 "nie mozna sie poddawac" , "jestesmy FC Barcelona", wybierz jedno, w ostatnich latach te 2 cytaty nie maja po drodze ze soba

3

@amanter Griezz ktory obecnie jest lepszy od Bombla ma odejsc ?

4

@Mathew86 to zalezy do jakiej pracy idzie.

0

@adambądkowski93 mhm. Narazie jest napisane ze Barca poprosiola La Lige, jeszcze niewiadomo jaka decyzja bedzie

0

@adambądkowski93 a jak go mieli inaczej pozegnac (nie patrzac na to ze go wypchneli sila z tego klubu) skoro nie mogli wpuszczac kibicoe na stadion

1

@Thomas99PL no dlatego napisalem ze na kryzys Juve zlozylo sie wiele czynnikow. A CR jako 36letni gosc nadal ma najwiecej goli w tym zespole i punktuje dla Juve zeby byli top 4 i mieli LM w przyszlym roku.

0

@bixmix a czy ja napisalem ze "jak wygrywa i ciagnie druzyne to sam " ? Ja napisalem tylko o kryzysie Juve na ktore zlozylo sie wiele czynnikow. I nic wiecej nie pisalem

1

@FCBparasiempre przed pierwszyszm cytatem (komentarz szpakowskiego) mialo jeszcze byc "czy to jest ta akcja?" I resza pasuje (to co wstawiles z jego komentarza)

0

@Hasszz a skad info ze druzyna ma go dosc ? Messi jakos ostatnio co innego gadal

0

@Coutinho007 rozumiem. Ale Laporta moze postawic wszystko na jedna karte, albo sie uda albo nie. No chyba ze Koemanowi pomoze sprowadzenie zawodnikow ktorych faktycznie chce, ale patrzac na Tuchela ktory z rozsypanego zespolu zrobil finaliste LM (bez transferow) to samo zreszta zrobio Flick w Bayernie a nasz Trener nie dal rady, no ale moze jak mu sprowadza tych co chce, to wtedy juz nie bedzie wymowek

1

@Przystankers MaTS obnizyl loty i to mocno.

1

@bixmix ale ty wiesz ze na kleski Juve w LM czy teraz w Serie A zlozylo sie kilka czynnikow ? Tak czy siak napisales ten post zeby pokazac i jednoczesnie wysmiac CRa ktory nadal mimo 36lat ma najwiecej goli z calego tego zespolu...

1

@Coutinho007 chyba zeby zaryzykowac i postawic na Xaviego, ale 2 razy ta sama historia sie raczej nie powtorzy co 12lat temu (sezon 08/09)

0

@luccatoni7 skoro pierwszy mecz od nich byl na Eleven to sila rzeczy drugi musi byc na C+

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?