0

@SzahMatt no w 352 jakby nie patrzec to sa skrzydlowi (bardziej wahadlowi, wiem) ale zawsze cos

5

@Cule007 Koemam wedlug niego pomija mlodych bo Puig (21lat) nie gra. Tak to by bylo ok. Walicz to ze jakies pol skaldu to mlodzi,ale "Koeman pomija mlodych boooo Puig grzeke trybuny" ten koles to taki Fanboy Puiga ze to dramat jest.. gdyby jego ukochany gral to prwnie wychwalalby Koemana pod niebiosa, ale ze Puig nie gra to czeka na Xaviego, bo Xavi kiedys ppwiedzial w wywiadzie ze Puig powinien byc 1 wyborem do pomocy to kolega teraz czeka na Xaviego

0

Czemu przy odbiorze nie placiles ?

0

@BulaKG a to zaplaciles za to ?

0

@itmustbejoke Dest nie jest zawodnikiem ofemsywnym ale akcje po ktorej mogl pasc gol mial. Wiem ze Messi jak i ile Messi strzela, a kazdy rok w LM nie jest sobie rowny, wypisujac akcje Griezza i Bombla powinienes uwzglednic akcje pozostalych

0

@Foton to bylby gol tylko Navas sparowal pilke na poprzeczke, cudem to wyciagnal

6

@itmustbejoke Dest tez zmarnowal i Messi karnego spieprzyl. Jak wymieniasz kazdego to kazdego a nie tylko tych co ogolnie w LM liczb nie maja

0

@kamiVeB ale on tak gra od 5 lat na wyjazdach... wtedy mia 28-29lat...

0

@kamiVeB od zawodnika tej klasy sie wymaga. To jest naprawde dziwne ze chlop nie potrafi nic ustrzelic na wyjazdach w LM.. a w liddze na wyjazdach potrafi

0

@Firestone a nie od meczu z Arsenalem w 2016? Tam chyba strzelil ostatniego gola na wyjezdzie

0

@ViscaBarca123 ja mam nagrane podobne na whats appie.. ale niewiem jak to wrzucic tutaj (przez zapodaj nie umiem).. ale bylaby ciekawa odpowiedz na to co wstawiles

0

@ViscaBarca123 haha, dobre xd

1

@Katalonbar odpadna i postawia wszystko na 1 karte. Czyli bedzie sie dzialo jeszcze. Oni łatwa sie nie poddadza. Wszystko bedzie poki co zalezec od tego czy Barca z nimi wygra i Realem

0

@Danio2584 i tak o nic nie graja wiec moze Flick dal drugiemu bramkarzowi pogra zeby ten nie przyrósl do lawki, bo w puchar sobie nie pogral

7

@ShinobiQWE z dupy

0

@Krzysiek872 to ze dal dupy na kazdej plaszczyznie to jedno, ale Barca za jego kadencji tez jednak co roku LL czy PK wygrywala no i ten tryplet na dzien dobry

3

@michail99 tak sie zalatwia interesy xd. Bez % nie ma dobrej rozmowy hehe

3

@Kgorecki2500 a czemu nie ? Skoro Bartek i Rossel z pod jego skrzydel wyszli.

0

@UncleDrew no a nie zgwalcilo ? W dwumeczu masz 5-2 dla PSG to ze zagrali u nich bardzo dobrze i tylko niemoc Komara czy innych pod bramka sie ukazała to juz nic nienporadzimy, ale dwumecz pokazal ze do malego gwaltu doszlo, szczegolnie na CN

0

@pt9 jak oni by wygrali LM majac w ataku tylko Benzeme (bo o reszcie nie ma co pisac raz wsadza jakiegos gola po to zeby w kolejnych kaleczyc) to bym sie zdziwil i to mocno

1

@Oskaer1 jezdzilem kiedys Q7 3.0TDI i zlego slowa na to powiedziec nie moglem. To by bylo na tyle. Nie narzekalem bo nic sie zlego nie dzialo. O 2.7TDI sie nienwypowiem bo nie jezdzilem

1

@chavez poki na jego stronie byl Kurzawa to Dest robil co chcial, jak wszedl Diallo to schowal Desta w kieszen wiec niewiem czy mozna napisac o "SWIETNYM" Meczu

0

Dlaczego Laporta ma problem z uzyskaniem tych gwarancji ? Przeciez mowil ze to nie problem, a teraz sie okazuje ze jeszcze na dobre prezeydentem nie zostal bo na drodze mu stanely te gwarancje

0

@FutbolToMagia dlaczego tybsie wywyzszasz i uwazasz sie za lepszego ? Czlowieku nie patrz na ludzi z gory bo kiedys w ryj za to dostaniesz. Zeby miec pojecie o pilce to nie trzeba miec kwalifikacji czy osiagniec. A jak tak cie to interesuje to gralem w B klasie kiedys w pilke ale kontuzja kolana i mam pograne.

0

@FutbolToMagia a to trzeba jakis klub prowadzic zeby miec jakas wiedze na temat pilki noznej ?

0

@AxelF niewiem, nie potrafie odpowiedziec z kim to bylo, ale byly podobne sytuacje "a'la" podmuch komara

0

@Bartosz85 no bo zazdrosci, co zrobisz xd niby jest takim kozak trenerem a nie potrafi awansowac z C klasy do B klasy. No ale jak jego zespol gra taki chaos jak tego ukochany Puig, oraz jest tak wkrecany w ziemie jak Semedo przez Daviesa do tego dodasz tartak jakim dysponowal Paulinho to sie nie ma co dziwic xd.

0

@Krzeczo Griezz ten rok moze zaliczyc do udanych. Bardzo dobre wystepy od stycznia notuje

0

@AxelF ja pamietam. W tamtym sezonie w LL byl mecz miedzy Barca i jakims zespolem (nie pamietam jakim) i tez byly podyktowane w tym meczu 2 karne dla Barcy (po dotyku motyla na Semedo i Vidalu) oraz jakis karny (tez po dotyku motyla) byl podyktowany do druzyny przeciwnej

0

@Fake69 no wiem, mecz ogladalem. Chodzilo mi o porownanie magicznej asysty Trinaco do Pedriego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?