0

@Kluivert_P ten tercet nie umywa sie do wyzej wymienionych, ale ja mialem lekka wlabosc do tercetu
Lampard-Essien-Mata. Albo za Essiena Obi Mikel.

3

@Eto'opiryna on juz jest skonczony. Mam nadzieje ze Bayern ustawi ich w szeregu dzisiaj i tyle

2

@Magicc89PL on staruje z łapami do rywala ? Chyba po to by przy aktorzyc... ktos by go dotknal troszke mocniej i jest polamany w 10 miejscach na 7...

1

@kaamil1910 pozbywajac sie 23latka i w jego miejsce scisgac prawie 30latka ? No faktycznie korzystne... na maks 2 lata.. Brazole o tym charakterze dlugo nie ciagna patrz Ronnie, Adriano czy Robinho.

0

@bady48 taaak. To bylo zaraz po tym, Real wyszedl z kontra i Asensio strzelil na 2-0

1

@SeWo77 odejdzie z Realu do innego klubu (moze kiedys) i tez bedzie calowal koszulke.

4

@bady48 sedzia sie mylil w obie strony. Karnego dla Realu nie odgwizdal i ppwinien ukarac (moze nawt wyrzucic ) Vazqueza za faul na Mane gdy ten prawdopodobnie bylby sam na sam

0

@Fake69 wrzutka wrzutka az wkoncu bedzie wylew i gol .. norma

0

@LUPR tylko ze Real to sobie odbije zdrowo jak wroci wszysyko do normalnosci

5

Widze City wlacza sie syndrom 1/4 xd

0

@stone80 tak jak caly ten liverpool

0

Live podlaczone do tlenu ? Ale analiza Var xd

0

@Dzemix111 ale aktualnie mistrzami sa. Hehe

0

@Pasiak no dobrze tylko ze to juz troszke czasu remontuja wiec troszke sie zdziwilem ze niewiesz. Sorki ;p

0

@Djzordon wytlumacz mi jak nie mogl odgeizdac faulu na Benzie..

0

@FC1899Barca widzisz to a nie widziales faulu na Benzemie ?

0

@ObiektywnyKibic121 jak maja jakiegos Philipsa i Kabaka na ŚO to sie nie ma co.dziwic. do tego placek Pręt i Robertson (niegdys najlepsi PO i LO swiata xd) i masz takir kwiatki

0

@Nazio87 tez bym tego chcial. Ale Real finalow nie przegrywa, mental na poziomie kosmicznym

0

@barcelonaLM bo oni nas mentalnie wykoncza ;p tez wierze w Barce ale Real mentalnie odjezdza. A poki co przecieko Realowi Zidana gra nam sie ciezko

0

@Ratamahatta im sie bardziej pod dupka pali tym bardziej potrafia jaja scisnac. Tez nie potrafie wyjsc z podziwu ich mentalu

0

@Peciak jak ktos go wogole za takiego uwazal to mial niezle nawalone w glowie. 1 czy 2 sezony dobre i odrazu najlepszy ? To chyba ktos zapomnial najlepsze sezony Marcelo w Realu albo obecnie Alby te 2 dziadki chowaja Pręcika w skarpetce

0

@Pasiak bo go remontuja ? Dopiero sie obudziles ?

0

Kroos to jest kozak.. takie ciastka... brakuje u nad tego, dobrze ze czasem Busi o sobie przypomni i cos takiego zrobi. El Classico zappwiada sie ciekawie choć jakoś nie widzi mi sie ze to wygramy z nimi

3

@ElTomas norma.. BVB tez bylo mocne, a im dluzej Klopp tam siedzial tym BVB gralo gorzej

0

@Bobo25 widac ze Real jest lepszy bo naprawde graja dobrze. Mi chodzi tylko o to zeby odgwizdywal... LV powinin miec czerwo a nie ma nic...

0

@zmiter912576 wiem wiem. Dlaczego po cos biega z ta sluchawka zeby sie konsultowac i dac sobie pomoc

0

@Sulimo sedzia nie odgwizdal karnego dla Realu. Sedzia strasznie sie gubi

1

@Bobo25 @ksobi ogladam mecz i widze ze i tym nie gwizdal i tym, ale kuzwa po cos ma te sluchawke zeby sobie dac pomoc

0

@Foton 1 sezon mial dobry xzy 2 i sie skonczylo.. przemądrzaly po rewanzu z nami i teraz wielki "kozak"

0

@zmiter912576 no dobrze. Ale po co ma te sluchawke w uchu ? Na wystawke ? Niech gwizdze tak jak trzeba...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?