Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vebrol ale ty wiesz ze oni maja wazne kontrakty i sila nikt ich nie wyrzuci jak nie beda chcieli odejsc ?
0
@Szpenser no wlasnie.. 200 idzie w smieci... no ale z drugiej strony zawsze jest ta niepewnosc "a co jesli akurat dzis skontroluja tak wyrywkowo inakurat trafi na mnie"
1
@Totti94 co ? Przed wypozyczeniem do Bayernu gral czesto (kompletnie nic nie pokazal) i jak wrocil po wylozyczeniu to moze mial ze 2 mecze dobre po to aby wrocic do zyebanej dyspozycji
1
@Szpenser powiem ci tak, byl u mnie siostrzeniec 10 dni (w ubiegly piatek wracal do domu) i zrobil test jak jechal z niemiec do nas i od nas do niemiec i zadenj kontroli nie mial, powiedzial mi ze nawet zadne auto nie stalo zeby wyrywkowo skontrolowac. Co do testu to wystarczy ci ten najtanszy (chyba za 150zl) i wystarczy aby byl po angielsku. Siostrzeniec w polsce jak byl to chyba 150zl zaplacil i zadnego tlumaczenia robic nie musial bo ten test juz byl chyba w 3 jezykach (Polski, Niemiecki, Angielski) jak sie nie myle
4
@Totti94 tylko ze ten Griezmann daje o wiele wiecej niz Coutinho
1
"Jego zdaniem, gdyby zapytac Nazario ten odparlby ze jest na miare Barcy"... smiech na sali skoro nawet w Valladolid nic nie pokazal
0
@LuisSalvano u nas jak sie ludzie pytali jednego ksiedza dlaczego za pogrzeby dziwgnal kase to powiedzial ze ludzie za malo do koszyczka rzucaja. Takze to nie tylko u ciebie takie cos
2
@KacperVEB przeciez tam kazdy z kazdym moze wygrac.
0
@david89 Koeman potrzebowal prawie polowy sezonu. Czyli nawet jakies 4 miechy. I bylo widac dopiero roznice
0
@Sempre niewiem. Nie znam sie na tym xd. Nie mialem rozbieranego kolana to niewiem
0
@Herbert no kontuzje mial i wogole nie trenowal jeszcze.
0
@Sempre Fati bodajze u niego dal sobie zrobic to kolano
0
@Herbert @Peciak jezeli mowa o sezonie to Roberto mial, ale wtedy byl kontuzjowany.
0
@slawekk97 Pique sprzedac ? I wierzysz w to ze on pojdzie grac gdzies indziej ? On tu skonczy kariere
1
@Yoshi94 tez nie mozna napisac ze Valdek mial kiepski sklad. Bo mial naprawde dobry sklad ktorym mogl w europie spokojnir wojowac. Ale przygotowanie fizyczne lezalo i kwiczalo, do tego dochodzi legendarny tartak w srodku pola czyli Busi Rakitic i Vidal jeszcze do tego doszedlby Parejo to wogole miazga
2
@fcbarcafan19 gdyby Bartek sluchal sie Valdka to teraz w Barcy bylby Parejo czy Wilian xd
0
@D1OS a Ameryka nie miala przelozyc eliminacji ? Czy tylko Ameryka Poludniowa przeozyla ?
0
@Xxxbarca4ever Araujo Pique Lenglet Dest
0
@damianex10 w twojej wypowiedzi jest jedno slowo "klucz" mianowicie "PRZED" meczem. Nikt przed meczem nie zakladal ze dostama w pupke
0
@XenoHD powtorka z rozrysowana linia
0
@XenoHD byla ppwtorka pokazana
0
@XenoHD juz pokazali. Byl spalony, ale to z serii "na maksa minimialny"
0
Ten spalony to juz chyba bardziej minimalny nie mogl byc...
0
Tam byl wkoncu spalony czy nie ? Bo ppwtorki jak nie ma tak niema
3
Dest wlasnie zrownal sie liczba goli z Semedo ktory byl u nas 3 lata
3
@ObiektywnyKibic121 tez tak uwazam. Ogolnie mozna zauwazyc ze odkad Koeman zmienil ustawienie na 352 to cala obrona popelnia zdecydowanie mniej baboli
2
@Persyfl ale obrona musialaby sie slupic na nim tez, wtedy Bombel czy Messi mieliby jeszcze wiecej miejsca. Ja rowniez uwazalem ze Cou bardziej by nam sie przydal w tym meczu bo on potrafi w strzaly z dystansu, a Pedri nawet nie sprobuje...
0
@Pawel1980 oj tam, on buduje. Bedzie po drabinie na kibelek chodzic
3
@nike007 malo ci napluł w pysk ,?
0
@SzahMatt no w 352 jakby nie patrzec to sa skrzydlowi (bardziej wahadlowi, wiem) ale zawsze cos