1

Brych fajnie sedziuje.. tak nie za dobrze.. Przed golem na 2-0 faul na Mane.. po co gwizdac.. ale kibice przescieradel pisza ze to nam sedziowie sprzyjaja

0

@Sulimo przed branka Asensio ppwinien byc faul... jprdl

0

@Tomo1989 2-0 faktycznir atak beznadziejmy

0

@tomek8756 tylko ze wtedy Anfield bylo twierdza... a teraz jakies Brithon czy inne placki wywoza stamtad komplet pkt

1

Pali sie ? Real nagle potrafi grac.. tej mentalnosci im zazdroszcze... a nie zrobic w gacie i patrzec jak przecienicy graja... mam nadzieje ze w nasteonym sezonie bedziemy brani na powaznie w LM....

0

A z tym jakie tam bagno ze wyzywaja sie i wogole to standard. Adminow nie ma, grunt ze wyswietlenia sie zgadzaja i zielone na konto leca

0

@MarFan zalozylem sobie na notatniku kiedys konto i napisalem tylko tak "daremnie dzisiaj was Real zagral, mam nadzieje ze seria bedzie kontynuowana". Na drugi dzien wbijam "ban na 6miesiecy" takze pozdro 600.

0

@Elosek wlasnie to sa te szczegoly... niewazne jak sie bardzo pod dupa pali to zawsze jaja potrafia scisnac..

0

@MaziFCB sedziowie sie boja Case dawac zolte kartki a co dopiero czerowne..

2

@Bobo25 jak przedluzy umowe z PSG to w 2026 juz napewno wroci

0

Kurde troche to wkur*ia... jak mowimy o blednych decyzjach w jedna strone to ppwiedz tez o bledach w druga ty kur durniu.. zawsze tak jest.. czh to gra Real czy Barca czy inni.. kazdy widzi tylko czubek wlasnego nosa, a nie to co sie rowniez odjaniepawliło na niekorzysc druzyny przeciwnej..

0

@Donio Griezu łokcia na pysk dostal

0

@Bobo25 nie pije do meczu xd. Moze ktos nie ma humoru bo trzeba do roboty ponswietach hehe

1

@dge21 a Griezmann jak dostal łokcia ? To juz powinna byc zolta

1

0

@FCB24 wiadomo co by sie dzialo. Kazdy o zdrowym rozsadku przyznalby sie ze np Busi dal dupy. Ale znajac wiekszosc byloby to "escandalo"

2

@FCB24 nie zgodze sie. Papiery na czerwo napewno mial. Zawodnik wjezdza w drugie kompletnie nie interesujac sie pilka "mocno pomaranczowa" kartka wedlug mnie (czyt. Czerwo). Arbiter wybronilby sie z kazdej kartki ktora mogl mu dac

1

@kryhaa sanki od tyłu, zawodnik kompletnie nie zainteresowany pilka tylko tym zeby Dembele przewrocic. Czerwo zasluzone (przynajmniej mocno pomaranczowa)

0

@Coutinho007 mi sie wydaje ze Valladolid ich sam zaskoczyl tym ze potrafia tak szybko przechodzic z obrony do ataku licze ze teraz sie obudza

2

@FC1899Barca dokladnie.. to samo mialem napisac.. cala jego kariera na CN oprocz 1 polrocza po transferze, ale ja mam tak samo ze tak go zapamietam

0

@h2o za dluga przerwa byla. Licze ze w 2 polowie wyjdzie inna Barca

0

Ten sedzia to jakis odklejony chyba, albo nie dojechal na mecz...

5

@LuisSalvano mow za siebie.

0

@Joe_Pesci ale sie nabijales xd

1

@Bocheno1 zurek tez dobry ja jednak jestem zwolennikiem "Wodzionki" (taka "zupa" na sląsku) hehe. Tez jest mocarna na kaca

1

@Joe_Pesci nie obrazaj LG. G2 to byl potwor.

1

@Bocheno1 oj tam. Wstajesz rano robisz 2 browary na szybko i wracasz do normalnosci. Moja zlota zasada ktora nie raz mnie uzdrowila. Pozniej ewentualnie jeszcze dolać kolejnym i mozna spokojnie zyc bez umierania

2

@Gandalf55 Real juz nie raz pokazywal ze jak sie pali pod dupa to potrafia scisnac jaja zeby wygrywac. Ich nie mozna nigdy skreslac...

0

@Barca1922 Messi mial 2tyg pauzy. Musi zagrac kilka minut na przetarcie

0

@KrwawiaceoczyVEB chyba ze do zmyłki tak ppwiedzial. Messi napewno zagra bo jednak 2tyg przerwy to dlugo. Mam nadzieje ze FdJ troszke odpocznie jednak...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?