1

@norbi77 pewien fanatyk Puiga i tak ci bedzie wmawial ze Puig to najlepszy nasz pomocnik, Semedo po Alvesie to byl nasz najlepszy PO, a Paulinho byl kozakiem

0

@Messiah10 no a Pedri jaka piekna asyste do Griezza zrobil. To bylo dosyc podobne

0

@tmQbassive chce z nimi podyskutowac a ci jada z nim jak z mokra szmata

0

@FutbolToMagia no to twierdzisz na slepo i tyle.

0

@Bartosz85 jego klub to sa trampkarze w C klasie. I odnosi z nimi jakies sukcesy, czyli granie w C klasie

2

@Bartosz85 no a co ty oczekujesz od faceta ktory twierdzi ze Semedo byl po Alvesie najlepszym naszym PO, albo ze Paulinho byl wysmienitym zawodnikiem a Puig to najlepszy nasz pomocnik....

1

@fcbheroes strims world lub sport365.sx

0

@FutbolToMagia sezon przejsciowy z szansa na mistrzostwo to trzeba walczyc

2

@Bartosz85 on jest fanboyem Puiga.

0

@formentera2017 xd. 433 az po grob.

2

@monsterrize no faktycznie... gdyby nie glupie bledy w defensywie to Griezz wygralby nam SPH swoimi 2 golami, no ale sory zapomnialem to byl mecz z kelnerami o puchar tymbarku

0

@Sysia11 odbija sie od sciany jak niegdys KdB

1

@xBoMBoWiECx Matheusowi Fernandesowi, a tak na powaznie to moze Fati ;p

1

@fenix1983 jak mowisz o finansach i byciu bogatym na emeryturze, to śmiem watpic czy Ramos takowy bedzie. Podobno utopiony w dlugach po brzegi

0

@Coutinho007 ooo wlasnie. To tez nie małe siano utopili w noname..

0

@Yosemite wkoncu..

0

@Coutinho007 a ten Reinier czy jak mu to lecialo ? Do BVB go wypozyczyli a tez chyba ze 20baniek za niego zaplacili

0

@adukla Griezz i Bombel oraz Brait z hattrickiem oczywiscie

0

@LeoMessiah jak wziales te statystyke z transfermarktu to musisz wziasc pod uwage ze transfermarkt dolicza asyste nawet gdy zawodnik wywalczy rzut karny. Ogolnie niewiem jakie Pedri ma statystyki tylko tak napisales jakbys sugerowal sie transfermarktem

0

@takisobiektos gdyby takie gowna gwizdał KAZDY sedzia to pilka nozna stalaby sie za delikatna. Dlatego dobrze ze sa sedziowie ze za takie cos nie gwizdza

0

@LeoMessiah 1. City i PSG bo to szejki.
2. Getafe
3. Espanyol
4. Real
5. Bayern

0

@LeoMessi1994 ehh no kiepsko... nie potrafie sie za to zabrac.. narazie sie z tym męcze... troche mi brakuje takiego glownego bohatera jakim byl Issei (chodzi o to ze potrafil sie bic). Ogolnie jest wporzadku, ale sie poki co męcze.... sorki..

1

@dafik85 czemu ? Po Sociedad maja 2 tyg przerwy jak sie nie myle, a jest przerwa na repki i z tego to gdzies czytalem to Conmebol mialo odwolac zgrupowania. Niewiem czy byla jakas oficjalka ale tak gdzies czytalem. Ale wykartkowac by sie musial na jakie meczyk bo mecz z RM zbliza sie duzymi krokami

0

@LeoMessi1994 no grubo. 8 dziennie xd po kilku dniach bylby finish xd

1

@monsterrize Neymar ogarnial w hu*, ale jak gralismy tercetem Henry Eto'o Messi to Henry tez ogarnial czy wczesniej Ronnie. Teraz taka lipa, bo Ney wysoko zawiesil poprzeczke i oczekiwania wobec kolejnego LSa rosna. Licze ze Fati da nam tam radosc. Tylko najpierw niech wyjdzie calo po kontuzji

1

@greymid dokladnie. Gdyby nie pieprzone szejki to to francuska liga bylaby za portugalska tak jak kiedys

0

@betonito mecz z PSG pokazal ze narazie jeszcze to nie jest to. Jak byl Kurzawa to Dest (mozna powiedziec) mial autostrade, a jak wszedl Diallo to Dest mial juz problemy. Potencjal ma trzeba czekac

0

@dariooo patrzac ogolem na lige wloska i na lige francuska to liga włoska ma bardzo bogata historie w europie (LM), za to francuska nie koniecznie. Mowa oczywiscie o sukcesach na arenie europejskiej. Fakt, Liga wloska zjechala poziomem i obecnie do najlepszych raczej nie nalezy (wyniki w LM w ostatnich latach dobitnie to pokazuja) no ale patrzac na historie to to jest niebo a ziemia

3

@Jakchcesz *skreśl niepotrzebne xd

0

@Penguin007 xd. "RACZEJ", nie bierz tego jako nigdy, bo tez napewno sie zdarzylo mi tylko chodzi ze CR mentalnie jest lepszym zawodnikiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?