Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Felix tyle miejsca uderzyl ta pilke jak dziecko.... czemu nie mocnirj
0
@Black_Wolf_95 lol. Jaka sprawiedliwosc ze Barca zostalaby mistrzem TEeraz ? Jak juz maja cos brac pod uwage tylko 1 runde to byloby najbardziej sprawiedliwe. Ale nie stan obecny. Mamy tylko 2pkt przewagi i mistrz moze byc rozny
1
@ksobi w lipcu/sierpniu beda odrabiac xd
0
@Omedes123 o streamy sie martwic nie musze :)
0
@DonAndrzejos Kownacki wygladal jak spaszone prosie.. on naprawde nie umie zbic kilku kg ? Przeciez sam mowil po ostatniej walce ze za duzo wazyl. A dzis wazyl bodajze podobnie....
0
@dawid230188 ja nawiazuje do presezonu. Jak za slabo sie przygotuja w presezonie to w sezonie kondycje nadrobia w meczach. A zmeczenie zmeczeniem to prawda widac juz ze sa zmeczeni. A zmeczenie jest bo nie ma kim rotowac
0
@dawid230188 xd. Chlopie na tym etapie to nawet bez presezonu kondycha powinna byc tymbardziej ze ostatnio grali co 3 dni i do tego treningi. Gdyby kondychy nie mieli na poczatku sezonu to ok. Wina przygotowania w presezonie. Ale nie na tym etapie
0
Komentarz usunięty
1
@Janiama szkoda ze wczesniej byl spalony na Vidalu...
0
@Yoshi94 i zerowe pojcie to ty masz skoro nie widziales spalonego Vidala
0
@beznicku1000 ciesze sie TYLKO z 3pkt z niczego wiecej
0
@Yoshi94 xd. A nie bylo spalonego ?
0
@Kleps0n czlowieku odpal powtorke i zobacz ze w momencie wrzutki Vidal byl na spalonym a pilka byla grana na niego ale obronca wybil i pozniej byl zaraz ten moment z reka
0
@Omedes123 jak chciales zablysnac poprawna pisownia to pomyliles strony. Bo to strona FC Barcelony a nie strona gdzie jest koleczko wzjamenej adoracji jezyka polskiego
1
Tez mi mecz... 2 bramki po 2 spalonych.... dobrze ze te druga przynajmniej anulowal... szkoda ze do 1 nie wrocil
0
@stone80 musilabym cie obrazic ale sie powstrzymam. Az tak nie jestes choc troszeczke bystry zeby przewinac do gory ? I zobaczyc co tam pisze ?
0
@monsterrize XD. Jak po staremu ? Jak od poczatku roku chyba tylko jeden, JEDEN mecz byl na C+ a reszta w elevenach
0
@panczo jak ktorys z Arthurow ? Jak Brazyliski Arthur ma kontuzje
0
@FranzMaurer oni potrafia w te pompowanie balonika xd
0
@Orlik00 jeszcze niewiadomo na ile wylecial Arthur. Moze byc ze tylko tydzien go nie bedzie (chyba ze cos przeoczylem)
0
@Salwik92 bo mieli jakis Olej w glowie ? A ci nie maja
0
@FafitFCB Hazard jak te koszulke od Doncicia zalozy to nie bedzie musial spodni ubierac bo te koszulke bedzie mial po kolana xd
1
@lukaszbarca15 nie tylko on zostal.
0
@cules100pro Papa Bartek ma tyle i da jak bedzie chcial.
2
@Messibestplayerintheworld nie tylko w koszukce Barcy, tez w śpioszkach szpitalnych.
0
@FranzMaurer no wlasnie tego sie boje...
0
@Pustelnik ja uwazam ze sprowadzenie Neya i do tego Martineza jest niemozliwe a jeszcze chca pomocnika i obroncy kupic. Oj musieliby niezle szatnie przewietrzyc. Kupno Neya Martineza pomocnika i obroncy to beda koszty z rzedu 400 baniek ? Majac na uwadze budzet transferowy jakies 100 baniek to by musieli sprzedac zawodnikow za 300milionow zeby klubu nie zadluzyc za bardzo znowu.
0
@Hiacynk xd. No dla mnie nie. Jak Real wygrywal 3 LM z rzedu to nikt jakos tak nie pisal (przynajmniej nie widziqlem) to samo Barca jak wygrywala sekstet czy tryplet.
0
@Hiacynk ja nie napisalem ze nie doceniam pracy Kloppa ale kurde potwor ? Serio ? Klopp sie skonczy i zowu beda szukac top 4 taki z nich bedzie potwor. Po dzisiejszym meczu z Chelsea widac bylo ze oddychaja rekawami, tlenu brak. Live dlugo w LM moze nie pograc
0
@donleoJR co ? Jakie wszystko ? W tamtym sezonie podworkowe trofea PeP mu zabral. A 2 lata temu jak dostal wpier w finale od Realu to ani LM ani Mistrzostwa chyba tylko 1/2 puchary anglii