Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hiacynk nie mam nic do Ciebie. Ale jak mozna nazwac klub potworem ktory zdobyl rok temu LM a w tym roku juz tylko Mistrzostwo bo LM to niewiaeomo czy Atleti przejda. Potworem to nazwij Real za 3 LM czy Barce za sekstet czy tryplety. Live to potworem jest w Lidze bo ciezko ich nazwac potworem w Europie jak na 5 czy 6 lat Kloppa tylko raz LM wygrali
1
@Hosh Wielki Liverpool ? Ile lat on jeszcze bedzie wielki ? Jak Klopp odejdzie to tak sie skonczy "potwor z Anfield". A jak Klopp zostanie to moze byc tak jak z BVB w jednym z ostatnich sezonow gdzie byl w dolnej czesci tabeli bodajze. Wracajac do wielkiego Liverpoolu. Wielki to jest Real za zdobycie 3LM z rzedu czy Wielka jest Barca za sekstet czy tryplet. Nazywanie klubu wielkim bo na 5 czy6 lat Kloppa zdobyli 1 LM i teraz mistrzostwo ?
0
@Hiacynk dodaj do tego ze sporo meczy wygrali tylko po 1-0 (tak wiem to nadal 3pkt ale jednak).
3
@adamt1996 sek w tym ze trzeba zbudowac taki sklad aby Messi do niego pasowal a nie zeby druzyna budowana byla pod niego. Jak dibrze pamietam to Pep bodajze tak zrobil. Ze wpasowal Messiego pod druzyne a nie druzyne pod Messiego
0
@Elosek nie uwazasz ze ciety jezyk (nie mowie tu o wyzywaniu kogos) jest czasem potrzebny zeby druzyne ustawic ?
0
@kkbarca tylko tu mowa raczej o kapitanach ktorzy graja a nie o tych co sa na emeryturce
0
@Mns21 pokusze sie o stwierdzenie ze ramos obecnie jest jednym z lepszych kapitanow grajacych top ligach
13
@Litman predzej Vidal. On jednak powinien wchodzic z lawki.
0
@mrboom Real jeszcze nie odpadl. Jak City nie rozlozy nog to powinni przejsc
0
@mrboom z Levante tez mialo byc gladko i przyjemnie a jednak przegrali. W teori sie zgodze ze mamy trudniej ale w praktyce dopiero wyjdzie kto mial latwiej a kto gorzej. Licze na zacieta koncowke bo mkze byc ciekawie. Wkkncu nie ma czegos takiego ze lider ma 20pkt przewagi.
1
@noface ja pamietam tak slaba Barce od czasow Valdka. Po co tak daleko siegac pamiecia. Za Setiena przynajmniej tworzyli jakies akcje a za Valdka to czasem pierwszy strzal na bramke byl w 45min
0
@patryk12224 starych nawykow ciezko sie pozbyc
1
@cyron1 jeszcze wiecej zaczynac akcji od swojej bramki. Jeszcze wiecej... dramat. Nic mnie tak w meczach Barcy nie denerwuje jak te rozpoczynanie akcji od bramki i stanie MaTSa przez godzine na lini 16m i czekanie az ktos pokaze sie do grania
0
@danio1899 to im przypomni 6-2 czy 5-0 czy inne takie pogromy. Powiem im ze wkoncu wykorzystalj slaba dyspozycje Barcy
0
@danio1899 drugi punkt odnosi sie do nas (niz byc drugim w lidze i odpasc np w 1/4) bo to my jestesmy obecnie na 2 miejscu
0
@barteggg08 mecz meczowi nie rowny. To ze przegralismy z Realem nie znaczy ze LL przegramy to tylko 1pkt. LM juz gorzej tu raczej napewno odpadniemy o ile licze ze 1/8 przejeziemy to na 1/4 skonczymy zmagania chyba ze trafimy fartem na teoretycznie slabszy zespol ale to i tak nic nie zmienia
0
@mrboom Real tez moze nie zdobyc maksa.
0
@Kompletny
Ciezko wypisac zawodnikow z maksymalnie jednego kraju jak generalnie jest przewaga hiszpanow francuzow i brazylijczykow.
0
@ocelot77 no doczytaj kto zawalil po calosci przy 1 golu, wymienilem nazwiska
0
@Alistar74 ja wytlumacze. Najpierw zadaj sobie trud i odpowiedz na pytanie czy Varane podawal pilke do Kurtula czy wybijal pilke Messiemu a'la podaniem w kierunku bramkarza.
5
@YoNoEntiendoNada no 3-1 w celnych strzalach fo faktycznie Real byl lepszy. To ze sobie jakies okAZje kreowal ale Barca miala lepszr
1
@liberoFCB i tak szacun ze on potrafi grac cos z tym skladem. Po tych wszystkich problemach wewnatrz klubu po tych kontuzjach.
0
@student97r pierwszy transfer w lipcu powinien byc podaniem sie do dymisji zarzadu. Pozniej mozna zaczac dzialac
1
@Bobo25 a Neymar czasem nie jest na imprezach w Rio ?
0
@cchesterr43 ale tak jak kolega pisal wyzej obstawianie Barcy w tym sezonu to strzal w kolano
0
@SergioTomas @beznicku1000 a czyja to strefa ? Braitwhita ? Czy Semedo .?
0
@Stoiczkow pamietaj 80%-20% dzieci-dorosli jak nie wiecej z tendencja na dzieci. Tego nie przegadasz ani niczego nie wytlumaczysz
1
@misq55 kurde lepiej niz Benzema
0
@cchesterr43 kumplowi za 300zl. Wiadomo cena cenie nie rownej no ale jednak 300zl czy 1300 na ziemi nie lezy
0
@cules100pro problem w tym ze predzej wygramy Lige niz LM