0

@Kwiatek67 to juz nie chodzi o te 100baniek tylko o to ze on jest pod forma...

0

@amanter aha no i zapomnialem dodac ze Grizz przynajmniej w LM na wyjezdzie gola strzelil a nie tak jak jeden nasz napastbik od 3 czy 4 lat nie potrafi zapakowac w LM na wyjezdzie

0

@amanter i co z tego ze Ibiza ? Daly nam jego gole bramki ? Daly. Niewiem co sie czepiasz o ta Ibize. Czemu nie zganisz za to pomocnikow ktorzy zamiast grac prostopadle pily do ataku to grali z brankarzem w dziadka i z obroncami. Grizzlwi wylozyli pod koniec 2 podania i obydwa zakonczyl golem. Awans byl ? Byl. Chyba sie nie spodziewales ze Grizz ruszy od bramki MaTsa okiwa 10chlopa i strzeli gola :)

0

@tbas niewiadomo czego to jest wina do konca. Moze miec slabszy okres (wiem dlugo to trwa juz) bo na poczatku prezentowal sie solidnie i bylo dobrze. Albo tak jak mowisz ze moze byc problem ze nie za bardzo Setien niewiem jaka role mu przydzielic

3

@Avatarr a kogo ma wystawiac ? Jak Puig tez nie porywa. Alenia odszedl zanim Setien przyszedl. Zostal Arthur i FdJ co mogliby do przodu szarpaac, nieobloczalny Vidal, cianki Ivan i Busi ktory przeplata dobre mecze ze slabszymi (choc i tak gra lepiej niz za czaeow EV moim zdaniem)

0

@TR3YWAY ja umiem czytac. Tylko na tej stronie wszedlem w terminarz i pod meczem pisze canal+ tylko takze jak cos przeoczylem to sory

0

Serio ? Wczoraj jeszcze pisalo na terminarzu ze mecz z Realem bedzie w eleven... a teraz w canal + :(((

0

@Borneo de Jong zagra ? Boje sie ze jednak Rakitic na ŚPD zagra

0

@dawinho80 to zobacz mecz z Eibarem. Inne mecze to sie i zgodze i nie. Ale z Eibar zagral zaskakujaco dobrze

0

@barteq a co ma skrecenie stawu do miesni ? Czemu winny w tym momencie jest sztab ze Pikej zle nastapil na noge ? Ty to jednak czasami umiesz zrobic tak zegy ktos sie z tak badziewnego komentarza posmial

0

@skakun95 a Real czego ma szukac na Bernabeu ? Napsdziora ktory wkoncu cos trafi ? Daj spokoj. Taki z ciebie kibic jak z koziej pupci trąba.. porownujesz mecze ligowe do LM xd. To trzeba umiec. Real to nie parking na autobusy tak jak to zaprezentowalo Napoli

2

@cooen tu przynajmniej byly gole. Przypomnij sobie rok temu mecz w Lyonie zakonczonym 0-0

0

@coyote przypomnij sobie spotkanie w Lyonie z Lyonem zakonczonym 0-0 tu pfzynajmniej byly bramki

2

@Tomason czemu ? Daj spokoj dobrze ze Barca to nie takie mieczak jak ty. Bedzie dobrze

12

Uwielbiam Vidala :D nie da sobie w kasze dmuchac.

0

@Kacper004 to ścisz tv

0

@LuisSalvano najwazniejsze ze jest bramka na wyjezdzie. Bo juz sie balem ze bedzie to samo co z Lyonem w tamtym roku.

0

@LuisSalvano no ta bramka az tak z dupy nie byla bez przesady. Akcja poszla po stracie a Mertens odkurzyl rog bramki

0

@jacek905 mecz ligi mistrzow a kibice ktorzy powinni ogladac i dopingowac pisza tutaj swoje zale i zachowuja sie jak d (dokoncz sobie sam)

1

@GlowixZiom dlatego olej to wszystko i lepiej nie komentowac. Bo to komentuja dzieci ktore swoje pomyje wylewaja

0

@PiterBarca10 kolejny znafca.... masakra. Walkowane na okraglo a nadal sie znajda ludzie co nie maja o niczym pojecia

0

@FC1899Barca predzej mroz to wymrozi niz ciepla temperatura. Jakby bylo -15 przez miesiac tak jak jeszcze z 15lat bylo to by go wymrozilo

0

@kulek22 to kwestia czasu az bedzie wszedzie

0

@avanes apetyczne miecho xd

2

@karci0 a to pierwszy raz kiedy on chcial wywolac kontrowersje ? Przypomnij sobie wywiad z Barcainfo

0

@SinMistico mam podobnie. Dobrze ze o 19 ide na hale pograc w pile i wroce akurat na meczyk

2

@MarioVeB! Lepiej nie patrzac przez pryzmat ostatnich wypozyczen naszych zawodnikow do innych klubow

2

@LuisSalvano po czesci ma racje. Live tez mialo swoje okazje na CN tylko nie wpadlo no i nie zagrali zlego meczu

0

@IronSanHybrid to jest o tym chlopaku co byl kierowca tych bandytow co napadli na bank czy jakos tak jak dobrze pamietam ?

1

@Janiama no tylko ktory raz to juz te wnioski wyciagaja...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?