Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damiano996 spoczko. Odezwie sie w maju. Mam nadzieje ze nie zapomne twojego nicku. Poki Real nie zapewni sobie wiekszej przewagi to nie ma mowy o przegranym sesonie
2
No tak. Wiecej zaczynac rozgrywac pilke od bramki wiecej. Chocby nie szlo wyrzucic pilki na polowe i tam rozgrywac. Denerwuje mnie te rozgrywanie kazdej ale to kazdej akcji od bramki i te stanie MaTSa na 16m i czekanie 30minut az ktos sie pokaze do gry.
1
@Avatarr Pique sredniak ? W tym meczu rzadzil. Zawalili po calosci glownie Umtiti i Alba przy 2 golu. Przy 1 golu niefortunnie pilka sie lekko od niego odbila. A tak to byl nie do przejscia
1
@martin3131 no Real nie wygladal na zajechanego. Niewiem jaki ty mecz ogladales ale dla mnie Real od 1 do 90min nie byl ani na 5minut zajechany
0
@damiano996 co sie wyjasni ? Gowno sie wyjasni. Real tez mial gladko przejsc Levante a co sie stalo ? Jeden farfocel Levvante i 3pkt uciekly. Dla mnie sezon nadal jest otwarty i wygra w tym roku zespol bardziej regularmy
0
@przeminho nie zagral nic wielkiego ? 2 polowe to gral tylko Real. To bylo cos jak Real kontra City. 1 polowa wymiana ciosow a druga polowa dominacja jednej druzyny (w przypadku Meczu Real City to Real cos jeszcze ugral) nasi byli zdominowani.
0
@HubertoRoberto MaTS .? Powiem tak denerwuje mnie tylko to ze kazda akcja zaczynana jest od bramki i czasem przy wyzszym pressingu rywali MaTS wrzuca kolegi na gleboka wode. Jest ok ale meczu zycia nie zagral jak cala druzyna. Real w 2 czesci pokazal pazur i zasluzenie wygral. Powiem tak. Grizz mialby bramke na 80% gdyby pilka leciala po ziemi a nie lekkim kozlem sytuacja trudna do uderzenia. Messi przeszedl obok meczu poza tymi 2 akcjami. Arthur mogl ozywic mecz gdyby te setke trafil (to byla najlepsza okazja do otwarcia wyniku). 1 gol dla Realu to troszke wina Semedo bo go wogole tam nie bylo gdzie mial byc. A druga bramka to juz wina Alby I Pique(do 1 bramki Pique nie winie bo robil co mogl ogolnie zagral bardzo dobry mecz)
0
@damiano996 jak sezon przegrany ? Real ma 1pkt przewagi. To jak sezon przegrany ?
1
@Hushovt pomyje dzieci wylewaja. Dorosli przyjmuja to na klate.
5
No i koniec. Real zasluzenie wygral, Lahoz dzisiaj bez swoich popisow dosc dobrze posedziowal. Nie ma do czego sie przyczepic. Po tym meczu przynajmniej wiemy gdzie dokladnie sie znajdujemu czyli krotko mowiac w dupie. Tak jak bylo w wywiadach gadane ten mecz nie zadecydowal o mistrzostwie dlatego trzeba wierzyc caly czas. Takim mecze Real sie podbudowal a Barca nie. Mam nadzieje ze wybory beda w tym roku juz.
0
@TheMazixX za 1 polowe ppwiedzialbym ze powinnismy wygrywac. Ale 2 polowa zasluzenie dla Realu
0
@Ratamahatta taki Rakitic z mlodych lat. Co mial kopyto zza 16
0
@CZaras lepsza sytuacje mial Arthur. A przed strzalem Grizza pilka byla troche w powietrzu i zle trafil. Gdyby ona poszla po ziemi a nie lekkim kozlem to podejrzewam ze moglaby byc bramka
1
@kamiVeB zdecydowanie mam tak samo. Ten hymn wprowadza w taki klimat ze szok
5
I ten hymn kozacki.
0
@JordiElNino sprobuj sport365.sx
0
@hubert/messi rozumiem. Sprobuj sport365.sx
1
@Majsteer tak wiem. Sorki. Nie popatrzylem dobrze
0
@hubert/messi wez poszukaj sobie artykul. Moderacja dala artylul gdzie mozna w necie zobaczyc mecze. Dzisiaj go dodali takze nie powinno bycproblemu
0
@messiandiniesta nie przesadzam. Poprostu gdzie Arthurowi do Kroosa i Kevina
15
@draxidox xd. Ty tez wyskoczyles z Arthurem przy takim Krossie czy Kevinie. Arthur to moze Kroosa czy Kevina ewentualnie o autograf poprosic
0
Emocje gwarantowane xd.
1
@qbuteq Real ma kadre lepsza ? Chyba nie mowisz o ich "zabojczym ataku"
1
@Kamilos84 tylko to bylo wiadome ze predzej czy pozniej w tym sezonie polegna
0
@Hiacynk spoczko :d
0
@Jaca96 no i dobrze. Tak ma byc. A nie jakies 20pkt przewagi i majster w kwietniu czy marcu jakos tak.
0
@Hiacynk jesli my wygramy to bedziemy mieli 5pkt przewagi a nie 4 :)
0
@Hiacynk do tego dojdzie kto do sprzedania na wczoraj a kto do kupienia na przed wczoraj
0
Komentarz usunięty
1
@Lordzi no jasne ze bylo latwien jak mu pomagali. Gdyby Messi mial takich pomagierow jakich Ronaldo mial w Realu (mowie o czasach juz po Xavim i Iniescie) to tez by wszystko hulało lepiej