0

@damiano996 spoczko. Odezwie sie w maju. Mam nadzieje ze nie zapomne twojego nicku. Poki Real nie zapewni sobie wiekszej przewagi to nie ma mowy o przegranym sesonie

2

No tak. Wiecej zaczynac rozgrywac pilke od bramki wiecej. Chocby nie szlo wyrzucic pilki na polowe i tam rozgrywac. Denerwuje mnie te rozgrywanie kazdej ale to kazdej akcji od bramki i te stanie MaTSa na 16m i czekanie 30minut az ktos sie pokaze do gry.

1

@Avatarr Pique sredniak ? W tym meczu rzadzil. Zawalili po calosci glownie Umtiti i Alba przy 2 golu. Przy 1 golu niefortunnie pilka sie lekko od niego odbila. A tak to byl nie do przejscia

1

@martin3131 no Real nie wygladal na zajechanego. Niewiem jaki ty mecz ogladales ale dla mnie Real od 1 do 90min nie byl ani na 5minut zajechany

0

@damiano996 co sie wyjasni ? Gowno sie wyjasni. Real tez mial gladko przejsc Levante a co sie stalo ? Jeden farfocel Levvante i 3pkt uciekly. Dla mnie sezon nadal jest otwarty i wygra w tym roku zespol bardziej regularmy

0

@przeminho nie zagral nic wielkiego ? 2 polowe to gral tylko Real. To bylo cos jak Real kontra City. 1 polowa wymiana ciosow a druga polowa dominacja jednej druzyny (w przypadku Meczu Real City to Real cos jeszcze ugral) nasi byli zdominowani.

0

@HubertoRoberto MaTS .? Powiem tak denerwuje mnie tylko to ze kazda akcja zaczynana jest od bramki i czasem przy wyzszym pressingu rywali MaTS wrzuca kolegi na gleboka wode. Jest ok ale meczu zycia nie zagral jak cala druzyna. Real w 2 czesci pokazal pazur i zasluzenie wygral. Powiem tak. Grizz mialby bramke na 80% gdyby pilka leciala po ziemi a nie lekkim kozlem sytuacja trudna do uderzenia. Messi przeszedl obok meczu poza tymi 2 akcjami. Arthur mogl ozywic mecz gdyby te setke trafil (to byla najlepsza okazja do otwarcia wyniku). 1 gol dla Realu to troszke wina Semedo bo go wogole tam nie bylo gdzie mial byc. A druga bramka to juz wina Alby I Pique(do 1 bramki Pique nie winie bo robil co mogl ogolnie zagral bardzo dobry mecz)

0

@damiano996 jak sezon przegrany ? Real ma 1pkt przewagi. To jak sezon przegrany ?

1

@Hushovt pomyje dzieci wylewaja. Dorosli przyjmuja to na klate.

5

No i koniec. Real zasluzenie wygral, Lahoz dzisiaj bez swoich popisow dosc dobrze posedziowal. Nie ma do czego sie przyczepic. Po tym meczu przynajmniej wiemy gdzie dokladnie sie znajdujemu czyli krotko mowiac w dupie. Tak jak bylo w wywiadach gadane ten mecz nie zadecydowal o mistrzostwie dlatego trzeba wierzyc caly czas. Takim mecze Real sie podbudowal a Barca nie. Mam nadzieje ze wybory beda w tym roku juz.

0

@TheMazixX za 1 polowe ppwiedzialbym ze powinnismy wygrywac. Ale 2 polowa zasluzenie dla Realu

0

@Ratamahatta taki Rakitic z mlodych lat. Co mial kopyto zza 16

0

@CZaras lepsza sytuacje mial Arthur. A przed strzalem Grizza pilka byla troche w powietrzu i zle trafil. Gdyby ona poszla po ziemi a nie lekkim kozlem to podejrzewam ze moglaby byc bramka

1

@kamiVeB zdecydowanie mam tak samo. Ten hymn wprowadza w taki klimat ze szok

5

I ten hymn kozacki.

0

@JordiElNino sprobuj sport365.sx

0

@hubert/messi rozumiem. Sprobuj sport365.sx

1

@Majsteer tak wiem. Sorki. Nie popatrzylem dobrze

0

@hubert/messi wez poszukaj sobie artykul. Moderacja dala artylul gdzie mozna w necie zobaczyc mecze. Dzisiaj go dodali takze nie powinno bycproblemu

0

@messiandiniesta nie przesadzam. Poprostu gdzie Arthurowi do Kroosa i Kevina

15

@draxidox xd. Ty tez wyskoczyles z Arthurem przy takim Krossie czy Kevinie. Arthur to moze Kroosa czy Kevina ewentualnie o autograf poprosic

0

Emocje gwarantowane xd.

1

@qbuteq Real ma kadre lepsza ? Chyba nie mowisz o ich "zabojczym ataku"

1

@Kamilos84 tylko to bylo wiadome ze predzej czy pozniej w tym sezonie polegna

0

@Hiacynk spoczko :d

0

@Jaca96 no i dobrze. Tak ma byc. A nie jakies 20pkt przewagi i majster w kwietniu czy marcu jakos tak.

0

@Hiacynk jesli my wygramy to bedziemy mieli 5pkt przewagi a nie 4 :)

0

@Hiacynk do tego dojdzie kto do sprzedania na wczoraj a kto do kupienia na przed wczoraj

0

Komentarz usunięty

1

@Lordzi no jasne ze bylo latwien jak mu pomagali. Gdyby Messi mial takich pomagierow jakich Ronaldo mial w Realu (mowie o czasach juz po Xavim i Iniescie) to tez by wszystko hulało lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?