Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FDJ a czy ja napisalem ze ro jakies odkrycie czy cos ? Nic do niego nie mam. Trafila mu sie szansa zycia to ja wykorzystal proste. A czy bedzie kims istotnym czy nie pokaza mecze, moze akurat dolozy swoja cegielke do tego zeby Barca wygrala LL.
0
@Nano22 a nie sa krolami Ligi Mistrzow ?
0
@rainyy czemu uwazasz ze Barca jest najlepsza druzyna w historii ? Opierasz to na trypletach i seksteci ?
2
@KamQiX dokladnie. Bodajze kontre robil i poomijal ich wszystkich pozniej wypuscic sobie pilke za mocno (uwazam ze mogl probowac uderzenia przed tym dlugim wyluszczeniem pilki bo juz byl blisko bramki) tez mi sie wydaje ze powietrze go przewrocilo niz ktos z City
6
@FDJ walcza walcza i jakos wywalczyc nie umia. To jest juz kolejny trener co nie widzi nic w wychowankach.
1
@Shoxxu najbardziej w twoim przypadku bal bym sie tylko samolotu, bo leci kazdy.
2
@wolny99991 dokladnie. Przynajmniej nie ma dominacji jednego zespolu i jest ciekawiej
2
@Nano22 bo klasyk to jest wiecej niz mecz. Kazdy chce pokazac odwiecznemu rywalowi swoja wyzszosc. Szkodq ze to nie dziala w LM
8
@pichichi7 moze Messi rozwiesi pranie.
5
Ja uwazam i tak ze losy mistrzostwa sie w ten weekend nie rozstrzygna. Nawet gdyby Barca wygrala to wiadomo bedzie miala troszke wieksze pole manewru w razie straty pkt ale to jednak bedzie 5pkt tylko. Real pokazal jak stracic praktycznie 5pkt w 2 kolejki
5
@mateusz33 do momentu zejscia calkiem dobre zawody. Ładny wiatr robil na LS.
0
@Kacstiff tu wystarczy tylko albo az 1 bramka Lyonu w Turynie i Juve sie bedzie pod dupa palic. Ale tam nadal jest Krysia i nigdy nie wiadomo
0
Czemu Aguero i Sterling nir wchodza...
0
Tak City chce LM w tym roku wygrac ze 1/8 nie przejda jak nie strzela gola. Real na wyjazdach jest lepszy niz u siebie
0
@kuz jeju oni twojego narzekania nie uslysza, a na LR twojego komentarza nie przeczytaja. Jak ci to przeszkadza to nie plac za to i ogladaj streamy w innym jezyku albo wycisz TV poprostu i masz spokoj
0
Ogkada ktos Lyon-Juve ? Tam obronca Juve bodajze de Ligt mial poowijana glowe bandazem (chyba) niewiecie co sie stalo ? Generalnie ogladam City Real ale czasem przelacze na chwilke na drugi mecz i zauwazylem ze cos tam sie stalo
8
Xd. Modric sie przewraca i trzyma za noge gundogana xd
0
Xd. Laporte-kolejna porcelana
0
Ehh a moglo sie tak ladnie zaczac
1
@D10SLEO jak sie nie myle ma rekord swiata w jak najdalszym wykopie
0
@Misanthrope moze kiedys zmienia xd
0
@A4ron az ciary przechodza. Melodia bardzo ladnie poprowadzona
8
Niewiem czemu ale hymn Realu bardzo mi sie podoba. Ale tylko hymn xd
0
@FDJ nie z ta psycha
5
@Prezes_sycylijczyk ja mam czasem wrazenie ze do stary wyjadacz xd
3
@Janiama tylko trzeba docienic klase Grizza bo jakby nie patrzec juz kilka lat trzyma dobry poziom.
1
@FDJ raczej polfinalu LM sie nie doczekamy
3
@Kamil92 no cos ty. Nie ma takiej opcji. Jak mam mozliwosc to ogladam. U mnie nie ma czegos takiego ze niechce ogladac
0
@PawkoFCB Messiego i Barcy unoszacej puchar LM raczej napewno nie ujrzysz w tym sezonie. Gdyby oni wygrali LM z taki przetrzepanym kontuzjami skladem to tylko by pokazalo ze kazda druzyna oprocz Barcy w LM poprostu dala dupy
1
@Messibestplayerintheworld no jezeli tak dalej bedzie zarzadzac sie Barca to jest taka mozliwosc. Powiem tak poki co niewiadomo (chyba) jak wygladmy z dlugiem. A druga rzecz Milan popadl w takie tarapaty gdzie jeszcze nie obracano taka kasa jaka sie teraz obraca. Ja uwazam ze jezeli Bartek zostanie do konca kadencji i madrze (choc te slowo jest mu obce) rozegra okienko transferowe (on jaki i dyrektod sportowy) w lipcu probujac odkupic winy to nie bedzie tak zle. Bo jakby nie patrzec Barca swoja marka generuje potezne pieniadze i gdyby naprawde nie potrafili wyjsc z tego majac taka kase to tylko podziekowac Bartkowi bo bedziemy w dupie. Transfery zawodnikow ro zawsze jest znak zapytania (Cou w Live a Cou w Barsie, to samo Dembele). Do FdJ narazie niewiadomo co powiedziec bo poczatek sezonu mial obiecujacy moze teraz problem z forma zobaczymy. Narazie nie ma co sie martwic o to co moze byc a nie musi trzeba martwic sie tym co jest teraz