Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Grecja top. Hiszpania też super. Włochy zależy gdzie. Maltę raz też można zobaczyć. W Turcji nie byłem, jakoś mnie nie ciągnie, chociaż raz się pewnie przelecę żeby zobaczyć Capadoccie.
1
@Krystian1588 oczywiście, w większych miastach mnóstwo takich. Na wsiach pewnie ciężko. Nawet przedszkola są anglojęzyczne. Często ekstra płatne, ale jeśli kasa to nie problem to super sprawa uważam
1
@Blantozaur super dzięki za polecenie :) na dniach będę wybierać i na pewno wezmę go pod uwagę!
0
@MarioVeB! Myślałem czy nie lecieć, ale widzialem sporo opini i filmików na yt jaka tam jest masakra i syf :P to mnie trochę odtracilo, wszędzie sterta śmieci i najebusow. Pytanie czy faktycznie tak źle? Z drugiej strony sporo celebrytów tam też spędza wakacje chociaż oni pewnie jak np Messi uderzają w jakiś jacht i trzymają się z dala od ludzi.
0
Jaki fotel do biurka polecacie? Macie coś fajnego, ergonomicznego?
1
@barcanawieki rzadko jadam, niby spoko jest smacznie, ale cenowo chyba najdrożej wypada. Ogólnie mocno do góry poszły te fastfoody
4
@GeneralXavi zresztą umówmy się, ale dobrych hoteli też nie ma nieskończona ilość. Obdzwonic kilkanaście może pod 30 to kwestia godzinki i spokój :p chociaż wątpię żeby to był ten sposób.
@Jarek92Barca myske ze wystarcza często znajomości, pewnie ma ich sporo w miejscach publicznych jako dziennikarz.
0
@sylweste.r wybieg już w przyszłość, bo wątpię żeby utrzymał się w takim zespole jak Girona :]
0
@Messibestplayerintheworld dobre i to byle nie miał już okazji do zawalania nam kolejnych meczów.
2
Szerokiej drogi i do zobaczenia w jakimś meczu w Segueda kontra Barca B :D
0
@Barcasub to Ty bredzisz. Grywal bardzo dobre spotkania? Na tle kogo? Kobe w presezonie czy Cadiz lub Elche pojedyncze mecze na spadkowiczow lub beniaminkow rok temu? Wskaż mi konkretne mecze, bo chyba nie mówisz o tych decydujących w LM na Bayern lub Inter gdzie po jego błędach traciliśmy kluczowe bramki. I o jakiej dłuższej przerwie w zeszłym sezonie Ty mówisz? Dłuższe przerwy to miał Pedri czy Dembele, a nie gość który po fatalnym występie dostał ławę na 2-3 mecze. Trzeba byc ingornantem, żeby tego nie dostrzegać i jeszcze bzdury wypisywać że on miał kiedyś dobry okres lub dluzsza przerwę.
2
@Messibestplayerintheworld ciekawe czy on zdaje sobie sprawę że wszystkie bramki zawalaja standardowo placki typu Roberto i Alonso? ;)
Dziwne ze w momencie gdy gra Araujo, Kounde, Christensen, Balde to idziemy raz za razem po czyste konto i stanowimy jedna z najlepszych defensyw Europy, a jak tylko wchodzą zmiennicy to mam wrażenie że i Puszcza Niepolomice by nam ze 2 bramy wsadziła jak nic.
0
@MarcepanowyKsiaze data dołączenia lipiec 2023. Trollowac to proszę iść gdzieś indziej :)
1
@Michu94 jedno wielkie Iks De. Gość się nie nadaje nawet do Celty wspomnianej poniżej przez @Emhyr a co dopiero na solidnego zmiennika @Barcasub chyba że do Podbeskidzia. Kasztan jakich mało. Spadkowicze Laliga mają lepszych obrońców, którzy gwarantują cokolwiek. Eric jak gra u nas to gwarantuje co najwyżej babole i utraty bramki w każdym jednym meczu. Dziwię się że ktoś go jeszcze trzyma w tym klubie po jego partidazos z zeszłego sezonu.
3
@MesQueUnClub_87 prześmiewczo to napisałem :P ale kurde ciężko znaleźć wytłumaczenie, a głowa na prawdę robi robotę. Abstrahując od Lewego, to często ludzie na insta na pokaz super życie mają, a jednak wielu ma sporo problemów codziennie. Nie wierzę, że Lewy z dnia na dzień zapomniał jak się w piłkę grę.
2
@Qba2312 fizycznie dobrze wygląda, gorzej pewnie z głową. Psycha siadła jak Anka zaczęła wywijać na chacie z latynosami. Może myślał że ta odnowa przysięgi pomoże coś, ale jak widać nie poskutkowało :P Ferran się rozstał z dziewucha i od razu pewności siebie nabrał :D dla faceta najważniejsze spokój w domu mieć.
3
@Janas11224 pomyślmy, że on był rezerwowym w momencie gdy Neymar u nas grał, a kiedy to było? Heh
6
@mindbender84 jakby sam Ansu mu w podobnej sytuacji wcześniej oddał to myślę że Lewy by się odwdzieczyl w tej sytuacji ;) Lewy zagral słabo, ale Fati równie źle, tragiczna zmiana.
2
Fajnie ze wzmocnilismy się w środku pola ściągając Gundogana, Romeu super się sprawdza. Z przodu też mamy kilka opcji do rotacji chociaż brakuje typowego lewoskrzydlowego.
Natomiast do ku**y nędzy! Jak do końca okienka nie ściągniemy bocznego lub nawet 2 bocznych obrońców to ten sezon będzie dramatem. Te pozycje są dla nas kluczowe, a mamy tam gości ktorzy do ekstraklasy by się nie łapali..
2
Ale nerwówka chociaż widząc skład wyjściowy można było przewidzieć to.
Najgorsi:
1.Roberto i Alonso
2. Lewy i Fati
Najlepsi:
1. Yamal
2. Gundogan, FdJ, Gavi, Ferran
2
Fati się uśmiecha :) a to się zemści jeszcze ;)
1
Fati co za ku**a wystarczyło lekko Lewemu setę wyłożyć
0
LEWY KRÓL gdzie hejterzy?? Xd
1
@4drian0 gratulacje zD
2
Jaki lampion od Roberto no ludzie złoci..
0
Ja pierdziele Yamal.... :(
0
Tym razem Foyth wleciał jak w masło w nasze pole karne po stronie Alonso xD ludzie trzymajcie mnie...
0
Pięknie znowu bokiem wchodzą jak w masło
1
Christensen typowo w przerwie się połamał?xd same szklanki w obronie. My mamy tylko Kounde który ma normalne zdrowie i ciągle gra z całej formacji obronnej xd
0
To jest hit że my na dwie kluczowe pozycje dla nas czyli prawy i lewy obronca mamy tylko Balde, Alonso, Roberto :D