14

Ale szkoda, wsadziłby to Yamal

1

Ale mam wkurw już na Alonso i Roberto. Obie bramy na ich konto. Nosz kur

1

Widzieliście gdzie był drugi bocznowahadlowy placek w tej akcji?? ;]]

0

Jak już widziałem że Alonso sobie spaceruje z przodu obok Lewego to tak czulem ze pójdzie groźna akcja lub brama jego strona :)

2

Seta de Jong na sam na sam patelnia z 11m goal probability 26% XD

8

Roberto.

Najpierw nie ma go w grze obronnej i Pedraza wlatuje jak w masło oddając groźny strzal. MATS wybija na róg. Z tego rogu pada bramka po błędzie znowu Roberto ;]

1

Duet Alonso Roberto pięknie pokryło Foytha ;>

0

Barca i rozne to jest mem

0

Piękne wahadła Alonso Roberto XD haha ale to komicznie wygląda. Przecież spadkowicze nawet nie graliby nawet takim zestawieniem. Ale cóż od lat to jest nasza bolaczka i jak widać nikt w klubie nie odczuwa potrzeby zmian na tych pozycjach.

2

@tusieQ koło mnie już pierwsza przeszła, myślałem że szyby wybije ;) dobrze, że auto w garażu. Grubo, powodzonka wszystkim aby przeszło bokiem, bo epicentrum tego to masakra.

0

@Faro i oby tak zostało. Jedyna słuszna data do rozgrywania i oglądania meczów.

1

@Barceloniarz0 @MesQueUnClub96 tez bym polecił psycho to jest super sprawa, chociaż zdaje sobie sprawę że to kosztuje i moze byc ciężko wygospodarować pieniądze, ale w tej sytuacji mysle ze nie pożałujesz.

2

@tbas standard. Dać podwyzke teraz i później znowu moc ich ru***c przez kolejnych kilka lat nie dając ani grosza ;)

0

@Aureczek niestety. Od jakiegoś czasu już tak jest. Pamiętam jak w 2017 leciałem do Barcelony tylko z podręcznym, a miałem dużą torbę :D jakieś 2 lata temu jeszcze mała walizka przechodziła. Teraz już trzeba wizz priority dokupić żeby oprócz plecaka móc małą torbę wnieść ;) było wiadome że to zmierza w tę stronę niestety :/

0

@Krzysztof1987 IMO w sumie mógł to jakoś ograć i nie wsiadać samemu do samolotu tylko wysłać kogoś innego (chociaż pewnie nie na władza i nie te zasięgi żeby mieć możliwość sobie na coś takiego pozwolić :P)

2

Ciekawe czy taki pierozyn wsiadając do samolotu czuł że coś może pójść nie tak. Chyba musiał mieć nutkę niepewności i jak już zaczęło się coś dziać w powietrzu to jego pierwsza myśl chyba była oczywista już wiedział że pozamiatane i pewnie pożałował przez chwilę, że nie ruszył do końca na Moskwe, a zaprzestał ;)

1

@Rust_Cohle równie dobrze mógłbym powiedzieć, że nie wyobrażam sobie mężczyzny który zarabia poniżej 10k na rękę i do tego pracuje w dni wolne czyli soboty lub niedzielę :P pkt widzenia zależy od pkt siedzenia. Różne ludzie mają sytuację, wydatki.

1

Var i barwy Barcy cóż to będzie?

0

@Pawel13sz o co chodzi z tym rekinem w jego przypadku bo nie w temacie jestem :P

1

@insp1re lubię piwko, smakuje mi, ale zazwyczaj nie pierwsze lepsze tanie sikacze chociaż i te zdarza mi się czasem napić, jak jest świeże i z tanka to super. Pije nieczęsto, może max raz w tygodniu i do smaku to 1-2 piwka, więcej mnie zapycha. Lubię bardzo rum. Za wódka i whisky nie przepadam.

2

@Mario96w jasne, że nie :P buty powinieneś mieć tak dobrane, żeby perfect leżały i były bardzo wygodne. Da się to uzyskać, ale trzeba poprzymierzać, a nie kupować pierwsze lepsze, bo tanie lub ładne :P

1

@Deviler operator koparki zarabia nienajgorzej, a jak już jest jej właścicielem i ma firmę (lub jego starzy) to już zarabia bardzo dobrze :D

0

@FanBarcYxD jeśli chodzi tylko o konto codzienne, a nie kredyty to myślę że nie będzie miało znaczenia. Ja lubię korzystać z ING. Fajna apka, przejrzysta dużo możliwości, automatyczne płatności, subkobta oszczędnościowe i bez większych problemów.

0

@Kvothe07 czytam same super recenzje, ale nie wiem jak oglądałem kawałek gamplayu na yt to wydaje mi się to dziwne i trochę odpychające. Nie wiem czy mi siadzie gra gdzie walka się odbywa na tury? Tobie to nie przeszkadzało?

0

@Nano22 w każdym razie nie dziwię się, bo jej reakcja też by mi dała do myślenia :p koniec końców założyła i cieszy się, ale sam fakt że zaczęła pytać o cenę - po co? I jeszcze te jaj co? Aha. To w języku lasek wymowne dość często jest :P teraz już po ptakach, ale mogłeś od razu zapytać ją co to za reakcja i czy oczekiwala droższego prezentu czy o co chodzi to byś wiedział więcej na czym stoisz i przy okazji od razu ją utemperowal.

0

@Nano22 to sobie moze cos wkręcasz. Dała jasne sygnały lub powiedziała Ci wprost że zawiedziona że 200zl wg niej to mało?:P pewnie nie pytałeś i sama wprost nie powiedziała, no ale uważam że za 200zl można kupić spoko kolczyki, więc może nie w tym problem.

4

@Nano22 co znaczy słaby? :P chyba nie chodzi o wydana kasę, ale o to czy prezent będzie trafiony. Jeśli nie ma przekutych uszu, a kolczyki kupujesz do uszu to faktycznie słabo wyjdzie, bo po 4 miesiącach powinieneś to wiedzieć.

9

@MesQueUnClub_87 nie wiem jakie są kulisy pracy aktora i dlaczego nie grał w filmach pełnometrażowych, ale nie przeszkadza mi to. Dla mnie topka :) bardzo dobra gra w Ranczo, a za miodowe lata będę mu wdzięczny do końca życia :D

2

@sokot no z pewnością Guardioli taki buc potrzebny żeby szatnie rozwalił od środka xD

0

@skubi99 oby jedynie na wyjątek podczas gry w LM. Jedyna słuszna pora na mecz to niedziela wieczór

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?