Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Ale szkoda, wsadziłby to Yamal
1
Ale mam wkurw już na Alonso i Roberto. Obie bramy na ich konto. Nosz kur
1
Widzieliście gdzie był drugi bocznowahadlowy placek w tej akcji?? ;]]
0
Jak już widziałem że Alonso sobie spaceruje z przodu obok Lewego to tak czulem ze pójdzie groźna akcja lub brama jego strona :)
2
Seta de Jong na sam na sam patelnia z 11m goal probability 26% XD
8
Roberto.
Najpierw nie ma go w grze obronnej i Pedraza wlatuje jak w masło oddając groźny strzal. MATS wybija na róg. Z tego rogu pada bramka po błędzie znowu Roberto ;]
1
Duet Alonso Roberto pięknie pokryło Foytha ;>
0
Barca i rozne to jest mem
0
Piękne wahadła Alonso Roberto XD haha ale to komicznie wygląda. Przecież spadkowicze nawet nie graliby nawet takim zestawieniem. Ale cóż od lat to jest nasza bolaczka i jak widać nikt w klubie nie odczuwa potrzeby zmian na tych pozycjach.
2
@tusieQ koło mnie już pierwsza przeszła, myślałem że szyby wybije ;) dobrze, że auto w garażu. Grubo, powodzonka wszystkim aby przeszło bokiem, bo epicentrum tego to masakra.
0
@Faro i oby tak zostało. Jedyna słuszna data do rozgrywania i oglądania meczów.
1
@Barceloniarz0 @MesQueUnClub96 tez bym polecił psycho to jest super sprawa, chociaż zdaje sobie sprawę że to kosztuje i moze byc ciężko wygospodarować pieniądze, ale w tej sytuacji mysle ze nie pożałujesz.
2
@tbas standard. Dać podwyzke teraz i później znowu moc ich ru***c przez kolejnych kilka lat nie dając ani grosza ;)
0
@Aureczek niestety. Od jakiegoś czasu już tak jest. Pamiętam jak w 2017 leciałem do Barcelony tylko z podręcznym, a miałem dużą torbę :D jakieś 2 lata temu jeszcze mała walizka przechodziła. Teraz już trzeba wizz priority dokupić żeby oprócz plecaka móc małą torbę wnieść ;) było wiadome że to zmierza w tę stronę niestety :/
0
@Krzysztof1987 IMO w sumie mógł to jakoś ograć i nie wsiadać samemu do samolotu tylko wysłać kogoś innego (chociaż pewnie nie na władza i nie te zasięgi żeby mieć możliwość sobie na coś takiego pozwolić :P)
2
Ciekawe czy taki pierozyn wsiadając do samolotu czuł że coś może pójść nie tak. Chyba musiał mieć nutkę niepewności i jak już zaczęło się coś dziać w powietrzu to jego pierwsza myśl chyba była oczywista już wiedział że pozamiatane i pewnie pożałował przez chwilę, że nie ruszył do końca na Moskwe, a zaprzestał ;)
1
@Rust_Cohle równie dobrze mógłbym powiedzieć, że nie wyobrażam sobie mężczyzny który zarabia poniżej 10k na rękę i do tego pracuje w dni wolne czyli soboty lub niedzielę :P pkt widzenia zależy od pkt siedzenia. Różne ludzie mają sytuację, wydatki.
1
Var i barwy Barcy cóż to będzie?
0
@Pawel13sz o co chodzi z tym rekinem w jego przypadku bo nie w temacie jestem :P
1
@insp1re lubię piwko, smakuje mi, ale zazwyczaj nie pierwsze lepsze tanie sikacze chociaż i te zdarza mi się czasem napić, jak jest świeże i z tanka to super. Pije nieczęsto, może max raz w tygodniu i do smaku to 1-2 piwka, więcej mnie zapycha. Lubię bardzo rum. Za wódka i whisky nie przepadam.
2
@Mario96w jasne, że nie :P buty powinieneś mieć tak dobrane, żeby perfect leżały i były bardzo wygodne. Da się to uzyskać, ale trzeba poprzymierzać, a nie kupować pierwsze lepsze, bo tanie lub ładne :P
1
@Deviler operator koparki zarabia nienajgorzej, a jak już jest jej właścicielem i ma firmę (lub jego starzy) to już zarabia bardzo dobrze :D
0
@FanBarcYxD jeśli chodzi tylko o konto codzienne, a nie kredyty to myślę że nie będzie miało znaczenia. Ja lubię korzystać z ING. Fajna apka, przejrzysta dużo możliwości, automatyczne płatności, subkobta oszczędnościowe i bez większych problemów.
0
@Kvothe07 czytam same super recenzje, ale nie wiem jak oglądałem kawałek gamplayu na yt to wydaje mi się to dziwne i trochę odpychające. Nie wiem czy mi siadzie gra gdzie walka się odbywa na tury? Tobie to nie przeszkadzało?
0
@Nano22 w każdym razie nie dziwię się, bo jej reakcja też by mi dała do myślenia :p koniec końców założyła i cieszy się, ale sam fakt że zaczęła pytać o cenę - po co? I jeszcze te jaj co? Aha. To w języku lasek wymowne dość często jest :P teraz już po ptakach, ale mogłeś od razu zapytać ją co to za reakcja i czy oczekiwala droższego prezentu czy o co chodzi to byś wiedział więcej na czym stoisz i przy okazji od razu ją utemperowal.
0
@Nano22 to sobie moze cos wkręcasz. Dała jasne sygnały lub powiedziała Ci wprost że zawiedziona że 200zl wg niej to mało?:P pewnie nie pytałeś i sama wprost nie powiedziała, no ale uważam że za 200zl można kupić spoko kolczyki, więc może nie w tym problem.
4
@Nano22 co znaczy słaby? :P chyba nie chodzi o wydana kasę, ale o to czy prezent będzie trafiony. Jeśli nie ma przekutych uszu, a kolczyki kupujesz do uszu to faktycznie słabo wyjdzie, bo po 4 miesiącach powinieneś to wiedzieć.
9
@MesQueUnClub_87 nie wiem jakie są kulisy pracy aktora i dlaczego nie grał w filmach pełnometrażowych, ale nie przeszkadza mi to. Dla mnie topka :) bardzo dobra gra w Ranczo, a za miodowe lata będę mu wdzięczny do końca życia :D
2
@sokot no z pewnością Guardioli taki buc potrzebny żeby szatnie rozwalił od środka xD
0
@skubi99 oby jedynie na wyjątek podczas gry w LM. Jedyna słuszna pora na mecz to niedziela wieczór