Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 coś więcej? Masz gdzieś źródło lub jakieś oficjalne wiadomość i?
2
@MesQueUnClub_87 true. Chyba każdy z nas miał taki moment gdzie napisał coś pierwszy, 2min po nim ktoś inny to samo i jak ten drugi zaczął dostawać zielone to już się sypały z górki, a Ty biedaczek na 0 :P
1
@Malkey95 równie dobrze mógłbyś napisać, że więcej ludzi zaczęło grać to jest większe zapotrzebowanie na karty, więc znikają z rynku, bo ludzie potrzebuje je do zbudowania składu i je skupują. Proste xD
@pikass14 tego nie przewidzisz tak łatwo. Trzeba obserwować rynek. Jest sporo handlarzy, którzy spekuluja kiedy ceny pójdą w górę/w dół i w różnych okresach ceny spadają/wzrastają. Sporo też zależy od tego jak producent będzie wrzucać promki, ekstra paczki. Jak masz czas na handel to obracaj na bieżąco tak najlepiej, bo zmniejszasz ryzyko i nie mrozisz kapitału. Jak masz te karty jako skład do grania i Ci się nie pali to czekaj :)
0
Wszedłem na flashscore sprawdzić wynik jak tam real.
W 45min meczu komentarz live:
sędzia doliczył 2min! (45+2)
Nastepnie 45+3 - gool Real
Pewnie i tak by wygrali, ale typowo :D
1
@ChampionLW yup. Ogólnie poza info ze MŚ w siatkę będą co 2 lata to przyznali Polsce organizacje MŚ w 2027 bodajże. To będzie 3 raz w przeciągu 10 lat jakoś :D o czym to świadczy? Beka :)
1
@ChampionLW dokładnie tak jakby w ogóle jakąś miały xD ostatni turniej we Włoszech, a sami Włosi nie wiedzą że w ogóle jakiś turniej i finał jest u nich rozrywany, a trybuny (o zgroza pojemności 10k kibiców) zapełniają się tylko na mecze ich repki xD niech będą co i pół roku, co za różnica.
1
@michal26 to po co na siłę to robił zamiast oddać do Araujo? To raz, a dwa no coz. Co najwyżej robił to poprawnie w mojej ocenie. Często Araujo musiał ścigać napastnika który przypisany był do jego sektora, bo sam Inigo nie nadążal lub źle się ustawiał.
2
@michal26 dla mnie kolosalna różnica. Nie dość że Inigo masakrycznie wyprowadzał piłkę ci drugie podanie chyba do przeciwnika to jeszcze Araujo za 2 biegał, by pokryć lub dogonić gościa którego zgubił Martinez.
0
Beke mam z tego ilu ludzi wini Matsa twierdząc, że to on nam mecz zawalił.
Bo nie uratował znowu dupska i nie wybronił sytuacji sam na sam?
Czy dlatego, że nie jest jasnowidzem i nie przypuszczał, że Romeu myślami będzie na grzybach gdy do niego podawał? To nie było wrzucenie na mine, Oriol miał mnóstwo miejsca i czasu, a stał w miejscu jak widły w gnoju. Żeby to jeszcze raz Mats tak zagral. On co mecz po kilka takich piłek posyła, tylko zazwyczaj na obok De Jonga, a nie łysego samotazyste.
0
Romeu zszedł i jakoś lepiej to wyglądało w środku pola. Szkoda ze na wspóle z Matsem zawalili nam ten mecz, bo Mallorca nic specjalnego nie grała.
Szkoda też sety Raphinhi. To Mallorca schodziłaby do szatni jako przegrywająca i tak zamiast 2.1 dla nas zrobiło się 1.2 :/
1
Kopanina jak w ekstraklasie
2
Ale irytująco gramy. Tak jakby każdy złego wyboru dokonywal i do tego co chwilę źle zagranie.
0
Trzeba grać te strona. Za mało wykorzystujemy Yamala. Meczymy bule tam gdzie nie idzie. Balde, Gavi na LS zagrożenia nie stworza
0
Kontakt był. Nie patrzmy już na stop klatkę, to było w pełnym biegu na pełnej szybkości. Do tego mokra murawa pociągnął po stopie i to wystarczyło w takim impecie
3
Może już ściągnąć tego Romeu?
0
Co jest z tym Romeu???
1
@tbas odkręć sobie te powtórki jeszcze kilka razy. Ter Stegen takich zagrań po kilka na mecz posyła. Bezpieczna piłka, wolno leci. Romeu śpi nawet w jej kierunku nie ruszył, mimo że nikogo innego w tej strefie nje było. To było podanie do niego. Gość z Mallorci ma z 10m dalej i leci do tego i przejmuje. No ludzie złoci...
Tak druga bramka czyli główka. On nie ma prawa tego przegrać jeśli wygrywa pozycje. Znowu gość wybiega mu zza pleców, ten daje mu wbić przed siebie i wyskoczyć do główki. Znowu śpi.
Romeu TRA GE DIA
@panczo
0
@Lisek nie no musimy przyznać że obiecujące wejście w sezon miał. Problem chyba w tym, że jak nie asekuruje i nie wyprowadza piłki obok niego de Jong to jak on ma dowodzić na tyłach to jest jak dziecko we mgle. Tak tragicznego występu jednego zawodnika to nie pamiętam. Obie bramki zawali..
2
Nie no im dłużej patrzę na te powtórki tym bardziej razi w oczy zachowanie Romeu.
Moim zdaniem OBIE sytuacje w 100% jego wina. Gość śpi.
0
@karci0 no oby, chociaż patrząc co gra Inigo i Romeu to mam spore obawy czy mallorca jeszcze nie dorzuci czegoś ;)
1
To co dzisiaj wyprawia Martinez i Romeu to jest kabaret.
Edit. Jednak nie tu nie ma nic do śmiechu. Inigo nie dość że gubi ciągle krycie i przyczynił się do utraty gola to co próbuje pile wyprowadzić to podaje do przeciwnika z wyjatkiem swojego 1 podania w meczu chyba. WTF?
0
@karci0 tak? :))
0
@Archie @jacobFCB dobrze, ale czego konsekwencja jest to, że otworzyły się nowe firmy, powstały takie możliwości? Dobrze zarządzane gospodarki i prawa, podatków, przyjaznego środowiska dla firm już lata wcześniej czyli 10-15 lat temu i przez ostatnie kilka lat zbieraliśmy tego owoce. Natomiast, teraz z pisem idziemy w odwrotnym kierunku i będziemy za to płacić nie teraz, ale za 10-15 lat ;) z roku na rok nic się nie zmienia i to jest nieco zakrzywiony obraz aktualnego stanu rzeczy. Btw, te kilka lat temu były dla mnie serio dobre czasy. Mimo gorszej pracy i słabszych zarobkow, na więcej rzeczy mnie było stać.
0
@jacobFCB mi się tam za czasów PO źle nie żyło. Wręcz przeciwnie, było bardzo dobrze wg mnie w przeciwieństwie do teraz. I PS. Nie jestem zwolennikiem PO :)
1
Jak ktoś nie oglądał, a lubi filmy fantasy to polecam Dungeons and Dragons. Całkiem nowy film oparty na świecie Baldurs Gate / Neverwinter fajnie się ogląda, nietypowe dobre kino :D
0
@Kgorecki2500 95@Kgorecki2500 95 konfa grubo kolega leci xD mi wyszło bodajże 71, parę % mniej na 3 drogę i KO.
0
@Albatros konfa, 3 droga, KO na przodzie. Ogony Lewica i PiS. W sumie bez zaskoczeń daleko mi do rozdawnictwa i socjali co na potęgę promują te obie lewackie partie
1
@tomek8756 Ty powiesz nie umie przegrywać. Real powie mentalność zwycięzcy. (:D)
1
Dobrze to zrobił, ale oczysisice akcja zaczęła się po błędzie sędziego :D aut dla atleti miał być. Varowac to! :P
0
@FCB_dimiC a na co komu sprawiedliwość? Ważne, że państwo daje 500+, a LaRambla zielone.