1

@Uukasz_93 podpinam się. Akurat dzisiaj rano stojąc przed lustrem miałem już taka rozkmine czy w przyszlosci nie będę chciał z tego skorzystać :D dałbyś radę podzielić się jak cały ten proces wyglądał i ile Cię to wyszło?

Edit. Ok widzę powyższy koszt, wydaje się to dość tanio. A same badania wcześniej czy cały proces długo trwał? Klinikę miałeś z polecenia coś? Czy mówił też lekarz czy taki efekt jest pernementy znaczy czy do starości będziesz tych włosów mieć sporo czy to efekt na kilka lat tylko?

4

@MNSbEstEver mam podobne odczucia. Również głosowałem za konfederacja, ale teraz? Zrazili mnie mocno akcja o aborcji. W zasadzie wiedziałem że mają takie dość radykalne poglądy, ale jakoś szaleńczo się one uwypuklily podczas marszu kobiet i później. Po prostu stwierdziłem, że te sprawy są równo ważne, jak nie ważniejsze niż aspekty ekonomiczne które stawiałem swego czasu na 1 miejscu. Teraz na kogo głosować? Człowiek cały głupi. Na pewno nie na PiS, ani na Lewicę. Konfederacja raczej też nie, KO również nie przekonuje. Miałem na te bandę nigdy więcej nie głosowac, alw co innego zostaje? Dramat :P

1

@Janas11224 już 2.0 szybko typik poszedł co? :)

0

@Janas11224 no zobaczymy. Ja poszedłem w 2 rzuty rozne Liechtenstein po jakieś 2.35 :P

0

@Janas11224 czyli przy wyniki 2:0 dla Słowacji ten typ nie wchodzi, tak? Słabe, patrząc na to że Liechtenstein to mega ogóry i ostatnio dostali 7 od Portugali

1

@ZwyklyKibicBarcy04 nie byłbym zaskoczony. Zatrudnilismy kiepskiego trenera, do tego Kulesza za sterami PZPN. Wszystko na swoim miejscu. Mimo wszystko łudziłem się, że coś się zmieni i fajnie zaczniemy grać i ostatecznie wyjdziemy z 2 miejsca, niestety nie pyknie to chyba, alw zaskoczony nie jestem.

3

@Ptasior dokładnie ;) ale faktycznie martwi to, że narracja w mediach będzie, że potrzebujemy jednak polaka, a nie tu tkwi problem.

0

@gumaz dokładnie, dlatego domyslam się że to nie jest prosta decyzja i może go nie zwolnią :)

13

@barcanawieki Kulesza musi go zwolnić. Mam nadzieję, że wyjaśniłem. Pozdrawiam

15

Lewandowski po meczu:
Jak zagrywasz piłkę do Busquetsa to jakbyś schował ja do sejfu.
Natomiast jak zagrywasz piłkę do Krychowiaka to jakbyś wyjebał ja do śmieci.

0

@Janas11224 napisałem rajdowke i zajawke. Nie tylko same starty są kosztem, dużo rzeczy jak dobrze wiesz się składa na czynny udział w rajdach :) hobby dla multimilionerow

0

@Janas11224 większości ludzi w naszym kraju nie stac na zwykły samochód, a gdzie dopiero na ekstra rajdowke i zajawke na to :P

1

@Kgorecki2500 to możemy zacznijmy w końcu dbać o wszystkich czyli tych co ciężko tyrają, żeby móc założyć rodzinę, a nie mogą bo ich po prostu nie stać właśnie przez takie debilne programy i rozdawnictwo dla często gęsto wielodzietnych patologi, które nie raz nie przyczyniają się do niczego tylko do hodowania nierobów na zasiłkach?

0

@FutbolFan z kiedy to?

2

@bari_94 tak, młodzi fajnie klepią. Nasuwa mi się teraz pytanie. Skoro mamy takich dziadów, że zbawiciela i naszej gry są Old boysi typu Krycha, Glik czy Grosicki to czy nie możemy powołać kilku młodych z u20 do dorosłej kadry i ich ogrywać już na wyższym poziomie? Jakoś hiszpania mimo tyłu gwiazd nie mają problemów z powolywaniem 18sto czy 16sto latków do dorosłej kadry.

1

@Ptasior kto oglądał drużyny Santosa ten cudów jeśli chodzi o odmianę gry się nie spodziewał ;) z portugalczykow gwarancja odmiany stylu gry był Paulo Bento, ale nie Santos.

2

@Esteban_ ja nie podważam jego wielkiego doświadczenia i zdobytych trofeow, ale już w momencie gdy został ogłoszony to zadowolony nie byłem. Nie jestem zwolennikiem jego kunsztu trenerskiego, uważam że jego drużyny nie grały nic specjalnego. Byłem team Paulo Bento.

12

@Pedri16Future bardzo dobrze, po cholere miał grać z san Marino jak wiadomo że do zawodnik podatny na urazy?

2

Lewy po swojemu, forma z Barcy podtrzymywana

0

@Hosh ta sama sytuacja u mnie :D

0

@Blantozaur na szczęście Państwo dobrze dba o nas i o to żebyśmy mieli na co wydawać te pieniądze :) ceny szybuja w takim tempie, że strach pomyśleć co będzie za rok. Sprawdzałem dzisiaj mieszkania w centrum Krakowa. Nic specjalnego, zwykły blok patodeweloperka to pękła bańka za mieszkanie 3 pokojowe 63m :))) zarabiając 10k czyli nawet te 5 cyfrowke i chcąc wziąć kredo na to to w dalszym ciągu slaaaboo :>

0

@TheNekro94 nie tylko VAT na paliwo. Zamrożone są również ceny energi elektrycznej. Po nowym roku ładnie wystrzela ;)

0

@TheNekro94 bajka. Żeby ludzie pamiętali kto im dał, a po wyborach podwyżka znowu, bo nie ma to najmniejszego sensu przy tak wysokiej inflacji ;)

1

@7black4 tak. 25 sierpnia było losowanke fazy grupowej, a 1 września o 10.00 ruszyła sprzedaż biletów na Camp Nou i wtedy od razu kupiłem. Pamiętam bo mam potwierdzenia i polowałem, dość szybko znikały te najtańsze i najlepsze miejsca.

1

@7black4 na Inter płaciłem za dobre miejsce jakoś 160 euro w zeszłym sezonie. To były jedne z droższych. Najtańsze były jakoś po 70 euro. Oczywiście faza grupowa. Jak patrzylem później na pucharowa LE i mecz z United to były nawet droższe o jakieś 50 euro.

2

@Comentateiro prawda, a czasami wręcz przeciwnie, swoim holowanie zrobi przewagę mijając rywala. Taki ma styl gry i musimy się z tym pogodzić. Chociaż faktycznie na miejscu Xaviego zwracałbym mu uwage, że czasami można spróbować szybciej podać :)

2

@Tomo1989 Meh.. czekamy jeszcze na kolejna waloryzacje 800+. Jak dadzą 1500+ to pomyślimy

0

@MesQueUnClub96 ważne żeby forma przyszła na najważniejsze mecze. Dwa ostatnie już nieźle. Dał w obu zwycięstwo

2

@truqsi lewy dzisiaj zwycięstwo wywalczył, ale na minus dla zasady no spoko xD

9

Żeby nas w 10 Osasuna cisnęła to jest żenada jakaś.

Druga sprawa nic mnie chyba bardziej nie irytuje niż zawodnik wychodzący na wolna pozycje i brak zagrania mu piłki. Ile takich sytuacji było dzisiaj z 20 ?????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?