1

@Bogan Hej, na pewno warto iść. Jeśli pasują Ci samorządowcy to super. Zawsze to dołożysz cegiełkę do nowej parti, a jednocześnie uzyskać to o co Ci głównie chodzi czyli osłabiasz aktualny rząd ;) ja sam nie pomogę, bo jeszcze nie zdecydowałem na kogo oddam głos, ale na pewno pójdę głosować.

12

@AlwaysBlaugrana to sobie wyobraź że też wygląda każde wydanie wiadomości :) zakrzywianie obrazu, ciągle SZCZUCIE (głównie na PO, bo przecież nikt inny się nie liczy) i 75% czasu dziennika to wychwalanie pod niebiosa parti rządzącej. Publiczna tv gdzie rocznie idą 2mld na to czyli jakby każdy z nas z portfela 100zl tylko na tvp rzucał żeby mogli siać swoją propogande nieustannie ;)

0

@DonMatteo901 no serio można być zdziwionym, bo on jest ogólnie dobrym mówca :D nie bronie go, ani nie jestem jego fanem, ale faktycznie aż dziwne, że tak słabo wypadł. Zresztą gdyby to jeszcze byla debata.. :p

0

@Destroyer_of_Worlds możesz rozwinąć myśl? :) jak Tusk uzyska większość? Oni mają zamiar wejść w koalicję z TD i Lewica? W tym co piszesz to nie jest też tak, że jak PiS uzyska te 200, a Konfa 36 to łącznie mają 236 czyli właśnie większość i albo mogą wejść w koalicję, albo przynajmniej przepychać te same ustawy??

0

@Medium poczekaj.. Z taką polityka pisu i rozdawnictwem niedługo będzie. Zresztą nie tylko zależy to od Polski. Jak na zachodzie zrobi się większy syf i tam zaczna się odcinać od imigrantow i ucinać socjal to Ci chętnie zostaną u nas ;)

4

@Dankho94isback no dobrze każdy może mieć swój pogląd, natomiast myśle warto mieć na uwadze zdanie większości osób w kraju, bo do tego dochodzi taka kwestia, że kobiety nie chcą zachodzić w ciążę. Po prostu się boją w wielu przypadkach i zdajesz sobie sprawę że to sprzyja do nizu demograficznego, a o jego konsekwencjach mówić chyba nie muszę? Już teraz jest z tym problem, a co dopiero będzie za X lat przy takim prawie.

1

@Eric_Abidal_22 niestety. W naszym układzie bardzo ciężko jest o dostanie się do Sejmu parti z takimi poglądami. W ogóle bardzo ciężko dostać się do Sejmu. Między innymi dlatego trzeba odsunąć pis od totalnej władzy, gdyż oni utrudniają możliwość wejścia innym. Wszystko pod to żeby samodzielnie rządzić. Na ten moment jest tak jak mówisz i jedyną sensowna opcja w naszym kraju jest to aby nikt nie rządził. Aby opozycja zawsze miała większość.

6

@Criss18Barca "wywrócicie nam te stolik" :D :D

Szkoda tylko, że konfa ora się sama jeszcze bardziej niż reszta opozycji. Szkoda, bo potencjał był, ale od lat się wiele nie zmienia, a sondaże tylko coraz niższe. Dostać się do sejmu i zanotować tak marny wzrost to jako nowa świeża siła to trzeba potrafić. Utworzyła się druga lewica, tak samo odklejeni tylko odwrotne poglądy. Myślę sobie, mogliby usunąć Korwina, dlaczego tego nie robią i pozwalają na takie samozoranie? Po chwili dochodzi do mnie myśl, że w zasadzie oni go nie usuwają, bo tam jest więcej takich i dokładnie takie same wartości mają.. Obrzydliwe.

0

@Chaoss tak jak mówię. W co drugiej akcji znajdzie się podstawa do anulowania akcji bramkowej. Niemniej wg mnie idąc z duchem gry ta bramka powinna zostać uznana. Dużo większe wątpliwości miałem odnośnie wcześniejszego gola. Piła leci metr na Ferranem, w takich sytuacjach gdzie wrzuta idzie na długi słupek to bramkarz tak czy siak nie ma nic do powiedzenia w 90% przypadków. Zresztą ile jest podobnych sytuacji i sędziowie gwizdaja jak chcą. Tutaj ani bramkarz nie był zasłonięty i dobrze widział cała sytuację i zapewne ocenił ja dobrze ze Ferran nie sięgnie piłki. Po czwarte już chyba, jaki to spalony o długość lokcia gościa który nawet piłki nie dotyka? No nie mogę... Serio, chore to wszystko, ale tak PRZEPISY. dodajmy przepis że jak ptak się zesra w bramkę to również rozprasza bramkarza i trzeba anulować prawidłowo zdobyta bramkę.

2

Powiem Wam dobrze ze przerwa na repke idzie. Szczerze to odechciewa mi się oglądać meczów ostatnio. Pomijam już styl gry o wyniki, bo to tak już zawsze było że raz szło lepiej raz gorzej. Odechciewa się po prostu przez te sędziowanie. Wieczne faule, brak pokazywania kartek, błędy sędziów. Wielkie analizy var, walki sędziów i nie udostępnianie ich rozmów. Udostępnili raz ostatnio z meczu totkow i lfc i wyszły jaja, afera na cały świat. Śmiechu warte to wszystko. Dzisiaj to samo, już się człowiek cieszy z bramy na 3.2,a tu zmiana decyzji. Powiecie ze prawidłowe. Nie wiem, dla mnie to żenada i odechciewa się oglądać tego cyrku.

15

Najlepsze jest to, że wielkie absorbowanie które nawet jakby faktycznie było TO KOMPLETNIE NIC nie zmieniłoby w tej sytuacji. Do granie na dłuższy słupek, bramkarz daleko od Felixa, uderzenie bardzo dobre. Bez szans na reakcje.

3

Ale szkoda Araujo :( jemu się należy zawsze co najlepsze

0

Co to za zmiany.....

3

Występ Gaviego dzisiaj.

Zawalony mecz
Skontuzjowanie Kounde

:D

0

@ObiektywnyKibic121 nie tylko chodzi o oddawanie piłki co szybsza grę do przodu. Zwalnianie każdej akcji gdy nie ma się na nic pomysłu i wycofywanie piłki to woda na młyn do przeciwnika który idealnie na spokojnie może się ustawić. Gdy mamy lepszych jakościowo piłkarzy to powinniśmy pchać szybko do przodu, bo i częściej przechwycimy piłkę i przy wielu przebitkach zawsze coś wpadnie.

0

Bajka, nie ma to jak głupio stracić na początku i dać przeciwnikowi szanse na postawienie autobusu od początku ;) piękne frajerzenie

0

@Mario96w tak też będzie trzeba zrobić. Mógłby się chociaż załadować żeby później obejrzec.

1

Heh ale się człowiek uwkur**a. Wykupionego ma yt premium, a od 10min się filmik nie ładuje, a za pół godz mecz Barcy. Jak żyć :)))

0

@J4no przecież w końcu coś powstało przeciwko tym patoinfluencerom i ktoś ich zaczął punktować. Kwestia pedofili i bezpieczeństwa dzieci to jeden z ważniejszych tematów i chwała wardedze i Konopie że się za to wzięli. I tak uważam, że to dużo zmieni, w końcu ktoś się zabierze za cyberbezpieczenstwo. Ja z kolei nie rozumiem, czemu Ciebie i innym Tobie podobnym to w ogóle dziwi :)

1

@Katalończyk 99 a widzisz różnice między Berlinem, Lamoedusa, a piłkarzami Legi czy Rakowa? :p

0

@SelloutCrowd tak najlepiej może od razu 14 lub 12. Mecze w środku dnia gdy wszyscy mają zajęcia swoje, prace czy też spędzają czas z rodziną w dniu wolnym to dopiero odklejka.

0

@Kamilos84 przyblozysz trochę dlaczego sumujesz pis i konfe? Mówi się coś szerzej o jakiejś koalicji? Konfa się niby zarzeka że nie pójdzie razem z pisem. Chyba że dazysz do tego że czasami głosuja tak jak pisiory.

0

@DonMatteo901 ja tylko dodam od siebie, że sorry bo nie chce wszystkich do 1 wora wrzucać, ale na ogół ochroniarze to polglowki i totalne bezmozgi. Czuja się Panami wielcy ochroniarze i że wszyztko im wolno.

1

@SteuerFreiMoney dobrze tylko co to ma do rzeczy, bo nie rozumiem co ma wnieść ten wpis, rozwiniesz myśl? :P Każdy kupuje takie auto jakie chce, a zazwyczaj takie na jakie go stać. Marki premium mają lepsze systemy, a słabsze odwrotnie. Rodzina, która zginęła zapłaciła najwyższa cenę. Czy by przeżyli mając lepszy samochód? Może tak, może nie. Tego się nie dowiemy już, ale ewidentnie wina sprawcy. I oczywiste jest, że każda marka dba i rozwija swoje technologie :)

1

Oriol ogórek? Gdzie jego forma z początku sezonu eh

0

@HighestInTheRoom ludzie jprdl xD rozkmine masz czy oni wrócą do internetu czy są już w necie zniszczeni? Tu powinno się oczekiwać wsadzenie ich do pierdla odpowiedniego, a nie powrotów bądź nie do patrostremerki :D

1

@Witekk10 lol połowa kuponu Ci nie wchodzi, druga połowa dalej w grze i na co tu narzekać xD jeśli Cię to ma pocieszyć to Ci mogę powiedzieć że mi jednej bramki arsenalu braklo do tysiaka

0

@Joe_Pesci @RomanHoffer no mowie wszystko zależy od potrzeb. Jak wystarczy Ci taki metraż co podeslal Joe to jak najbardziej. Ja bym pewnie tam chomika nie zmieścił, a co dopiero zakładać rodzinę i dzieci na 40m z kredytem na pół życia ;) i PS. Pisałem o nowym budownictwie, wiem bo sprawdzałem ostatnio ceny nowych inwestycji. Do starego mieszkania tylko przypominam że zazwyczaj dużo wyzszy czynsz i fundusze remontowe się płaci.

0

@bartekvisca z takiego, że pisiory obiecały darmowy socjal w postaci 500+

0

@Joe_Pesci @RomanHoffer dobrać trochę kredytu? Xd Ty zdajesz sobie sprawę ile kosztują teraz mieszkania w Krakowie? W nowym budownictwie to musisz mieć z bańkę przygotowana na sensowne mieszkanie, więc mając 150k to nawet dobierając z programu 2% kredyt o maksymalnej wartości 500k to nie masz szans na zakup i urządzenie mieszkania w Krakowie. Chyba, że kawalerka i na wypizdowie gdzie tramwaje nawet nie dojeżdżają :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?