0

@Striker
A kto bierze udział w głosowaniu?:)

0

@PRINSU
Dzięki za wyjaśnienie:) Osobiście gram raz w tygodniu na orliku, bardziej rekreacyjnie ze znajomymi ale poziom jak na amatorke jest całkiem wysoki. Myślisz, że na takie granie wystarczy ta wersja club czy lepiej dopłacić do Academy?

6

Fajnie by było jakby Real zgarnął Martineza. Za rok kończy się umowa Mbappe może jego by się udało wyciągnąć

0

Pytanie odnośnie obuwia na orlik. Czy ktoś wie jaka jest różnica załóżmy między modelem Nike mercurial vapor 13 ACADEMY a vapor 13 CLUB ? Różnica na stronie zgody cenowo to 299pln vs 179pln. Czym się różnią na pierwszy rzut oka te same dwa modele?

1

@Rust_Cohle
Cenowo wychodzi tak samo. Paczka zawiera tyle samo wkładów co zwykła paczka fajek. Schodzi w takim samym tempie i kosztuje podobnie bo 14zl

0

@Rust_Cohle
Polecam iqos mogę Ci podać konkretny model. Koszt to około 200-300zl. Moja pali i szczerze 100 razy bardziej wolę to niż epapierosa czy co gorsza zwykle fajki. Smród po tym minimalny można palić nawet w domu zapach się nie utrzymuje na niczym. Jeśli dziewczyna by się zdecydowała to daj proszę znać bo z polecenia moja dostaje tam jakieś punkty na fajki czy coś:p

0

@Kuczek
Dzięki za opinię co do 2. W takim razie mocno przemyśle jeszcze zakup 1+2 skoro są na promocji :)

0

@Kuczek
Zastanawiałem się nad tym. Daj znać jak pograsz czy Ci podeszlo, bo cena zachęcająca ale nie wiem czy mi to siądzie czy znudzi się po chwili. Kolejna część bodajże za 37zl.

1

Macie jakiś pomysł na 30 urodziny dla kumpla? Świętowanie w małym gronie myślę że 4 osoby kobiety i mężczyźni. Myślałem o jakimś spontanicznym wyjściu niespodziankę do restauracji może do tego jakiś prezent. Macie pomysły na coś oryginalnego lub jakaś miłą niespodziankę, z której można się ucieszyć gdy materialnie ma się już wszystko co chce?

2

@Salwik92
Mieszkam w mniejszym mieście i z jednej strony tak jak mówisz pojawiają się oferty, ale wymagania z kosmosu. Próbowałem zmienić ostatnio pracę, byłem nawet z polecenia na 2 etapie rozmowy. Mam doświadczenie, kilka przydatnych kursów i szkoleń, ale dalej to za mało. Lub moje wymagania zbyt wysokie jak dla firm. Nie wiem sam, ale faktycznie dziwne to trochę jest, a pracy podobno wszędzie pełno ;) niby każdy ma robotę, ale przeskoczyć gdzieś na lepsze warunki to nie jest prosta sprawa.

0

@masq
To się ciesz, lepiej pracować niż nie. Skąd wiesz jak to u nich dokładnie wygląda, może mają 50% płatne?:> ja tam nie narzekam, że mam co robić:)

1

@masq
Tak, to czytałem. Fakt, że nie przedłuża też musi z czegoś wynikać. Może otrzymał info że City na niego nie będzie stawiać lub nie zaproponują mu lepszego kontraktu, dlatego pytam czy on jest rzeczywiście dobry i czy ktoś oglądał jego występy:)

0

Pytanie o Erica Garcia czy to rzeczywiście taki wymiatacz? City ma problem z defensorami to dlaczego chętnie się go pozbywają?

0

Czy rzeczywiście okienko transferowe kończy się dopiero w październiku? Dla mnie to nieporozumienie. Sezon będzie już rozkręcony na dobre, a tu dalej ruchy między klubami? Trochę to słabe. Nie mówiąc, że męczące są już te codziennie doniesienia i przeciągane na maksa transfery każdego jednego piłkarza.

0

@GeFcIo
Właśnie chodzi o to, że podstawkę używaną na płycie kupiłem. Teraz kwestia dokupienia dodatku kombat (6 spoko postaci za 84zl) lub aftematch łącznie chyba 9 postaci plus tryb fabularny z tym że cena już ok 160zl. Grałem z dziewczyna w fabule z podstawki i podobało nam się dlatego zastanawiam się które rozszerzenie warto kupić kombat czy aftematch wg Ciebie? Grałeś w fabule z dodatku? Podobało się?

0

@TheNekro94
Niedokonca się z tym zgadzam. Jeśli laska od początku poczuła te iskre to się nie zrazi. Oczywiście wszystko z wyczuciem, nie mówię żeby na 1 randce mówić jej że chce się z nią dzieci mieć ^^

0

Pytanie do osób które grają/grały w mortal kombat 11 ps4. Mam podstawkę i zastanawiam się czy kupić rozszerzenie (kombat lub aftermatch) czy ktoś może przybliżyć mi temat lub dać opinie czy warto? Aftematch bodajże koło 160zl kosztuje, a to całkiem sporo jak na dlc.

2

@TheNekro94
Dlatego ja nauczyłem się kiedyś zaznaczać na początku mocno swoje zainteresowanie i otwarcie o tym mówiłem od początku. Druga sprawa, że kobiety najczęściej są takie że lubią mieć opcję rezerwową.

1

@bixmix
Oczywiscie, że tak. Messi nie ma z kim grać aktualnie. Brakuje po odejściu Neymara skrzydłowego do którego Messi mógłby zagrywac piłki oraz brakuje rozgrywających od których Messi mógłby je otrzymywać (kiedyś Xavi Iniesta) i w tych latach to funkcjonowało, a teraz można powiedzieć że Messi jest sam sobie na boisku i nie dziwota że dzieje się co się dzieje.

0

Rzetelne angielskie źródła podały dzisiaj, że Wijnaldum blisko Barcy.

1

Powodzenia dla Rakiety! Jakoś tak mimo wszystko mam sporo sympatii dla Ivana. Super gość, nie narzekał, charował dużo na boisku kryjąc często strefę Messiego który nie wracał i zdobył kilka pięknych i ważnych bramek. Pozostaje życzyć z uśmiechem na twarzy wszystkiego dobrego!:)

1

@Mat_Cat
Mój znajomy ma. Również polecam. Wydatki wcale nie takie duże jak powyżej napisała Lola. Owszem pies duży to i sporo je, natomiast same utrzymanie nie jest bardzo drogie. Psy te na ogół są zdrowe, więc nie trzeba z nimi co chwile latać po weterynarzach. Żyją stosunkowo długo to też na plus.

1

@Junngeas
Nie znasz swoich potrzeb i nie potrafisz ich nazwać. Szklanka słodkiego napoju zaspokajasz potrzebę cukru, a nie gasisz pragnienie. To że wypijesz szklankę wody i za 15min Ci się znowu chce to normalne, w taki sposób reaguje organizm na pragnienie. Spokojnie możesz wypić dziennie nawet 20 takich szklanek.

0

@Mazi
Oczywiście, że przeszkadzał. Mówił to już wcześniej, a teraz cóż nie ma wyjścia innego raczej. Powinien odejść

3

@OnlyBarcelona
Krzywdę to wyrządziła w ostatnich latach Barcelona z Bartomeu na czele Messiemu, a nie odwrotnie.

Sam Messi wiele razy upomnial się, że chce lepszego projektu sportowego. Jak można mieć w składzie najlepszego piłkarza na świecie który poniekąd sam ciągnie ten wózek co nie przełożyło się oczywiście na większą ilość trofeów.

Jak czytam te żale to zastanawiam się o co chodzi. Sytuację te można porównać do życia gdy zaniedbuje się partnera przez lata, on próbuje sam to naprawiać na próżno, a później wielki szok że odchodzi. Jeszcze się to potępia. Zastanówcie się czasem co piszecie. Messiemu można być tylko wdzięcznym za to co zrobił dla Barcelony, a i tak długo wytrzymał :)

0

@TeKa
Zgadzam się, a jednocześnie słyszałeś powiedzenie że nie ma ludzi brzydkich ($$$ ;)) ?

2

@ArterkHD
W głębi lasu. Polski krótki całkiem ok

1

@volume4443
Dasz radę ucząc się w trakcie, natomiast sporo indywidualnej pracy Cię czeka. Jeśli chcesz mieć łatwiej, a masz teraz trochę wolnego czasu i chęci to polecam zacząć sobie już samemu coś programować.

0

@usztafik
Nie, bo z gorgonzola:)

0

@masq
Spoko, ale mi się podoba Rebbeca ma to coś ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?