Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kurkmen
Byłem w Jastrzebiej Górze (kilka kilometrów dalej), mam zdjęcie z plaży godzina 9:30 rano, słońce na całego, a plaża pusta w zasięgu mojego wzroku może 5 osób. Koło południa zeszło się więcej ale nadal luzu było co nie miara.
0
@pepo_barcarzadzi
Osobiście byłem przez bookinga, nie korzystałem z airbnb ale za granicą jest to chyba nawet bardziej popularne. Znajomi mówili, że korzystali i nie ma czego się bać. O ile dobrze się orientuję to zazwyczaj ogłoszenia noclegów od prywaciarza tam są. Jak patrzyłem na Barcelonę to noclegi połowę tańsze vs booking więc chyba warto się zainteresować. Jakbyś coś tam ogarnął daj znać na przyszłość bo też będę planować za rok jakoś tam lecieć:)
0
@pepo_barcarzadzi
Potwierdzam miejscówka bunkry to Must see. Co do noclegów pytanie raczej do wszystkich. Czy airbnb nie jest w Barcelonie dużo tańsze od bookinga?
3
@barteq
Kolega wyżej chyba wyjaśnił sprawę dzielenia. Ja natomiast mam pytanie jak Ty widzisz te przyszłość, o której piszesz?
1
@Barca1992
Cytujac klasyka. "Przynajmniej dajom" :D
1
@RadekACCA
El classico i pełne camp nou:)
0
@BarcaInfo
Kiedyś poza posiadaniem piłki stwarzalismy sobie mnóstwo okazji bramkowych. Teraz trzymamy piłkę 75% czasu gry, a oddajemy 3 strzały na bramkę. Masakra jakaś nic z tego nie wynika. I tak uważam że to w głównej mierze wina trenera, Setien z Betisem grał tak samo.
1
@Hiacynk
Mimo wszystko robi wrażenie, bo to malutki kraj prawie doszczętnie zniszczony przez wojny.
0
@AlexDark00
Nam nic nie dadzą nowi piłkarze. Tutaj problem jest znacznie większy począwszy od zarządu. To nie wina piłkarzy że nasza gra leży, bo piłkarzy mamy z topu. W grze brak jakiejkolwiek taktyki, nie da sie na to patrzeć. Nie pamiętam kiedy ostatnio zatrudnilismy trenera z prawdziwego zdarzenia.
0
@tomono
Szczerze to nie jadłem chyba nigdy w życiu czegoś takiego. Spaghetti tylko podawane. bezpośrednio po ugotowaniu najlepiej własnym:)
3
@LloretDeMar
Piękna wizja co nie? Móc wybierać między Bosakiem czy Hołownia, a nie jak od lat między tym samym złem.
1
@ksobi
Nie mam zamiaru mu ublizac w końcu nie jego wina, że naród go wybiera na głowę państwa :p ale rzeczywiście ani znajomością języka, ani błyskotliwością to się nie popisuje. Po prostu swój chłop swoich ludzi ;d
1
@Joey
but but but but xd
1
@ksobi
To jest jakaś masakra przecież ;p wstyd żeby główny reprezentant narodu nasza wizytówka w świecie tak nie ogarniała angielskiego.
0
@shinthps
Na zamówienie czekasz zazwyczaj dłużej niż sam byś miał zrobić chyba, że jadasz w fast foodach. Gotowanie to często również fajny sposób na spędzanie czasu.
0
@elmayakos
Jeśli uważasz, że tak duża ingerencja Państwa w firmy czy duże koncerny to coś normalnego to dalej nawet nie ciągne dyskusji. Nie było tematu.
0
@Katalończyk 99
Obecnie mam swoją dziewczynę która poznałem właśnie w taki sposób, więc nigdzie się nie wybieram. Natomiast z doświadczenia Ci powiem że nie ma się czego bać wystarczy się odezwać. Być może z tych 5 dostalbym kosza od 3 i co z tego? A może wszystkie 5 by mi zostawiły numer kto wie kwestia szczęścia, bo na czole żadna nie ma napisana czy jest zainteresowana.
0
@Katalończyk 99
Yyy że co? W sensie uważasz, że zagadanie do dziewczyny/kobiety do tego doprowadzić może?;p
0
@pazio23
W sumie to nie znam, ale polecam wyjść na ulice i samemu wybrać z kim się chce pogadać. Wiem, że to nie jest proste bo trzeba się przełamać, ale na prawdę warto i efekt dużo lepszy.
1
@elmayakos
No świetna wiadomość, czekać jeszcze jak wchłoną PGNiG i będzie monopol, w którym za sznurki będzie pociągał PiS narzucając Ci ceny jakie będzie chciało, bo zdrowa konkurencja jest zabijana.
3
@damiano996
Akurat Rumunia to obecnie świetny kierunek dla przedsiębiorców. Mnóstwo firm się tam zakłada, dużo ludzi wyjeżdża w tym Polaków. Wszystko za sprawą władzy i systemu podatkowego. U nas nie do pomyślenia. To jakie zacofanie robi się obecnie w naszym kraju jest przerażające, ale wyborców Pisu nie wytłumaczysz. Każdemu jednemu przyslowiowemu Kowalskiemu, który otwiera piwo po skończeniu szychty "żyje się lepiej". XD.
2
@Ratamahatta
Dokładnie, wystarczy przed wyborami rzucić kilka haseł dla szumu typu aborcja, LGBT, faszyzm itp i można dalej robić swoje czy to kraść czy dążyć do władzy totalitarnej na garbie własnych wyborców. Niesamowite to jest doprawdy.
1
@Tekeruto
Poszedłbym krok dalej i powiedział, że to nie ma również odniesienia względem poparcia partii, bo niektórzy tutaj już ogłaszają sukces PO na podstawie wyników drugiej tury. Ciekawe swoją drogą czy tak samo by mówili gdyby rezprezentantem pozostała Kidawa z poparciem 3% :>
0
@MarioVeB!
Chętnie bym podyskutował, ale akurat ten komentarz, do którego mnie przekierowujesz to jakiś bełkot i chyba sam jesteś tego świadom. Zero konkretów jakieś gadanie o rzekomym podpatrzeniu propozycji Vatu15% (a nawet jeśli to co?), umniejszanie Mentzenowi że ten się nie zna - (a tak z ciekawości słuchałeś go kiedyś? Osobiście jest to mój ulubiony polityk i podziwiam go za jego wiedzę ekonomiczną) jestem przeciwnego zdania co do jego 100 niż autor Twojego linka, który nie przytoczył żadnego konkretu itd itd mógłbym się odnieść do każdego punktu, ale one poważnie są po prostu słabe. Jak dla mnie nie są obnażone w nich żadne słabości, a jedynie wyssane z palca domysły. Żeby nie było nie jestem jakimś fanatykiem, sam nie zgadzam się z wieloma rzeczami w Konfie, ale ich podejście wolnorynkowe mi bardzo pasuje. Co do światopoglądu moim zdaniem można się przyczepić wielu rzeczy, ale z dwojga złego wolę takie postulaty oparte na tradycji niż lewactwo.
1
@lucas/catalan
Co w tym dziwnego? Wielu ludzi nie chciało monopolu Pisu i kontynuowania prezydentury kogoś kto nie stoi na straży konstytucji, a wręcz przeciwnie zezwala na jej łamanie. Z drugiej strony kandydat PO, wybór jak między dżuma i cholera, więc nie dziwią mnie osobiście głosy podzielone lub wstrzynywanie się od głosowania.
3
@MarioVeB!
Wątpię, ale każdy z nas może mieć swoje zdanie.:) mnie cieszy, że PO z każdymi kolejnymi wyborami przegrywa i traci poparcie wśród własnych wyborców. Mam nadzieję, że tendencja się utrzyma podobnie jak z Pisem, który w mojej ocenie również powoli słabnie co będzie wpływać na dalszy wzrost czy to Konfederacji czy jakiejkolwiek innej nowej siły.
0
@Hushovt
Prezydenckie? Być może chociaż szczerze bardzo w to wątpię, a o partyjnych możesz zapomnieć. PO z roku na rok co raz więcej ludzi dziękuję, rośnie negatywne elektorat i slusznie. Nawet w prezydenckich ledwie 30% poparcia.
1
@arraco
W punkt :D
@Kapitan hawk nieważne jaki kandydat ważne czy ludzie pójdą po rozum do głowy i przestaną głosować na popis. Od lat zadaje sobie te pytanie. Najwidoczniej trochę jeszcze poczekam, bo wygląda na to że ludziom jest za dobrze.
4
@VenoM
Ja osobiście uważam, że jest i nic bym nie zmieniał jeśli chodzi o lgbt i te tematy. Zostawilbym to w spokoju, bo jak dla mnie i moich znajomych (homo) również było ok. Jak mówię temat rozdmuchany specjalnie przed wyborami w wiadomym celu.
0
@PatrychoO
Betony. Nie wiem już sam, ktore mocniejsze te Pisu czy PO?