0

@Kyman
Da się gdzieś zagrać w kajko i kokosz?^^

1

@Edoss
Kurde przeczytałem tylko nazwisko Sarr, a chodziło mi o tego z watfrodu :p moje niedopatrzenie

0

@cules100pro
Liverpool też się nim interesuje, ale za duża kasa, więc nas tym bardziej nie stać.

0

@mateusz33
Setiena Betis grał tak jak i jego Barca, więc nie wiem o czy mówisz.

1

@IronSanHybrid
Na podstawie reprezentacji bym nie oceniał jego poczynań. Ja pamiętam jego poczynania w Southampton i Everton. Jak dla mnie obie drużyny grały przy nim bezbarwnie i słabo żeby nie mówić beznadziejnoe.

1

@zuchinho
1. Z obecnego składu zostać powinien Mats, Lenglet, Alba (pod znakiem zapytania?), De Jong, Riki, Ansu, Messi i to chyba tyle.
2. Gdzie powinien grać Messi? Tam gdzie wczoraj Muller. Podwieszony napastnik pozycja "10". Powinien zrobić w końcu miejsce na skrzydle, ale o czym ja mówię od lat niemal każdy to powtarza.

0

@Messibestplayerintheworld
Czy aby na pewno? Leglet przy 1 bramce miał kluczowe podanie, poza tym chyba 5 bramek wczoraj tylko na konto Semedo. Ciekawy jestem jak to dokładnie wygląda kto zawinił przy ilu bramkach, bo nie wszystko wylapalem. Jest gdzieś analiza?

0

@draxidox
Tak jak ktoś wyżej napisał, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Mam w rodzinie osobę po medycynie. Obecnie po studiach 2/3 lata i już teraz 5 cyfrowa wypłata. Inżynierów budownictwa też znam kilku w podobnym wieku i nikt takich pieniędzy jeszcze nie ma.

0

@Wossi61FCB
Jak przy poniedziałku w zakopcu dużo ludzi? Jadę w przyszły czwartek i się zastanawiam jak będzie:)

0

@marcin000019
Redakcja wprowadza w błąd. Kurs na 3 celne strzały Messiego wynosi 2.0, na 4 celne 4.0.

5

@tobiasson92
I tak czeka nas armagedon na jesień, bo większość ludzi ma w głębokim poważaniu zalecenia rządu (np. Ty naczelny antymaseczkowiec), więc szykuje się katastrofa gdy wlecisezon grypowy. Będzie płacz i lament wśród ludzi i lekarzy.

5

@Rivaldo55
U nas zawsze to samo jest. ;)

0

@bartek55559
Interesuje mnie Śląsk. Jesteś w stanie podać konkretny link/odnosnik/konto? Szukam na stronach wojewódzkich, Twitterze i chyba jestem ślepy bo nie mogę znaleźć...

1

@ShinobiQWE
Tak, tylko gdyby robić np na pomorzu tyle testów ile robi się obecnie na Śląsku to by to z goła inaczej wyglądało;)

0

Czy można gdzieś sprawdzić ilość nowych przypadków według powiatów, a nie samych województw?

1

@MesQueUnClub96
Chodzi o ilość przypadków na powiat, nie województwo.

2

@Son3k
Oczywiście, że tak. Natomiast od tygodni widzę pewnych użytkowników którzy na siłę bojkotują i lekceważą covida/obostrzenia. Jestem za żeby Państwo wprowadziło restrykcje, a przede wszystkim egzekwowalo je i karalo za nieprzestrzeganie, bo tego wcześniej zabrakło. Po wprowadzeniu takich poprawek/załączników do ustaw wszystko może być prawomocne.

2

@Mario96w
Mój również. Mile wspomnienia. Skrzydlate ręce podobnie z sentymentem. Aż sobie muszę przypomnieć:>

1

@Filip_10
Też miałem. To był konkurs ahh. Pochwale sie co mi tam :D w podstawówce top3 i wygrana wycieczka, a w liceum top47 Europa o ile dobrze pamiętam

1

@SHIBA
A? Chwila chwila pytanie od której strony na to patrzeć:p ja skladalem tak jak leży, bez obracania do góry nogami.

2

@SHIBA
C.

Lecę spać, dobrej nocki wszystkim ;)

1

@kerouac
Detektyw
Bates Motel
Narcos

1

@SHIBA
Jasne, że tak:) to było całkiem proste. Next please bo zaraz idę spać ^^

1

@SHIBA
D.

1

@MrShakira
Całą Chorwacja wchodzi w grę? Każdy region ma inny klimat więc w zależności czego szukasz. Południe, a północ różni się diametralnie.

0

@pt9
Może stąd ta różnica. Ja mówię na przykładzie śląska i łódzkiego. Nie chce mi się wchodzić w szczegóły, ale same zaostrzone środki ostrożności bezpieczeństwa, ciągle ryzyko covida i ubieranie się do pacjentów ciężej niż astronauta szykujący się do wylotu na orbitę.

6

@pt9
Ja mam w rodzinie i wśród bliskich przyjaciół łącznie 7 osób pracujących w szpitalach (w różnym wieku na różnych oddzialach) i wszyscy mają taki zajob jak nigdy. Urlopy oczywiście poblokowane, nie ma kto za nich pracować. Także nie wiem czy Twój tata jest oderwany od rzeczywistości czy wszyscy moi bliscy wymyślają, a zamiast do pracy wychodzą na grzyby:)

1

@michal26
Jak to droga Szwecji? Wtf haha :D przecież dopiero powiedzieliśmy sobie, że nasza służba zdrowia nie jest gotowa nawet na to co mamy obecnie, a co dopiero gdyby do szpitali trafialo x10 ludzi lub więcej?;d

7

@michal26
Matematyka to jedno, ale realne zagrożenie i praca przy tym to drugie. Nie masz pojęcia co się dzieje w szpitalach, jak dużo jest więcej pracy dla lekarzy i jak bardzo jest obciążona służba zdrowia która w naszym kraju jest na żenującym poziomie zaniedbana przez rządy od lat.

6

@Zoker
Miałem podobną historię wypisz wymaluj. Też po 18stce. Próbowałem wrócić ale morze mnie cofalo i wciagalo wglab. Opis sytuacji identyczny jak u Ciebie. Pomógł mi kolega ja już nie miałem sił walczyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?