Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Awans Włochów to wcale nie sensacja. Mecz będzie wyrównany.
0
To gratki tam już kursik był dużo lepszy, miałeś nosa, a sam mecz był szalony :p
0
Zgadzam się kurs był niesamowity, sam ich obstawilem do tego dorzucilem wczorajsze Euro na Irlandie, Belgie i Portugalie i zgadnij, która ekipa mi zaprzepascila kupon o wartości 1000?:p tak Portugalia z krolem Cristiano na kursie 1,4.. żenada co grają na tym turnieju w tak łatwej grupie :)
0
No ja w sumie 4 kupony puscilem, jeden na 400 zepsula mi wczoraj portugalia na kursie 1.4, a taka Irlandia z Wlochami siada :/ peszek, ale nie ma sie co poddawac gramy dalej^^
1
A czy potrzebne są hity, aby mecz był dobry? Odejdzmy trochę od tych szablonów. Gdyby w kółko wygrywaly reprezentacje Niemiec, Hiszpanii Francji i Włoch byłoby strasznie nudno i przewidywalnie.
2
Masz racje, marudzisz. Goli co prawda za dużo nie ma, ale jak już są to naprawdę ładnie. Grupy zacięte mieliśmy sporo walki i rywalizacji, mi sie podobalo. A co najważniejsze to była dopiero faza grupowa, prawdziwe emocje przed nami i to nie od meczu 1/4, a 1/8.
0
E tam mi wlasnie siadl kuponik 8 zdarzen i wyciagnalem 800 nie ma źle :)
0
Lte mam, ale tex sie przemieszczalem ciagle i roznie z zasiegiem było
0
Ogladalem bez apki, przez stronke na tvp.sport, jakosc hd, wiec fajnie, czasami przycinalo i transmisja byla lekko opozniona, ale ogolnie ok.
0
Ktoś kto dzisiaj stawia na Włochy ma dobrze pod kopułą :D 5 meczy za duże ryzyko na taką stawkę.
0
Szanuje Twoje zdanie, ale tak sie raczej nie stanie. Mówię raczej, bo nigdy nie widziałem w akcji ich zawodników rezerwowych, a oczywiście wszystko sie moze zdarzyc.
2
Włochy nie wygraja dzisiaj
0
ZP - plebiscyt na nabardziej medialnego pilkarza taka ważna..:p oby Messi wygrał teraz CA, a za dwa lata MŚ!
2
To już ta faza i pora na obrońców Ronaldo?:d
0
Od początku Euro pisałem, że Chorwacja będzie czarnym koniem, jednak się myliłem na ten moment wg mnie są faworytem, a drogę do finału mają stosunkowo prostą. Jeśli pokonamy Szwajcarie będzie wielki sukces naszej reprezentacji na Euro, ale z Chorwacją nie ma się co łudzić, że wygramy.
17
A jak to jest wykorzystać 100% sytuacje?
Tego też nie wiem.
0
Jak myslicie Irlandia moze dzisiaj wygrac z Włochami? Podobno wlosi mają odpuscic i wyjsc calym skladem rezerw.
0
Zdecydowanie bralbym a5, ale nie chce mi sie pisac dlaczego, bo sporo by wymieniac :p
1
Oczywiście, że wystarcza, ale chyba lepiej mieć więcej nie? Co za porównanie. Równie dobrze po co Ci zarabiać 10000zl skoro 3000zl w zupełności Ci wystarcza na przeżycie, no nie?
2
Wiesz zarabiać rocznie 10mln €, a 25 to jest ogromna różnica, która prawdopodobnie zapewnia życie w dużo lepszym standardzie, ale z drugiej strony mając nawet te 10mln można się już skupić wyłącznie na byciu w pełni szczęśliwym. Poza tym dlaczego jedno ma wykluczać drugie? Kto powiedział, że zarabiając dużo więcej w Paryżu będzie mniej szczęśliwy niż w Barcelonie? Trochę bezsensu argument, bo każdy definiuje szczęście na swój sposób.
4
Pewny siebie i swoich umiejętności, a to podstawa dla samorozwoju i do gry w najlepszych klubach.
0
Kurde rzeczywiście chyba masz racje, a ja caly czas mialem błędne źródło. Teraz porownalem kilka innych i zgadA sie
0
Ze zwycięzca meczu Szwajcaria/2C gra zwycięzca pary 1B/3acf. Hiszpania jeśli awansuje z 1 i wygra 1/8 to zmierzy się cwiercinale z Francja/ktoś.
0
Nie wyobrażam sobie, żebyśmy mieli 3 miejsce w grupie to prawie niemożliwe w związku z czym na Włochy trafić byśmy mogli najwcześniej w finale. Hiszpania jeszcze niewiadomo po której stronie drabinki wyląduje, ale obatawiam, że zagrają w cwiercfinale z Francją, która wg mnie byłaby w potencjalnym półfinale łatwiejsza do ogrania.
0
Właśnie 'kogokolwiek', a nie piłkarza, który będąc w formie jest najlepszy na świecie. Chociaż, też mi się wydaje, że Neymar całej kariery u nas nie spędzi. Prędzej czy później odejdzie gdzieś dla dużej kasy. Niestety szejki zaburzyly rynek, robią co chcą i nie ma się co dziwić, że piłkarze odchodzą jeśli dostają kilkukrotnie wyższe pensje.
2
Awans mamy na 99% na ten moment, ktory powinny dac 4 pkt. Abyśmy zajęli 3 miejsce w grupie to Irlandia Północna musi wygrać z Niemcami, a my przegrać z Ukrainą to jedyna opcja. Jeśli wygramy z Ukrainą lepszym bilansem niż Niemcy z Irlandią to będziemy mieli awans z 1 miejsca. Osobiście uważam, że wyjdzueny z 2 i zagramy w 1/8 ze Szwajcarią.
0
Tak sprzedajmy go za 200, a za to kupmy 4 Turanów na pewno dobrze na tym wyjdziemy :)
0
Orientuje się ktoś mniej więcej kiedy mogą zostać oficjalnie potwierdzone daty SPH i Pucharu Gampera?
1
Kurczę niby remis dobry wynik i powinien cieszyć, ale mam straszny niedosyt po sytuacjach Milika, a szczególnie chybionej główki z 46.. ile on musi mieć setek, żeby w końcu coś trafić?:/
0
Kiedy najwcześniej może być potwierdzenie daty rozgrywania SPH?