4

I lepszy taki bezposredni mecz, niz taki cyrk jaki odwalil sie w tym roku w ekstraklasie przy podziale na grupy.

1

Serio? Nie slyszales, ze ma zakaz wystepow na Copa za impreze w Londynie?

0

Jakies doswiadczenia z tych miejsc? Nie bylem w zadnym z nich

0

W pradze jeszcze nie bylem, a slyszalem same pozytywne opinie. W budapeszcie bylem 3 razy i pod kazdym wzgledem jest to swietne miasto. Polecam!

0

Zapewne ciekawa opcja, ale jednak na wakacje nie chce wydac w tym roku za duzo, a sam przelot so stanow troche kosztuje, wiec preferuje Europe, ale dzieki.

0

He dzieki bylem juz 2 razy i powiem, ze jest to dosyc specyficzne miejsce :D taki mamy klimat, ale zle nie jest. Z tym, ze myślę teraz o jakimś wyjeździe za granicę. Do Mielna być może i tak na jakiś weekend sie wybiorę :p najwięcej ludzi tam zazwyczaj jest przez dlugi weekend (15 sierpnia święto)

0

Ktoś może coś polecić jakieś miejsce w kontekscie wakacji? Jedno miejsce w jakie trafie w sierpniu to Barcelona, ale musze wybrac jeszcze cos innego na drugie wakacje i nie mam pomyslu co. Zaznaczę, że lubie zwiedzać i imprezowac wiec nocne zycie i sporo ludzi wskazane.

1

Jedyna przerwa to wszyscy do domu o 17 na dragon balla^^

1

No widzicie i to najlepszy przykład, że gusta są różne, bo dla mnie faworytka to ta z lewej, a ta w środku najgorsza.

0

Właśnie podobno. oficjalnie gamper ma być 10, ale co to meczu na Camp Nou z Sevilla to oficjalki jeszcze nie ma? Orientujesz się kiedy może być? Zależy mi na informacji, bo chciałbym zaplanować sobie w tym okresie wakacje i załapać się na dwa mecze.

6

Ja wierzę. Z grupy wychodzimy, jak się postaramy to i z Niemcami też możemy wygrać, nie widzę przeciwwskazań. Później dużo będzie zależało od tego na kogo trafimy, ale mam nadzieję, że zajdziemy daleko :)

0

Czy daty dwumeczu z Sevilla o SPH sa juz znane?

1

Jest jakas transmisja radiowa meczu?

0

Ja mam tak już długo, lecz nieregularnie. Co jakiś czas mi się tak dzieje. Mobilna chrome. Bardziej irytują mnie te przekierowania na inne strony z wirusami. A tak mam już od miesiąca głównie jak przeglądam komentarze pod artykułami lub na la rambli.

0

Taa troche pokory nie lekcewaz przeciwnika :D

0

Teraz slowo balonik w modzie. Wszedzie baloniki, strasznie to irytujace.

0

Serio? Jakoś cały czas nie chce mi się w to wierzyć. Dobry duch zespołu, jeden z najlepszych PO świata, doskonale rozumie się na boisku z Messim na bank już odchodzi? Być może to ostatni moment na to, a być może będzie częścią transferu Pogby? Poza tym może to i dobrze trzeba odmladzac kadrę, ale dziura w obronie będzie spora, mam nadzieje, że nowi obrońcy szybko się zaklimatyzuja.

20

To ostatni sprawdzian i trzeba zagrać wyjściowym składem Euro. Ryzyko kontuzji można ograniczyć do minimum poprzez mniejsze zaangażowanie, nie musimy walczyć do upadłego o każdą piłkę, ale nasi chłopcy muszą się za to ze sobą zgrać i zrozumieć taktykę. Bardzo dobra decyzja Nawałki.

0

Mój ranking jest dokładnie taki sam z tym, że pierwszy finał jaki pamiętam to 2004 :p

0

Jak i cały Real.. Najgorsza i bajmniej sprawiedliwa LM jaką do tej pory widziałem.

0

Mimo wszystko dopóki był na boisku to Real utrzymywał się przy piłce i kontrolował środek pola, a gdy zastąpił go Isco to ich gra w drugiej lini całkowicie się posypała ;) możliwe, że coś w tym jest i nie zauważamy jego wkładu w grę, bo poza tym to mi również ciężko wskazać jego walory.

2

Widzisz Ramos może nie błyszczy, często popełnia błędy i wylatuje z boiska, ale jakimś cudem strzela w drugim finale LM z rzędu bramkę dająca Realowi puchar..

1

Pierwsze moje maxy to byl wlasnie ten model klasyczne 90. Kupilem je jakies 5 lat temu jak nie lepiej i nadal je mam, oczywiście widac wyrazne slady uzytkowania, ale sa bardzo solidne i wytrzymale to ich glowna zaleta, sa tez w miare wygodne i prezentują sie calkiem fajnie. Pozniej mialem jeszcze kilka innych modeli, a teraz na lato polecam roshe, bardzo wygodne, duzo lzejsze i mega przewiewne z racji wlasciwie samej siatki co jest na cieple dni najwieksza zaletą.

0

No nie ma problemu moj blad :)

3

Może i tak, ale trochę szkoda jeśli ten lepszy strzela ze spalonego a gorszy w trkacie meczu strzela z karnego w poprzeczke.. ale nie ma co, czekamy na następny sezon VeB!

0

Nie wiem czy zdążyłeś przeczytać mój edit zabim zacząłeś mnie obrażać? Nie ma tematu po sekundzie przyznalem sie ze zle przeczytalem po prostu i tyle.

2

I przyznajcie teraz szczerze jak tutaj oddać grarulacje i hołd Realowi? No po prostu jak? Po takiej drodze i kolejnym takim finale z Atletico? Tu chodzby ktoś byłby bezstronny to i tak zapewne ma ból tylnej części...

0

A nie mają? PrAwdę ktoś napisał i tyle.

A sorry źle przeczytałem :D to juz nie ta faza, trochę dowalilem do pieca po tej porazce..

0

Niekoniecznie. Ja wlasnie mialem tak dziwnie ze mi co jakis czas wywalalo bluescrenna, przeeaznie przy uruchomieniu, ale czasami pochodzil troche i dopiero wywalal.

0

Najprawdopodobniej wina zasilania, ale całkiem możliwe, że przy tym obciążeniu mogła spalić się karta graficzna. Miałem osobiście taki przypadek dokładnie z takimi objawami. Najlepiej niech na to zerknie fachowiec i zwróć mu uwagę, że by sprawdził właśnie czy z kartą graficzną wszystko ok, bo to ciężkie do zanalizowania na 1 rzut oka :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?