0

Iniesta MotM, Pique bramka cóż więcej pisać. Sędziowanie całkiem ok, kilka drobnych błędów, ale nie był to wymagający mecz co do sędziowania.

0

Trochę mało bramek na Euro jak do tej pory, miejmy nadzieje, że się to będzie rozkręcać z każdą kolejką. Z tego co pamiętam to na ostatnim Mundialu średnia bramek na mecz wynosiła prawie 4, a tu pewnie biedne 2 będzie :p

4

Messi, Willian, Payet.

0

Typowy Ibra nawet jak ma pozycje z której nie może strzelić to strzela nabijajac obrońcę^^

0

Ładna akcja Szwedów brawo Ibra.

0

W marcie i tak będzie Ramos z pucharem LM undecima.

1

Nie śledziłem wszystkich jego występów, ale kilka z nich widziałem i w każdym wyglądał imponująco. Mimo wszystko ciężko coś więcej powiedzieć, nie możemy porównywać od tak sobie poszczególnych obrońców, bo gra na tej pozycji w Barcy całkowicie różni się od gry w innych klubach.

21

I? Nie widzę związku.

0

Ciężko kogokolwiek porównać do Neymara w formie. Ten Neymar z jesieni był wg mnie nawet lepszy od Messiego, a nie przypuszczałem, że w najbliższym czasie ktoś takie się w ogóle pojawi. Tak czy siak oglądałem co któryś mecz Bayernu i Costa jest przekocurem i wydaje mi się, że po prostu nie jest medialny dlatego też niedoceniany, bo technike, szybkość i drybling ma nieziemski. Posiada także element zaskoczenia i świetny mocny strzał z dystansu, co można było zauważyć nawet w LM z Atletico. Niemniej jednak to tylko moja opinia ;)

0

Douglas Costa :) chociaż ja jestem zwolennikiem Neya i mam nadzieje ze zostanie.

3

A kojarzysz sytuacje z goalline bodajze w meczu Turcja Chorwacja? Bramkarz po strzale probowal zlapac pilke w koszyczek, ale ta poleciala mu brzuch/klatke a sam bramkarz byl lekko cofniety tak jakby stal w bramce, wtedy wydawalo mi sie ze byl gol, ale technologia goal line oczywiscie nie pokazala nam momentu gdy pilka znajdowala sie na 'brzuchu' bramkarza, ale chwile pozniej gdy juz sie od niego odbila i wleciala do wyciagnietych rak. Rowniez wydalo mi sie to podejrzane dzieki za taka technologie.

1

Ajj szkoda było blisko remisu. Niestety raczej Niemcy zgarną pełną pulę punktów.

0

Słuszna uwaga. Ogólnie to Jarmolenko robi robotę trzeba go będzie pilnować.

0

Ta pięta obroniła już kilka groźnych strzałów z dystansu i sytuacje sam na sam vs Khedira, ale spoko :D

5

Dobry mecz. Ogólnie tak jak myślałem Niemcy nie są już taką mocną ekipą jak z MŚ. Szkoda tylko, że nam brakuje drugiego solidnego obrońcy, bo jeśli wyjdziemy na jeszcze jeden mecz z Pazdanem to raczej mamy pozamiatane. Dzisiaj irlandczycy mieli dwie sytuacje na krzyż i to po błędach naszego kung fu pazdana. Tragedia.

13

Turan 0, Rakitic 10/10

0

Kolegi nie ma teraz w domu wiec narazie nie ma jak sprawdzić, ale mówi, że to trochę powyżej 450 kanał był to jak Ci zależy i dasz radę szybciej to sprawdź czy rzeczywiście jest taki i daj znać :p

0

Kolega ma cyfrowy polsat i mówił mi właśnie, że oglądał mecz na jakimś otwartym kanale, ale nie zapamiętał nazwy a relacja była po angielsku. Jako to kanał?

1

Jest jakas transmisja radiowa dzisiejszych spotkan? Bo jestem caly dzien w trasie i nie mam mozliwosci ogladac to chociaz bym posluchal.

0

Najważniejsze to Alves odchodzi do Juve :(

1

W zimowym tym bardziej :p

0

Ja jestem podobnego zdania, przyglądam się mu długo i chciałem go u nas już nawet zanim zakontraktowalisy Rakitica. Byłem pewny, że do nas dołączy, a później ten nieszczęsny ban :( i dołączył Turan, który swoją drogą myślałem, że spisze się lepiej.

0

Przestancie już uogólniać zarówno w jedną jak i w drugą stronę. Część nas zawsze chciała tu Pogbe w tym ja, a część jest ciągle przeciwna jego transferu do nas i tyle.

0

Wiesz co ale ile by to nie było to zapewniam Cię, że byś nie pogardzil. Ja moglbym pracowac w jakiejś dobrej firmie nawet za darmo! przez jakiś czas, aby tylko mieć później szanse na godne życie.

1

Nie uczyłem się, ale znam osoby, które mówią po węgiersku i kilka razy byłem na Węgrzech mając styczność z tym językiem i potwierdzam wg mnie to najtrudniejszy język :d

0

Ciężko się przyzwyczaić po prostu. No i może trochę nie ten kolor za jasny taki rudawy :D ale nie ma źle jest ok.

2

Sugestia jednego użytkownika czasami nie wystarcza. Tłum równa się siła :p

3

Ja jestem za. Po prostu ilość słabych merytorycznie artykułów w tym wypadku plotek transferowych jest przesadzona. Nic tylko co chwile trzeba oznaczać jako przeczytane. Jeśli chciałbym poczytać jakieś bzdety to wszedlbym na onet, a z jakiegoś powodu tego nie robie. Jakiego? A no właśnie z tego, że jest tam pełno wyssanych z palca plotek.

0

Ale przecież my nie mamy kasy, a Real ma dwa razy tyle, mimo, że to my zgarniamy co roku więcej wpływów w postaci trofeów i gotówki. Takie gadanie :d ciekawe czy Pogba w ogóle się gdzieś ruszy. Juve zakupiło Pjanica zaczyna sie robić coraz ciekawiej ;)

0

Odpuście sobie to gadanie o tym, że nie mamy kasy na Pogbe czy kogokolwiek tam innego, bo nikt z nas nie wie ile Barca ma kasy i na kogo chce ją wydać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?