Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ok dzięki :) pytanie tylko czy moge jakos zagrac we wczesniejsze czesci jesli PS4? Chyba kiepsko. I czy warto tylko w 3 część jeśli nie znam fabuły z 1 i 2?
0
Zapewne każda z tych gier jest godna polecenia ;) chciałbym żeby wypowiedział się ktoś kto ma porównanie i gral przynajmniej w dwie. Grałeś tylko w wiedźmina czy w inne też i uważasz ze wiedzmin najlepszy?
0
Ma ktoś porównanie i mógłby polecić jedna grę z pośród: Wiedźmin, Dark Souls i Uncharted? W żadną nie grałem, a chciałbym się wkręcić w jedną z nich.
0
Liverpool z 4 koszyka i grupa smierci jak sie patrzy^^
4
Są ludzie, którzy przy takiej kumulacji puszczają nie jeden, a kilka lub kilkadziesiąt kuponów. Wczoraj już widziałem jak przede mną w kolejce na stacji jakis facet zapłacił za losy 500zł. Jeśli by założyć, że każdy polak puści jedeb kupon to daje im dochód blisko 200mln zł i wcale bym się nie zdziwił jakby przy takiej kumulacji było tylu grających.
0
Tytuł brzmi jak marna nagroda pocieszenia.
0
Otóż to..
3
Serio?
0
Przypominam, że w dwumeczu z nimi to MY wygraliśmy 1 mecz i to właśnie Atletico MUSIAŁO zaatakować co zrobili perfekcyjnie. Tak nasza Barca zamiast grać swoje od początku to zaczęła w pierwszych minutach bawić się w posiadanie piłki , a ATM wcale nie postawiło autobusu tylko siadlo na nas na Camp Nou wysokim pressingiem, więc to nie jest całkiem tak, że Atletico nie potrafi atakować, bo robi to zabójczo skutecznie.
3
Nie rozumiem dlaczego media sieją taką propagandę. Dlaczego nie napiszą o tym ile te wszystkie firmy zarobiły na zwycięstwie Leicester? To co muszą z tego tytułu wypłacić to kropla w morzu przy tym jak sie oblowili na tym, że np takie City, Chelsea itp nie zdobyło mistrza.
3
Leo, musisz.
0
No czy ja wiem. Ja jestem kilka lat po studiach, rozwijam kariere mam dobra prace, sporo podrozuje, mam kilku przyjaciol i niczego mi nie brakuje, a mimo wszystko najlepiej wspominam liceum i studia z racji na mase znajonych i beztroskie zycie :)
0
Przykro mi w takim razie, ze nie masz milych wspomnień z najlepszego okresu w zyciu człowieka.
22
Jeszcze pożałujesz tych słów, bo za parę lat stwierdzisz, że oddałbyś wiele, żeby cofnąć się w czasie do szkoły średniej ;p
0
Licz sobie 50-100€ na mecz ligowy, a na jakis lepszy nawet kolo 200€
0
Ma ktos linka do branki?
2
Już pamiętam :D
3
Kogoś jeszcze irytują komentarze o irytującym Neymarze?
1
Gra się tak na ile przeciwnik pozwala, a prawda jest taka, że Gijon dzisiaj gra świetnie w obronie i stosuje bardzo agresywny, bliski pressing, więc skończcie płakać. Wynik nie jest bezpieczny co potwierdziły akcje Sportingu. Musimy strzelić drugą bramkę i mam nadzieję, że tak właśnie się stanie, bo drugie połowy należą do nas, zmęczony przeciwnik nie wytrzyma i zaraz spuchnie. Vamos!
1
Ile by ifow nie dostal to to zawsze bedzie benzema, klocek i drewno jakich malo. Nie polecam. Duzo lepszy griezman.
0
Pytam sie za co a nie co to. Ja przed chwila bylem na ultimate i nic nie mialem
0
Za co?
5
SOŃdzimy, że Song.
25
Ramos haha. "Gdybym grał w Barcy możliwe, że rzadziej wyrzucano by mnie z boiska". A to z pewnością nie byłby tak nieudolny i nie musiałby uciekać się do fauli, bo by nie grał przeciwko MSN.
3
Barca w kryzysie. Czyli nic nowego, przeciwnik wychodzi autobusem i jeśli strzela bramkę jako pierwszy to jest cholernie ciężko, jeśli natomiast strzelamy my to idzie z górki. W każdym poprzednim meczu dokładnie taki był przebieg wydarzeń.
0
Oczywiście, że tak jest i sam piszę o tym od roku. Pogba jest najlepszy. Nasza pomoc najsłabsza od lat i tu tkwi problem. Nie w obronie, bo to, że zdarzają sie błędy i czasami stracimy bramkę lub dwie to normalne. Mamy obecnie najlepszy atak świata, a w ostatnich meczach przez taktykę przeciwnika i autobusy był on odcinany od podań bądź też musiał się cofać po piłki, aby rozgrywać (głównie Messi i Neymar). Jak już kilkukrotnie było wspominane ktoś musi unieść ten fortepian, a póki co nosi go tylko Iniesta i Rakitic, a u nich z formą jest różnie i oni nie mogą grać zawsze, pomijając fakt, że właśnie Pogba posiada cechy zarówno Iniesty jak i Rakitica. Pomocnik z prawdziwego zdarzenia jest nam potrzebny na już. Poza tym dochodzi kwestia rezerwowego napastnika i obrońców, więc mamy kilka dziur i na wszystko nie starczy niestety pieniędzy.
2
To jest oczywiste. Plotki pojawiły się, bo zaczęło dziać się coś niepokojącego, ale jestem pewny, że to chwilowa zła passa, która już dzisiaj się zakończy. Neymar to nasza przyszłość i ma spore szanse na przejęcie roli lidera zespołu i zapisanie się w historii na zawsze, byleby wytrzymał psychinczne, bo umiejętności ma co potwierdził w rundziej jesiennej pod nieobecność Messiego rozgrywał fantastyczne mecze nawet lepsze niż sam Leo biorąc cały ciężar gry na siebie.
38
Najśmieszniejsze jest całe to zamieszanie i wszechobecna "beka"(?) w internetach z Barcy. Niesamowite jak ludzie potrafią się udzielać nie oglądając nawet meczów naszej drużyny. To, że na Anoeta przegrywamy regularnie od lat, to, że z Realem Valencia czy Atletico zawsze starcia są były i będą ciężkie to jasna sprawa, a do tego góra szczęścia przeciwnika, który gra jeszcze słabiej od teoretycznie Barcy w dołku, no ludzie trzymajciej mnie. Ale czego sie spodziewać skoro ta drużyna przyzwyczaila nas do samych zwycięstw, tryplet w poprzednim sezonie, a w tym seria 39 meczów bez porażki, więc jak to w ogóle możliwe, że teraz przegraliśmy kilka ciężkich i wyrównanych pojedynków. Z tego co wiem to nasza sytuacja w lidze jest najlepsza oraz jesteśmy w finale PK, a to nie jest mało. Wszyscy do okoła nagle zaczęli albo się śmiać albo wypytywać mnie ironicznie co się dzieje z Barca i już serio zaczya mnie to irytować, bo co się ma dziać? Ok odpadliśmy z Atletico, ale zadecydowały detale i tak de facto 1 bramka, ale liga jest nasza, wierze, że damy radę i PK też na wyciągnięcie ręki. Banda ekspertów, którzy śledzą tylko wyniki, a nie widzą co się dzieje na boisku i jak z takimi gadać?
3
I jak tu wierzyć w City :p
0
Zakladam, ze ludzie tutaj siedza chociaz troche w temacie. Serio porownanie drog w roznych pucharach jest, az tak nieczytelne? Co innego ma z tego wynikac, bo nie rozumiem? Sory, ale nie jestem Ci w stanie na tej podstawie wywrozyc dalszego przebiegu rozgrywek.