1

No dokładnie o to chodzi dlatego nie rozumiem ludzi, którzy nie chcą iść na studniówkę ;) dużo znajomych, można całą noc się pobawić w fajnym miejscu i atmosferze, albo nawet chociaż iść po to, żeby pooglądać elegancko ubrane dziewczyny :)

2

Z Fabregasem jako fałśzywa "9" i Pedro w ataku to w ogóle była męczarnia :P

0

Mi się studniówki zawsze podobały. Chętnie bym się jeszcze przeszedł na kilka, to zupełnie co innego niż zwykła impreza ;)

0

To było wcześniej, a mówimy o teraz :) poza tym Thiago nie ma co się dziwić sam chciał odejść skoro miał pewne minuty, a u nas ich nie dostawał. Teraz jest czego żałować jak dla mnie Thiago to już jest w gronie najlepszych pomocników na świecie.

0

Jeśli CR będzie grał tak jak teraz to całkiem możliwe :p aczkolwiek nadal będzie popularny i obawiam się, że dzięki temu pozostanie na podium jeszcze ze 2 lata. A co mają puchary i zdobycze klubowe do nagród dla pojedynczych popularnych jednostek. Jeśli mielibyśmy patrzyć czysto statystycznie to najlepszym obrońcom powinien zostać Jagielka, a najlepszym napastnikiem bas Dost. To chyba również mijałoby się z celem ;p a skoro najwięcej głosów zdobyli Ci a nie inni zawodnicy to znaczy ze najwięcej ludzi jest z takiego głosowania zadowolonych.

1

Ale przecież Barcelona go nie obserwuje - to musi być plotka^^

1

A czy Ty wiesz w ogóle na jakiej zasadzie wybierana jest ta 11stka? Głosują ludzie na całym świecie, kibice różnych klubów i różnych piłkarzy i jest to konkurs popularności co nie zawsze przekłada się na rzetelność. Jak inaczej chcesz wybrać 11? Może weźmy od razu głosy kibiców tylko Barcelony i ustawmy wszystkich naszych piłkarzy na piedestale wtedy będzie dobrze? :) wyluzuj już drużyna jest dobra i nic tylko się cieszyć, że jest w niej tylu naszych piłkarzy.

1

Ronaldo jest nie do przebicia jako najpopularniejszy piłkarz świata podobnie sytuacja ma się z Neuerem. Ramos chyba tylko dlatego, że gra w Realu i pełni tam ważna funkcje, bo wiadomo, że Chiellini jest dużo lepszy, ale gra jedynie w Juventusie, chociaż Pogba się jakoś przebił ponad efektownym rokiem de Bruyne.

0

Nie ma się co spinac drużyna jest ok, myślałeś, że będzie ktoś inny?

0

Taka 11stka jakiej się spodziewałem chociaż ciężko było przewidzieć kto dokładnie uzupełni linie pomocy obok Iniesty, bo Kevin De Bruyne również zaliczył fantastyczny rok i stał się popularny.

1

Jak nie było Messiego to nie było prawego skrzydła dlatego 90% naszych akcji przechodziło przez Neymara ;p

4

Ja osobiście używam jedynie fb głównie w celach komunikacyjnych oraz informacyjnych (śledzę wydarzenia lub jakieś miejsca, imprezy, knajpy w obcych miastach), a przy okazji czasami zerknę na jakieś wiadomości lub fanpage, popatrzę co słychać u znajomych. Od wszystkich instagramów, snapczatów itp. trzymam się z daleka, szkoda i strata czasu. Jestem również zdania, że jest to spore zagrożenie, ciesze się, że dzieciństwo kilka lat temu spędziłem inaczej, na zewnątrz na świeżym powietrzu od rana do wieczora grając w piłkę i bawiąc się ze znajomymi, a nie przed monitorem. Najgorsze w przeglądaniu insta i snapa jest to, że przychodzi moda na bycie trendy, upodobanie się do pseudomodeli, oglądanie życie celebrytów i zazdroszczenie im jakiego to oni nie mają fajnego życia.. bezsens, lepiej skupić się na własnym i mieć trochę prywatności taka tylko moja opinia.

1

No jest to trochę irytujące. Nie rozumiem tych wszystkich durnych memów, ale cóż... Musimy przeboleć jakoś te parę dni, poczekajmy do pierwszego meczu albo chociaż kilku. Niech się już okaże na co go stać, niech zacznie coś robić, a później mogą do tego robić memy i przypuszczam, że nie będą już takie wesołe :)

8

To masz moją opinie: wcześniej grał bardzo dobrze, w trakcie kontuzji Messiego wystrzelił z formą na niesamowity poziom, przyjął rolę lidera ciągnął grę i lepiej zgrał się z Luisem, po powrocie Messiego forma z jaką wystrzelił mu została i nie wiem dlaczego go nie widzisz może zacznij oglądać mecze :D wg mnie w większości ostatnich występów był najlepszy na boisku ;)

0

Da się, ale nie wiem czy jest sens. Musiałbyś nieźle podkręcić, bo to nie jest kwestia samego procesora, żeby gierka fajnie latała.

4

Zrozumcie, że Guardiola wcale nie chce sprowadzić do żadnego klubu który obejmie zawodników Barcy jak sam zresztą powiedział kilka dni temu w wywiadzie. To tylko wymysl prasy, ploty ploteczki oni z tego żyją, a większość zamiast sprawdzić rzetelność informacji łyka to jak pelikan świeże rybki :)

0

Nie kupuj Benzemy, bo szybko pożałujesz. Ta karta w fifie to jakiś żart. Rusza się jak drewno i strasznie odwala. Dużo lepiej się już gra dybala czy keanem którzy mają dużo gorsze statystyki. Zostaw griezmana jest lepszy a przynajmniej szybszy i ma lepszy drybling potrafi się utrzymać przy piłce. Statystyki to nie wszystko ;) z pomocników to potwierdzam najlepszy Iniesta.

0

No niestety w żadnej przeglądarce nie działa :/ wygląda tak jakby zawartość była usunięta jest to możliwe, ale sam error mnie zastanawia bo jeśli zawartość jest usunięta to jest to wprost napisane lub stronka się nie otwiera po prostu, a tu wygląda to trochę inaczej. No nic jestem w ciemnej dup**..

0

Kurcze mam problem, korzystałem sobie z pewnej stronki Internetowej na której był zamieszczony ważny dla mojej pracy artykuł. Dzisiaj próbuje wejść na tą stronkę i wyskakuje jakiś błąd "Dostęp zabroniony" i "nie masz dostępu do tej strony na tym serwerze". Ktoś wie dlaczego z dnia na dzień takie coś mi wyskoczyło? Nie instalowałem ani nie uruchamiałem żadnych programów które mogłyby blokować tą stronę, co więcej na innych urządzeniach też jej nie czyta, ale nie wygląda na to żeby była usunięta. Ktoś się spotkał już z czymś takim?

0

Otóż to ciesze się że podzielacie moje zdanie.

0

Co racja to racja ja też bym nie mógł przestać strzelać ;)

0

Jak ocenicie dzisiejszy debiut Turana i Vidala? Moim zdaniem patrząc chłodno obiektywnie to zagrali tylko, a może aż przyzwoicie. Ciesze się że mamy w końcu wzmocnienie i dłuższą ławkę. Bardzo lubię Arde i na duży plus jego waleczność, chęć i głód do gry. Mimo, iż nie zawsze mu wychodziło to był dużo pod grą, ale widać, że musi jeszcze trochę pograć z naszymi, żeby się zrozumieć. Suarez z początku grał podobnie, bez polotu, bez zrozumienia, ale szybko się zaadaptował szczególnie dzięki Messiemu i myślę, że Arda i Vidal też szybko złapią nasz rytm szczególnie, że grają po stronie naszego cracka, który z pewnością chętnie im pomoże :)

1

No to oczy całego świata, a przede wszystkim kibiców Barcy skupią się dzisiaj o dziwo nie na MSN, ale na Turana :D niech Arda sobie zdaje sprawę, że nawet jak przy piłce nie będzie to nasz wzrok go tego wieczoru nie odpuści :)

0

Ha ha ha hazard...

0

Ja ostatnio obstawiałem właśnie remis 0:0, dzisiaj mam przeczucie, że wygramy 3:0 :)

0

Wygrałeś!

0

Brawo, zawsze zestrzelone ptaki z płota siedzą czy wiszą na nim dalej z kulką w głowie :) mogłeś dodać, że była straszna zima -70 i przymarzły

0

Spadli jednocześnie.

0

Zagadka:

Pewien król miał dwóch synów. Z racji, że byli chciwi sprytny król zapisał w testamencie cały swój majątek jednemu z nich. Synowie mieli odbyć konny wyścig z jednego miasta do drugiego i z powrotem z jednym warunkiem: ten, którego koń przybędzie z powrotem jako drugi, a nie pierwszy ten wygra i zdobędzie majątek. Synowie jak najwolniej ruszyli do drugiego miasta, tam zsiedli z koni udali się do tawerny, gdyż żaden z nich nie chciał ruszyć z powrotem. Jednemu wpadł do głowy pewien pomysł, zbliżył się do brata powiedział mu coś na ucho, a następnie obaj wskoczyli na siodła i jak najprędzej popędzili w drogę powrotną.

Pytanie: Co powiedział na ucho brat bratu?

0

0 ;p za łatwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?