Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie widziałem, żeby grało się nam trudno. Widziałem natomiast brak zaangażowania, którego w meczach z lepszymi drużynami nie brakuje, co wcale nie jest takie paradoksalne, a oczywiste wręcz :)
0
Levante ładnie dzisiaj zagrało, my przeszliśmy obok meczu, ale brak kontuzji i przemęczenia, a najważniejsze 3 pkt są. Mimo wszystko trochę niezrozumiałe sytuacje jak np. ta w której MSN leciało 3vs3 Messi miał piłkę na 16m na środku i zamiast strzelać to jeszcze rozciągnął i odgrywał na siłę do Neymara, pytanie po co?
1
Wynik dobry, na drugą połowę dałbym odpocząć Alvesowi i Rakiticowi, za nich kolejno Vidal i Turan. Przydałoby się przycisnąć przez chwilę i wbić 1-2 bramki, bo jak widać Levante też może zaskoczyć, a na strate pkt nie możemy sobie dzisiaj pozwolić.
0
Nie tym razem nie z przyzwyczajenia, dzisiaj gra słabo, sporo strat i zero otwierających podań. Dla mnie do zmiany, za niego Arda, za Daniego - Aleix.
0
Zenit może spokojnie powalczyć z Benfica. Roma ma wahania formy straszne ale mogliby sprawić niespodziankę cicho na to liczę :p Dynama też bym od razu nie skreślał. A i PSG to zdecydowany faworyt w tym roku. Chelsea nie ma szans.
0
Jasne, z pewnością po zmianie trenera nadal taką będą. Przynajmniej takie jest moje zdanie, a uważam tak, bo oglądam większość ich meczy odkąd Garry objął stery.
1
Na Mestalla zawsze są groźni i owszem do momentu, aż nie przyszedł Nevill zawsze uważałem, że są dużym zagrożeniem i liczą się w walce o wyższe cele, niestety nie teraz, teraz grają jak zwykła przeciętna drużyna środka tabeli.
0
Valencia podejmowana na Camp Nou prowadzona przez Nevilla jako ciężki mecz? Hehe no way.
0
Wtf Twój komentarz?
6
Jeśli w lecie nadal będzie niezadowolony, a ma do tego prawo mimo, że gra w pucharach to uważam, że należy uszanować jego wole, ale tylko wypożyczyć go do dobrego klubu tak jak Chelsea zrobiła z Courtouis.
41
I ponownie ten sam cyrk jakby nie można było ustalać przed sezonem gdzie odbędzie się finał ;)
0
Podłączam się z prośbą..
0
Podasz linka? Bo oglądam na tel wywalilo mi transmisję i juz wejść nie mogę.. :/
0
Nie narzekajcie już tak. Roberto gra praktycznie w każdym meczu. Zaczyna na ławce bo jest naszym jokerem, który w razie potrzeby może zagrać na każdej pozycji zależy od przebiegu meczu i wydarzeń na boisku :)
0
Czy ja wiem czy takie oczywiste. Pamiętam jak musiałem wykuć wszystkie symbole z Kordiana, a było ich około stu :) szczerze mówiąc to sam na niewiele bym wpadł. Dosłownie wszystko było symbolem, np. sama sztuka umierania to w jaką stronę był ułożony, jak upadał, dlaczego schował pod siebie relikwie i dlaczego położył się akurat pod tym a nie innym drzewie i takim a srakim wzgórzu. Dla mnie nie było to takie oczywiste, ale jak zacząłem się dowiadywać o co chodziło to zaczęło mi się to podobać :)
0
Każda kasę da się wydać, a im masz jej więcej tym masz większe potrzeby i zachcianki
0
No nie wiem, mimo, że lektur szkolnych w większości nie lubiałem to ciesze się, że byłem do nich zmuszany, a przez to oraz przez ich omawianie niektóre mi się spodobały.
2
Te były kozackie. Chętnie bym taką teraz kupił.
0
Co Ty opowiadasz xd jeśli byłbyś jedyną firmą, która sponsoruje wszystkie znane kluby i inne tego typu instytucje i reklamował się gdzie się tylko da to zapewniam Cię, że szybko zostałbyś monopolista. I tak na Twoim przykładzie Pepsi to jeśli wygryzłbyś z konkurencji Coca Cole to szybko ludzie by o niej zapomnieli, a Ty przejąłbyś wszystkie zyski i wpływy z tego tytułu.
0
Napisze bo jeszcze dzisiaj pewnie nie było:
Guardiola w City oficjalnie!
Aa no i chciałbym jeszcze wszystkich pouczyć, że Wasze śmianie się z Realu jest nie na miejscu.
1
To co za 3 lata PSG czy Juve?
0
Również dzisiaj patrzyłem na ten terminarz i jasno widać, że ten okres będzie decydującą fazą sezonu. Same trudne mecze jeden po drugim i właściwie co kilka dni, bo zakładając, że przejdziemy Arsenal w LM to w tym czasie gdzieś wpadnie kolejny wymagający rywal.
5
W rozliczeniu za Zoume i można by dorzucić Mathieu z Douglasem :D w zamian za jednego grajka mogą utworzyć prawie całą linię barcelońskiej obrony^^
0
Później dziwić się, że liga angielska taka wyrównana :D
6
Oczywiście moim zdaniem gramy dobrze. Ostatnie pierwsze 45min z Atletico mi się podobało. Za pewne masz na myśli mecze z Malaga i Athletic, więc tak zdarzały się błędy jak w każdym zespole, grać perfekcyjnie non stop się nie da, błędy się zdarzały i będą zdarzać oby tylko jak najrzadziej i nie w decydujących meczach, więc te z tych 2 meczów można już puścić w zapomnienie. Druga sprawa grając z taką intensywnością co 3 dni, po prostu nie da się grać na pełnych obrotach przez 90min, więc w momencie kiedy to rywal "nas cisnął" to właśnie gospodarowaliśmy siły. Athletic i Malaga stosowały bardzo wysoki i agresywny pressing, ale w zarówno w jednym jak i w drugim meczu można było zauważyć, że te drużyny opadły z sił na drugą połowę, a wtedy my zrobiliśmy swoje. Jeszcze raz powtarzam taka Malaga może sobie pozwolić na więcej i biegać do upadłego gdyż nie będzie grała za 3dni, a 7, a w tym czasie piłkarze zdążą się całkowicie zregenerować. :)
22
A ile w trakcie meczów tej pięknej serii bez porażki można było się naczytać narzekań jacy to słabi nie jesteśmy, jak kiepsko gramy i kogo to nie trzeba sprzedać. Aż nie do pomyślenia.
1
Niestety im strona jest lepsza tym więcej się od niej wymaga, a prawda jest taka, że tej stronce nie brakuje już chyba nic jak właśnie wczesnych przeglądów prasy ;) Jeśli jest to kogoś praca, a nie tylko hobby to można od niego wymagać większego zaangażowania moim zdaniem. O ile przy weekendzie nie ma problemu i może on pokazywać się w późniejszych godzinach porannych to w ciągu tygodnia dobrze jest przed rozpoczęciem pracy poczytać przegląd. Takim stanem rzeczy jestem zmuszony do wchodzenia na słynną stronkę rm.pl mimo, iż nie mam na to najmniejszej ochoty, ale jakoś tam się da wrzucić przegląd o normalnej porze.
25
"Barça wygrała bez błysku, była pasywna i nie do poznania."
Za to Real rok temu z Atletico błyszczał dostając 4:0 :) czekamy na powtórkę w tym roku.
Co do naszego 2:1, ogromny sukces, arcyważne 3pkt, a do tego mały nakład sił w drugiej połowie z racji wykartkowania rywala i obyło się bez kontuzji i przeciążeń, VeB!
0
Ma ktoś działający link do meczu na smartfona? Proszę
2
A tak w ogóle przepraszam ale co takiego masakrycznego się dzieje?