0

Mi wyniki siadly :)

1

Tak jak wczoraj pisalem, postawilem na zwyciestwo Barcy wlasnie 0:2 na kursie 10, szkoda ze tylko symbolicznie 10PLN ^^

12

Komentatorzy momentami mnie denerwuja. Kilka razy narzekali na Suareza raz okreslajac go mianem najgorszego na boisku, a ten ciagnal wiekszosc naszych akcji ofensywnych, juz chyba wole tych z eleven.

1

O widzę, ze sie spoznilem i wiekszosc zdazyla juz przestrzec przed nadmierna pewnoscia siebie i optymizmem i o przypomniec o tym, ze wszystko sie moze zdarzyc i zeby nie lekcewazyc Arsenalu. Normalnie śmiech przez Z. Jestem kibicem Barcelony i zawsze podchodze optymistycznie do meczu, wierzac, a nawet ba bedac pewnym, ze wygramy, a zawodnicy sie o to postaraja ze wszystkich sil tworzac show. Tylko zwyciestwo! VeB!

0

Nie jest tak jak na filmie bo jest komentarz i tak samo sa emocje jak przed tv wiec czasami sie ktos nawet wydrze a wiekszosc miedzy soba luzno gada

0

Bylem na polfinale z Bayernem w zeszlym sezonie. Kibicow byla porownywalna ilosc, bylem z kumplem, a obok mnie zlozylo sie ze siedzili akurat Barcelony wiec bylo spoko. Dobrze oglada sie na duzym ekranie, bo dokladnie widac szczegoly. Sporo tex zalezy od kamery, ale jak bylem pierwszym razem na Realu to mialem wrazenie jakbym siedzial na trybunach w pierwszym rzedzie.

0

Bylem. Polecam.

0

Jest mi to obojetne, najwazniejsze to o my gramy, wiec oby tylko wygrac z Sevilla, a pozniej z Realem i liga nasza :)

0

Arsenal - Barca. 0-2.

0

A po co 5 srodkowych obroncow? Co jesli przed meczem ktorys dozna kontuzji lub cos mu sie przytrafi a drugi w trakcie meczu wypadnie?

0

Jesli zawodnik jest ambitny i chce grac z najlepszymi, zapisac sie w historii i zdobywac trofea to jest w stanie zrezygnowac z wyzszej placy, a mam wrazenie, ze Pogba wlasnie taki jest. Po drugie powtarzam po raz kolejny Juve moze sobie dyktowac ceny jesli ktos zglasza sie po Paula to fakt, ale w wypadku jesli sam Pogba bedzie chcial przejsc do konretnego klubu to moze zbic ta cene. Przyklad CRa i Bale to inna bajka, Perez szasta kasa i to on ich chcial za wszelka cene nie przeciwnie. Oczywisicie dla wszystkich miejsca nie bedzie, a my potrzebujemy najlepszych. Alen poki co to nie ta liga i chlopak potrzebuje przynajmniej kilku lat poki co to wielka niewiadoma.

0

Dokladnie. Swietny komentarz calkowicie sie z Toba zgadzam. Ciesze sie, ze ktos rowniez obiektywnie ocenia Paula, a nie uwaza go z niewiadomych przyczyn za przereklamowana gwiazdeczke. Ps dzieki za info o zarobkach tego nie wiedzialem.

1

A kto mowi o 100mln? Jesli sam zawodnik chcialby tylko do nas dolaczyc to jest w stanie wywrzec presje na swoim klubie i znacznie obnizyc sume odstepnego. Busi dostaje nowy kontrakt, a podwyzka dla Luisa tez sie zbliza. Ceny i zarobki ida do gory po prostu.
Inną sprawa jest pozorny przesyt pozycji w srodku pola, ale tak jak mowie tylko pozorny, bo z forma naszych zawodnikow jest roznie, Iniesta mlodszy juz nie bedzie, a czy nasi mlodzi odpala to sie okaze, ale poki co to sie na Barce B nadaja i to ledwo, a mlody Pogba jest filarem jednej z najlepszych obecnie ekip na swiecie.
Po krotce jestem zwolennikiem jego transferu, ale nie jestem tez zaslepiony, bo zdaje sobie sprawe z trudnosci finansowych i kadrowych, wiec spokojnie nic na sile ;)

0

Czytalem kiedys z dosc rzetelnego zrodla niestety nie mam juz do niego wgladu. Skad informacja o 6mln? Moj kolega odwieczny fan Juve twierdzi, ze Paul zarabia 3,5mln.

0

Nie rozumiem na jakiej podstawie wszyscy uwazaja, ze musielibysmy wykladac za niego jakies astronomiczne pieniadze. To balonik napompowany przez media. O ile owszem suma odstepnego mala by na pewno nie byla z racji niewygasajacego kontraktu to same zarobki moglyby nie byc az tak wysokie. Sam Pogba wypowiadal sie, ze chcialby grac dla Barcy i bylby sklonny obnizyc swoje wymagania. On w Juve zarabia grosze tak naprawde i jakos nie narzeka. U nas dostalby te 7mln i mysle ze bylby zadowolony.

0

Wyglada to tak jakby Nevill przed meczem powiedział zawodnikom, zeby grali jak chca, bo on juz nie ma do nich sily.

3

Laporte jest strasznie slaby, nie mam pojecia kto napompowal balonik pod jego nazwiskiem. Co ogladam mecz Athletic to popelnia katastrofalne bledy nawet grajac ze spadkowiczami. Ten koles to parodia. Co do reszty to sie nie wypowiem bo ogladalem tylko ich pojedyncze mecze .

1

Większej bredni nie słyszałem. Gdybyś Ty miał do wyboru prace w firmie z przyjaciółmi za 4 tys zł lub w innej obojętnej Ci za 40 tys zł to zostałbyś w tej pierwszej tak?

0

Gorsze transfery? Bieda by była przedłużyć kontrakt z Neymarem i Messim, a Ty o transferach mówisz :p ja wybieram sponsora i oglądanie pięknego footballu, skończyły się czasy gdzie można było sobie pozwolić na grę bez sponsorów.

0

Jeszcze wrócilby do koszulek bez sponsora czym by nas zrujnował.

0

Korwina ^^

0

Jeszcze nie wiem, bo nie analizowalem ale jutrzejszego meczu z gijonem nie obstawiam na pewno

0

Widzisz ja bym obstawil 1:0 juve ale rownie dobrze moze byc remis albo sroga wygrana Bayernu. Ja dopiero puszcze kupon moze jutro

0

Marcelo ok ale od Danilo juz lepszy jest Sokolowski z Podbeskidzia :D juz nie mowie o graczach psg ktorych wymieniles bo jedyny na prawde dobry to Silva. co do graczy z city sa dobrzy, ale to nie jest filar druzyny nie graja pierwszych skrzypiec. Brazylia ma dobrze obstawione skrzydla costa, neymar, willian, hulk, ale poza tym jest bieda. Brakuje rownowagi, solidnych pomocnikow, ulozonej defensywy i 9 ktora Brazylia zawsze miala znakomita.

0

Podobnie bym obstawial , dwa najciezsze juz siedza. Obawialbym sie najbardziej Juve Bayern tam moze byc wszystko

0

Kto poza Neymarem stanowi trzon ktoregos z najlepszych klubow ?

1

Z tego co wiem to w przelozeniu na minuty to BBC wypada lepiej

1

Ja jestem całym sercem za Juve. Nienawidzę Igły

0

Akcja bardzo podobna do tej z meczu z leverkusen zakończonej golem Suareza

0

Tyle samo, to są różne pakiety i jeśli masz ten tańszy (tez zależy który bo są chyba dwa) to na pewno możesz rozwinąć pakiet za dopłatą, miesięcznie pewnie coś około 20zł albo więcej trochę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?